Saltar al contenido

Будьте на зв’язку, куди б ви не поїхали, з маршрутизатором подорожей

20 de julio de 2021

Маршрутизатор для подорожей – це категорія широкосмугових маршрутизаторів, призначених для людей, які перебувають у дорозі та потребують підключення до Інтернету, коли вони відсутні від джерела живлення. Вони найкращі, коли єдине мережеве підключення – наприклад, кабель Ethernet або прив’язаний смартфон – має бути спільним для кількох різних пристроїв. Маршрутизатори для подорожей не так поширені, як раніше, враховуючи, що більшість цих портативних пристроїв зараз служать гарячими точками Wi-Fi у мережах стільникових даних, а не виконують роль лише маршрутизатора.

belkin.com

Змістовий покажчик

Характеристика маршрутних маршрутизаторів

Маршрутизатори для подорожей мають кілька характеристик, що відрізняють їх від інших широкосмугових маршрутизаторів:

  • Компактний розмір: Багато маршрутних маршрутизаторів мають ширину в кілька дюймів і можуть залізти в кишеню. Їх невеликий розмір робить їх зручними для перенесення з місця на місце.
  • На батарейках: Якісний маршрутний маршрутизатор має вбудовану акумуляторну батарею, що дозволяє використовувати маршрутизатор протягом декількох годин без підключення до електричної розетки.
  • Можливість прив’язки: Щоб забезпечити підключення до Інтернету, коли послуги бездротової точки доступу не доступні, маршрутизатор подорожей отримує доступ до Інтернету через прив’язаний стільниковий телефон. Мобільні маршрутизатори високого класу мають вбудований стільниковий модем, який позбавляє потреби у модем.
  • Підтримка клієнта Wi-Fi: Розширені маршрутизатори подорожей можуть приєднуватися до гарячих точок як клієнти Wi-Fi та обмінюватися зв’язками з іншими клієнтами за допомогою власних вбудованих точок доступу.

Поширене використання маршрутизаторів для подорожей

Використовуйте мобільні маршрутизатори для:

  • Зв’яжіться з Інтернетом там, де є лише стільниковий зв’язок.
  • Поділіться одним платним підключенням до Інтернету в готелі.
  • Дозвольте діловим мандрівникам легко обмінюватися файлами між собою.
  • Залишайтеся на зв’язку під час піших прогулянок або катання на човні.

Багато виробників повнорозмірних маршрутизаторів роблять мобільні точки доступу. Сюди входять Novatel, Huawei, Netgear та Linksys. Стільникові провайдери часто продають маршрутні маршрутизатори під своїми торговими марками.