Saltar al contenido

Безкоштовна переробка комп’ютерів та технологій

3 de mayo de 2021

Скоби перероблятимуть багато пристроїв, незалежно від марки, стану чи магазину, де ви їх придбали. Staples не тільки перероблятимуть ваш старий робочий стіл, ноутбук, планшетні комп’ютери та периферійні пристрої, вони також робитимуть те саме для вашого eReader, подрібнювача, монітора, GPS-пристрою, резервного копіювання акумулятора, цифрової камери, MP3-плеєра, чорнила та тонера, зовнішнього жорсткого диска диск, бездротовий телефон, бездротовий маршрутизатор тощо. Staples зберігає повний перелік прийнятних і заборонених товарів на своїй сторінці послуг з переробки.

Змістовий покажчик

Які переваги переробки скоб?

Переробка за допомогою скріпок приносить більше переваг, ніж просто позбавлення від старої електроніки, яка займає місце у вашому гаражі чи шафі. За допомогою програми обміну Staples ви можете повернути гроші лише за те, щоб позбутися своїх невикористаних пристроїв! Перейдіть за посиланням нижче, щоб дізнатись більше про те, як працює програма торгівлі та які пристрої підтримуються. Ви можете принести свої пристрої в магазин або відправити поштою. Будь-який спосіб винагородить вас карткою eCash Staples. При переробці порожніх чорнильних картриджів і картриджів із тонером ви отримаєте по 2 долари США в Staples Rewards за кожен.

Як торгувати пристроями скобами?

Незалежно від того, торгуєте ви на своєму пристрої в Інтернеті або особисто, ви можете отримати ціну, скільки грошей ви отримаєте натомість. Для цього починайте з РОЗПОЧАТИ за цим посиланням вище. Якщо ви бажаєте відвідати магазин Staples і отримати там цінову пропозицію, замість цього ви можете зробити це. Шукайте свій пристрій або переглядайте категорії, поки не знайдете його, а потім дайте відповіді на кілька запитань про стан та функціональність пристрою. Можливо, вам також доведеться подати серійний номер або інші ідентифікаційні номери, перш ніж продовжувати надсилання пристрою.

Сторінка запитань про продаж Staples для iPhone

Наприклад, якщо ви торгуєте на старому iPhone 7, перейдіть до IPHONE > iPhone 7 щоб знайти телефон, який відповідає вашому – той, на якому вказаний той самий носій і ємність жорсткого диска, що і ваш. Потім дайте відповіді на кілька запитань про пристрій, наприклад, чи вмикається він, чи тріснув чи зламаний екран, чи вимкнули функцію Find My iPhone та будь-яку іншу інформацію про обліковий запис. Деякі пристрої можуть мати різні запитання. Наприклад, якщо ви торгуєте на ноутбуці, вас запитають, чи є у вас також шнур живлення. Нарешті, ви можете отримати ціну за те, скільки ви можете повернути за свій пристрій, за допомогою ПОКАЗАТИ ПРОПОЗИЦІЮ кнопку. Потім ви можете роздрукувати ціну та перенести пристрій у Staples або продовжити роботу в Інтернеті, натиснувши ПЛАТЯТЬ та дотримуючись будь-яких інших інструкцій. Є багато інших сайтів, де ви також можете продати свою стару електроніку за готівку, деякі з яких можуть запропонувати більше грошей, ніж Staples.

Як ви переробляєте скоби?

Якщо вас це не цікавить торгівля в електронної пошти, або це неможливо зробити поштою, просто принесіть їх у місцевий магазин Staples, щоб вони безкоштовно переробили. Усі магазини US Staples підтримують електроніку для переробки, за винятком магазинів копіювання та друку Staples, і ви можете переробляти до шести предметів на день. Хоча Staples стирає всі дані на жорстких дисках, які ви переробляєте, ми все-таки рекомендуємо спочатку зробити це самостійно, щоб переконатися, що жодна ваша особиста інформація не затримується, перш ніж її позбутися.