Saltar al contenido

Безкоштовні Emoji Makers

2 de agosto de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • На piZap виберіть Почати > Редагувати фотографію. Завантажте зображення, виберіть Графіка, виберіть смайлик. Налаштуйте розмір і положення, додайте фільтри тощо.
 • Для пристроїв Windows спробуйте Moji Maker. Для iOS та Android використовуйте Bitmoji або Emoji Me Animated Faces.
 • Інші онлайн -конструктори смайлів – Disney Emoji Maker, Angel Emoji Maker, Emotiyou та Emojibuilder.

У цій статті пояснюється, як використовувати безкоштовних виробників смайлів для створення власних смайлів, а потім надсилати їх через Facebook Messenger, WhatsApp, електронну пошту, текст тощо.

Як створити власний смайлик з комп’ютера

Щоб створити власний смайлик в Інтернеті, скористайтесь веб -сайтом конструктора смайлів, таким як piZap, і збережіть його як файл зображення. Не потрібно завантажувати програмне забезпечення або додаток. Щоб створити власний смайлик за допомогою piZap:

 1. Перейдіть до piZap і виберіть Почати.

 2. У верхній-середній частині екрана виберіть Редагувати фотографію, Колаж, Чисте полотно, або Дотик. Крім того, можна вибрати один із кількох шаблонів. Якщо ви не бачите шаблону, який хочете використати, введіть слово або фразу в Шукати в усіх полях шаблонів щоб знайти одну.

  piZap - Завантажте зображення або виберіть шаблон

 3. Завантажте зображення на чисте полотно або в шаблон.

 4. Виберіть Графіка на лівій панелі. В Смайли розділ, виберіть смайлик або виберіть Бачити все щоб переглянути більше смайликів.

  piZap - вибір «Графіка» та смайлик

 5. Відрегулюйте розмір смайликів, перетягнувши кут. Відрегулюйте розташування смайлика, вибравши його та перетягнувши його будь -де на зображенні.

  piZap - перетягування та зміна графіки смайликів

 6. Виберіть Текст на лівій панелі, а потім виберіть один із наступних варіантів тексту:

  • Додати текст: Додати лише текст; текст не буде міхуром.
  • Додати розмову: Додавання тексту всередині спливаючої підказки.
  • Додати крик: Додавання тексту всередині бульбашки крику.
  • Додати думку: Додавання тексту до міхура думок.
  • Додати квадрат: Додавання тексту всередині квадратного бульбашки.

  piZap - додавання тексту до смайликів.

  Текст у смайлику вище знаходиться всередині бульбашки крику.

 7. Продовжуйте редагувати смайли, щоб додати фільтр, вирізати фон, обрізати зображення, вставити мем тощо. Хоча деякі варіанти вимагають платної підписки, багато з них є безкоштовними.

 8. Угорі екрана виберіть Зберегти коли ви збережете смайлик на комп’ютері у вигляді зображення у форматі PNG або JPG. Виберіть Поділитися щоб поділитися смайликами на Facebook, електронній пошті та інших сайтах. Ви також можете скопіювати посилання на смайлик або зберегти його на Dropbox, Google Drive та інших сайтах для зберігання в хмарі.

Інші варіанти створення смайлів

Ще один безкоштовний веб -сайт для створення смайликів – Disney Emoji Maker. Розроблений для будь -якого віку, Disney Emoji Maker дозволяє зберігати смайлики на своєму ПК або ділитися ними через Twitter або Facebook. Або ви можете перейти на інший сайт для створення смайликів, наприклад Angel Emoji Maker, Emotiyou або Emojibuilder. Якщо у вас Windows 10 або мобільний пристрій Windows, завантажте настільну програму Moji Maker. Вибирайте з тисяч дизайнів для свого персоналізованого смайлика, а коли завершите його створення, збережіть його та поділіться ним з іншими з програми.

Мобільні програми для створення смайлів

Якщо ви плануєте використовувати свої смайлики зі свого телефону або планшета, вам потрібна програма для створення смайлів. Ось кілька, щоб спробувати.

Бітмодзі

Додаток Bitmoji дуже весело, і у нього є маса варіантів на вибір. Коли ви закінчите створювати смайли, поділіться ними через інші програми за допомогою клавіатури Bitmoji. Завантажте Bitmoji для iPhone з App Store або завантажте Bitmoji для Android із Google Play. Ви можете увійти до Bitmoji за допомогою Snapchat. Крім того, ви можете зробити селфі та порівняти його зі своїм смайликом, щоб створити найбільш реалістичний клон смайликів. На Bitmoji доступні різноманітні елементи для налаштування ваших смайлів, наприклад вибір форми голови та очей, відтінку шкіри та зачіски.

Emoji Me Анімовані обличчя

Користувачі iPhone та iPad також можуть створювати власні смайли, завантажуючи Emoji Me Animated Faces. За допомогою цього конструктора смайлів ваші смайлики рухаються автоматично, як GIF, що набагато цікавіше, ніж смайлик, який сидить там, коли ви комусь надсилаєте його. Щоб створити власний смайлик з Emoji Me Animated Faces, виберіть обличчя, а потім налаштуйте його на свій смак. Ви можете змінити форму обличчя та колір шкіри, зачіску, форму та колір очей/губ/носа/вуха тощо. Ви можете скласти більше одного трильйона комбінацій. Коли ви закінчите, ваш смайлик автоматично стане доступним у кількох версіях, наприклад, у тому, що махає рукою і каже «Дякую», сміється смайлик тощо. Вибравши смайлик, який вам подобається, поділіться ним у одному з найкращих додатків для обміну повідомленнями.