Saltar al contenido

Аксесуари MagSafe, які ми хочемо для iPhone 12

8 de abril de 2021

Ключові винос

  • MagSafe – це магнітне коло на задній панелі всіх моделей iPhone 12. Він вирівнює зарядні колодки та дозволяє наклеювати аксесуари.
  • Назва MagSafe походить від улюбленого роз’єму живлення на старих MacBook.
  • Зарядний пристрій iPhone 12 MagSafe схожий на великий зарядний пристрій Apple Watch.

iPhone 12 із гаманцем magsafe, прикладеним до задньої частини

Зарядний пристрій MagSafe у iPhone 12 є чудовим. Швидка швидка зарядка, подібна до Apple Watch, і досить проста для того, щоб отримати право в нетверезому стані або в темряві. Але для чого ще можна було використовувати магнітне коло? Усі нові iPhone 12 мають магнітну петлю на задній панелі, що наразі має дві цілі. Одним з них є наклеювання аксесуарів на iPhone. Інший – ідеально вирівняти контактну зарядну накладку, щоб вона могла заряджатися з подвоєною швидкістю, ніж звичайні зарядні колодки Qi. Apple вже анонсувала гаманець (який, мабуть, схильний до падіння), зарядний пристрій та чохли для телефонів, які тримаються на спині. Ось ще кілька ідей.

Змістовий покажчик

Сильний банк

Цей здається неминучим. Ви не можете використовувати зарядний пристрій Qi у своїй сумці, оскільки ваш iPhone просто впав. Одним із рішень було б тримати їх разом гумкою. Іншим був би акумулятор MagSafe. Ви можете приклеїти iPhone до верху, засунути його в кишеню і дати йому зробити все, що потрібно. Я сподіваюся побачити один із них від Mophie або Anker досить скоро. Насправді, чому Apple не зробила б свій власний корпус акумулятора?

Привіт Мото

Ще в 2016 році Motorola винайшла Moto Mods – аксесуари, які закріплюються на задній панелі сумісних телефонів за допомогою магнітів. Звучить знайомо? Справа в тому, що вони були кращими за MagSafe від Apple, завдяки сітці з 16 контактів. Телефон може живити аксесуари, а аксесуари можуть розмовляти з телефонами.

Відмінні моди включали цілу камеру Hasselblad у комплекті з величезним об’єктивом і навіть розумну колонку Amazon Alexa. Це той, який ніколи, ніколи не буде видно на задній панелі iPhone. Існує навіть спільнота хакерів, які роблять власні. Може щось подібне виникне навколо MagSafe?

PopSockets

Це трохи обман, оскільки PopSockets вже оголосив про плани зробити версію MagSafe. PopSockets, якщо ви не знайомі, – це маленькі висувні ручки, які прилипають до задньої частини телефону. Вони схожі на пластикові гриби, і вони можуть виступати як підставки або дуже зручні в руці. Будемо сподіватися, що вони зможуть знайти спосіб зробити магнітне з’єднання достатньо міцним, оскільки ранні огляди iPhone 12 говорять, що магніти на самому iPhone навіть недостатньо сильні, щоб приклеїти його до холодильника.

Аксесуари для камер

Аксесуари, такі як високоякісні лінзи Moment та затискні адаптери Olloclip, дозволяють розширити діапазон камер вашого iPhone. Зазвичай вони пропонують великі плани, телефото або надширокі варіанти.

Лінзи для кріплення Olloclip для iPhone SE 2020

Проблема завжди була в кріпленні лінз. Залишайте їх постійно включеними, і ви не можете покласти iPhone у кишеню. Одним з обхідних шляхів був окремий випадок із байонетним кріпленням, але ви знаєте, що краще? Магніти, ось що. Як щодо лінз MagSafe? Просто ляпайте їх, коли вам потрібен, і вони автоматично ідеально вирівнюються. І поки ми тут, як щодо штатива або підставки MagSafe?

Кріплення

Настінні кріплення, автомобільні кріплення, кріплення на холодильник-магніт, задня частина кріплень для iPad. Як вже згадувалося вище, ранні звіти про iPhone 12 говорять про те, що магніти слабкі, і що аксесуар гаманця відпадає, коли ви кладете його в кишеню, здається, він втрачає всю суть аксесуара для гаманця.

Але якщо ви вкладете сильний магніт в автомобільне кріплення або інше кріплення, тоді вашу проблему слід вирішити. Напевно, я б не довіряв йому на велосипедних кермах на брукованій вулиці, але кухонне кріплення було б чудово. І ці кріплення можуть легко включати зарядні пристрої.

Ігрові контролери

Замість того, щоб вставляти iPhone в ігровий контролер, ви можете просто приклеїти його спереду. Ймовірно, з’єднання повинно бути Bluetooth, якщо Apple не включила якийсь таємний спосіб, подібний до Smart Connector, для аксесуарів для зв’язку зі своїми хост-айфонами. Тим не менше, Bluetooth досить хороший для ігрових приставок, тому ми його візьмемо.

Більше аксесуарів

Напевно знайдеться безліч аксесуарів, які використовують MagSafe. Однією з найкрутіших речей, коли Apple впроваджує нові технології у свої продукти, є те, як треті сторони ними користуються. Сподіваємось, ми побачимо всі розумні доповнення для цих телефонів. А може, все закінчиться сльозами, як Moto Mods Motorola.