Saltar al contenido

Безпека з камерою

1 de agosto de 2021

Бережіть себе та своє спорядження під час наступної фотосесії, плануючи заздалегідь, щоб мінімізувати ризики для своєї безпеки.

Змістовий покажчик

Особиста безпека

Comstock Images / Getty Images
Ніколи не піддавайте ризику своє благополуччя. Дотримуйтесь стандартних заходів безпеки:

 • Практикуйте усвідомлення ситуації. Зверніть увагу на своє оточення, особливо в районах підвищеного ризику, таких як ізольовані заміські території та зайняті міські райони. Будьте в курсі людей, які вас оточують, і проаналізуйте місця, куди можна піти, щоб захиститися, якщо вам буде незручно. Вислухайте свої інстинкти, якщо у вас погане почуття щодо обстановки.
 • Під час зйомки до сонця використовуйте відповідні фільтри, а не видошукач. Ваші очі більш чутливі до прямих сонячних променів, ніж ви думаєте. Коли ви стріляєте у бік великої жовтої кулі, використовуйте екран і тримайте обличчя та очі затіненими.
 • Використовуйте ремінь, але будьте обережні, щоб він не зачепився. Добре продуманий ремінець рятує вашу камеру від падіння, але ремінець може зачепитися за гілку, трубу або іншу небезпеку під час зйомки в тісних приміщеннях. Тримайте його якомога міцніше; це функція безпеки, а не модний аксесуар.
 • Не використовуйте камеру під час руху. Стрілянина під час ходьби збільшує ваші шанси спотикатися про щось або навіть натрапити на людину чи предмет. Стріляйте тільки тоді, коли стоїте на місці.
 • По можливості використовуйте штатив. Ви не тільки отримаєте кращі знімки, але і штатив змусить вас встановити постріл у місці, де ви рідше себе завдасте. Зрештою, якщо ви покладаєтесь на свій штатив, у вас буде менше шансів висіти на гілці дерева, щоб сформувати сцену.

Тема безпеки

Жодного чергового рятувальника - безпека на воді та близнюки

Джоді Джейкобсон / Getty Images
Якщо хтось чи щось достатньо хороший для зйомки через об’єктив, цей об’єкт достатньо хороший, щоб зберігати безпеку в контексті вашої фотосесії:

 • Не дозволяйте і не заохочуйте людей робити дурні трюки лише для пострілу. Забавні екшн -знімки цікаві, але як фотограф ви етично зобов’язані стежити за тим, щоб ваші об’єкти не піддавали себе ризику. Просто скажіть «ні» любителям, які виконують трюки, і людям, які завдають собі шкоди.
 • Допоможіть суб’єктам бути в курсі свого оточення. Коли люди фотографуються, вони часто приділяють всю увагу камері, а не перешкодам, таким як гілки, автомобілі, перешкоди тощо. Вони також можуть не стежити за своїм спорядженням, якщо відклали його для зйомки.
 • Використовуйте телеоб’єктив, щоб надати дикій природі та культурним реліквіям належний простір. Практикуйте шанобливий підхід до фотографії, який не залишає слідів, уникаючи дикої природи та делікатних природних та культурних особливостей. Використання телеоб’єктива поверх штатива зазвичай дає кращі знімки, ніж наближення до дикої тварини.

DSLR -камера, захищена флісовою балаклавою

Вадвен / Getty Images

Безпека передач

Підтримуйте своє обладнання у верхній формі з профілактичним обслуговуванням та захистом від екологічних викликів:

 • Не ховайте прилад в місцях, де він може бути пошкоджений або вкрадений. Завжди тримайте свої речі при собі або в межах досяжності.
 • Дотримуйтесь нормальних робочих температур камери. Не тільки робота в екстремальних температурах потенційно може пошкодити делікатну електроніку та двигуни, але й швидке переміщення між екстремальними температурами також може спричинити внутрішню конденсацію всередині тіла або лінз, що в кращому випадку негативно позначається на якості зображення, а в гіршому – руйнує обладнання. Не переходьте між дуже низькими і дуже жаркими температурами швидко; натомість дайте своєму обладнанню можливість поступово розігріватися або охолоджуватися, щоб уникнути проблем із вологою.

Конденсат на об'єктиві камери

Smiley.toerist/Вікімедіа/CC BY-SA 4.0
 • Слідкуйте за надмірним нагріванням. Якщо корпус камери або акумулятор відчувають надзвичайно тепло, припиніть використання та віднесіть несправний пристрій до авторизованої майстерні для діагностики та ремонту.
 • Дотримуйтесь інструкцій виробника щодо самостійного ремонту. Деякі частини камер можна обслуговувати користувачем, а інші-ні. Щоб уникнути проблем із гарантією та уникнути подальшого пошкодження камери, зверніться до авторизованого центру ремонту.
 • Утилізуйте витікаючі батареї належним чином. Якщо батарея протікає, віднесіть її до уповноваженого центру утилізації батарей. Не продовжуйте його використовувати; Ви зіпсуєте камеру. Так само, не просто викидайте його у смітник; вважається токсичним відходом.
 • Використовуйте ремінець. Камери поставляються з ременями для захисту від падіння. Завжди надягайте ремінь на шию так само релігійно, як ніби це був ремінь безпеки у вашій машині.
 • Купуйте захисні сумки або чохли: Зведіть до мінімуму пошкодження від ударів, зберігаючи спорядження у мішках або футлярах, які не тільки утримують воду, але й запобігають пошкодженню вашого делікатного спорядження.