Skip to content

Автоматичне виправлення орфографії на Mac

2 de Липень de 2021

Функція автовиправлення на Mac агресивно ставиться до бажання вносити зміни до орфографії. Він вносить зміни настільки швидко, що ви можете не помітити, що введене вами слово було змінено. Операційна система Mac забезпечує певний контроль за функцією перевірки правопису. Це дає вам можливість не лише ввімкнути перевірку правопису на загальносистемній основі, але й увімкнути чи вимкнути її для окремих програм. Залежно від програми, ви можете мати додаткові рівні контролю, крім простого ввімкнення або вимкнення перевірки правопису. Як приклад, Apple Mail може перевіряти орфографію лише підсвічуванням помилок під час введення тексту, або ви можете зачекати, поки не завершите введення повідомлення, щоб запустити перевірку орфографії. Інформація в цій статті стосується комп’ютерів Mac з macOS Catalina (10.15) через OS X Lion (10.7).

ІвелінРадков / Getty Images

Увімкніть або вимкніть автоматичну корекцію правопису по всій системі

 1. Запустіть Системні налаштування, натиснувши Системні налаштування значок у Док або вибравши Системні налаштування від Яблуко меню.

  Меню Apple із опцією Системні налаштування

 2. Клацніть Клавіатура якщо ви використовуєте будь-яка з нових версій операційної системи mac – macOS Catalina (10.15) через OS X Mavericks (10.9). Клацніть Мова та текст в OS X Mountain Lion (10.8) або OS X Lion (10.7).

  Головне меню системних налаштувань

 3. Виберіть Текст на екрані клавіатури.

  Вибір тексту.

 4. Щоб увімкнути автоматичну перевірку правопису, поставте галочку біля Автоматичне виправлення орфографії. Ви також можете використовувати Правопис спадне меню на цьому екрані, щоб вибрати бажану мову для використання або вибрати Автоматично за мовою, що є типовим, щоб доручити операційній системі використовувати найкращу відповідність орфографії для мови, що використовується.

  Вкладка Текст - це налаштування клавіатури

 5. Щоб вимкнути автоматичну перевірку правопису, зніміть галочку біля Автоматичне виправлення орфографії.

Увімкніть або вимкніть автоматичне виправлення орфографії за додатком

Apple також вбудувала можливість контролювати функції перевірки правопису в залежності від програми. Ця система для кожного додатка працює із програмним забезпеченням, яке оновлено для роботи з Lion або пізнішої версії. Залежно від програми, можливості та варіанти контролю перевірки правопису різняться. У цьому прикладі цей приклад показує функцію автовиправлення в Apple Mail.

 1. Запустіть Apple Mail, клацнувши на її піктограмі в Dock.

  Mac Dock, показуючи значок пошти

 2. Відкрийте нове повідомлення та клацніть у тілі. Точка вставки тексту повинна знаходитись у редагованій області повідомлення.

  Нове поштове повідомлення

 3. Клацніть на Пошта Редагувати меню і дайте курсору навести курсор на Орфографія та граматика щоб відкрити підменю з різними опціями.

  Вибір орфографії та граматики.

 4. Щоб вимкнути автовиправлення, зніміть прапорець біля Автоматичне виправлення орфографії.

  Параметри орфографії та граматики в Apple Mail

 5. Щоб доручити засобу перевірки правопису попередити вас про помилки, поставте галочку, клацнувши Перевір орфографію > Під час набору тексту.

  Налаштування орфографії та граматики Apple Mail

Записи меню в інших програмах можуть виглядати дещо інакше, ніж у програмах Mail, але якщо програма підтримує загальносистемну систему правопису та граматики, зазвичай ви можете знайти варіанти керування різними функціями в меню редагування програми під пунктом Орфографія та граматика. Зміни до параметрів правопису та граматики на рівні програми можуть не набути чинності, поки ви не перезапустите програму.