Saltar al contenido

Берлінський стартап може доставити продовольчі товари приблизно за 10 хвилин

18 de abril de 2021

Ключові винос

  • Gorillas – німецький стартап, який доставляє продукти на велосипеді всього за 10 хвилин.
  • Велосипедисти доставки – це службовці, а не працівники концерту.
  • Ультра-місцеві доставки ідеально підходять для блокування COVID.

miodrag ignjatovic / Getty Images

Потрібна цибулина часнику або пляшка вина? Якщо ви перебуваєте в Берліні чи Кельні, Німеччина, то горили доставлять їх вам на велосипеді за 10 хвилин. Це швидше, ніж ви самі могли дістатися до магазину. На другому блокуванні COVID, який розпочнеться по всій Німеччині цього тижня, такий вид доставки стане дуже зручним. Етичні покупці будуть раді, що у компанії працюють безпосередньо гонщики, але як модель магазину Gorillas впливає на звичайні місцеві магазини? Засновники горил Каган Сюмер та Йорг Каттнер не відповіли на численні запити щодо коментарів.

Змістовий покажчик

Швидко, дешево, добре: виберіть три

«Горили» працюють через додаток для iOS та додаток для Android, які є простими і простими. Ви можете шукати або переглядати за категоріями, і ціни на кожен товар завжди відображаються. Ви можете придбати все, що знайдете в звичайному міні-магазині, від пива до тестів на вагітність, а також доступні місцеві фаворити. Zeit für Brot наприклад, рулети з корицею. Поточний передбачуваний час доставки для вашого місцезнаходження відображається у верхній частині екрана і складає в середньому близько 10 хвилин. Вартість доставки становить фіксованих 1,80 євро або близько 2,20 доларів США. «Горили» будують мережу «темних» продуктових магазинів, магазинів, які існують лише для доставки. Це, сказав співзасновник Каган Сюмер TechCrunch, означає, що горили можуть «обслуговувати людей тим, що їм потрібно, коли їм це потрібно».

Анти Супермаркет

Ви коли-небудь думали, що ваша щотижнева або щомісячна поїздка в супермаркет може бути зручнішою для магазину, ніж для вас? Покупки в супермаркетах спрямовані на оптові покупки. Звичайно, самі магазини купують оптом, але тому помідори, які ви там купуєте, не мають смаку: вони створені для довговічності та транспортабельності, а не для смаку та текстури.

А ви, покупцеві, також купуєте оптом. Хто хоче проїхати машину аж до магазину, парку, магазину, почекати в черзі і витратити приблизно годину, щоб просто взяти інгредієнти для макаронного соусу або пляшку вина на вечерю? Подекуди люди звикли щодня робити покупки. Місцеві ринки Іспанії популярні та процвітають, оскільки саме так люди роблять покупки, і підібрати пару предметів зручно та приємно. В іншому місці ви застрягли в супермаркеті чи в недорогому кутовому магазині з поганим вибором.

Горили

Горили використовують цікаву модель. По-перше, це розбудова мережі магазинів, які використовуються лише для постачання товарів. Це повинно спростити логістику, а орендувати дешевше, тому що вам не потрібно найкраще місце для фіксації пішохідного руху. Далі, учасники доставки наймаються безпосередньо, замість того, щоб їх експлуатувала модель, що працює в стилі економіки.

Зображення горил, що відображає кроки 2 та 3 його швидкого 3-крокового процесу покупки / доставки.

І нарешті, ціни схожі на ціни в магазинах. Ви платите фіксовану плату за доставку, але вас не оцінюють. І це важливо, якщо ви розглядаєте цю послугу як звичайну альтернативу супермаркетам. Зрештою, зручність сягає поки що лише. Але як щодо існуючих місцевих магазинів? Чи постраждають вони, коли такі послуги, як «Горили», приймуть на себе?

Магазин місцевий

Перший момент, який слід врахувати, полягає в наступному: яка ситуація у місцевому продуктовому магазині у вашому районі? Цілком ймовірно, що єдиними варіантами покупок є мережі малих магазинів та декілька спеціалізованих магазинів – наприклад, чудова пекарня. Будь-які інші магазини – продуктові магазини для мам і поп, м’ясники тощо – напевно, вже витіснені з бізнесу супермаркетами. У такому випадку місцеві стартапи, такі як «Горіли», насправді не роблять нічого гіршого. Насправді вони пропонують хорошу альтернативу тим супермаркетам, які, як правило, є єдиною іншою грою в місті, коли мова заходить про продовольчі товари.

COVID Зручність

Іншим важливим фактором цього та наступного року є COVID-19. Поставки значно зростають. Цього року Amazon найняла півмільйона нових співробітників, і, якщо вид з мого вікна свідчить про щось, доставки в супермаркеті теж зростають. І з другою хвилею повних блокувань, яка котилася по всьому світу цією зимою, ідея зайти в кутовий магазин, щоб взяти кружку імбиру для вечірнього настою, досить неприваблива.

Насправді, чим більше ви думаєте про це, тим більше сенсу має пряма доставка. Власникам доставки не доведеться ризикувати своїм здоров’ям у звичайних магазинах у стилі бодега, де меценати відмовляються носити маски. Теоретично вони можуть насолоджуватися належним чином захищеним робочим місцем. І оскільки нам з вами не потрібно їхати до зайнятого супермаркету за одним продуктом, ми також зберігаємо безпеку. Дивується, скільки з цих змін COVID збережеться після завершення вірусу. Ресторани високого класу можуть більше не пропонувати страви на винос, але люди могли отримати справжній смак для доставки, і це виявиться великим бізнесом.