Saltar al contenido

Біблійний папір використовується для друку багатьох видів книг

1 de agosto de 2021

Біблійний папір – надзвичайно тонкий, легкий, непрозорий папір для друку з основним розміром 25×38 дюймів. Цей спеціальний папір зазвичай виготовляється з 25% бавовняних та лляних ганчірок або льону. Це преміальний клас книжкового паперу, який зазвичай має тривалий термін служби. Його тонкість і невелика вага роблять його ідеальним для використання у великих книгах з великою кількістю сторінок, включаючи словники та енциклопедії, які були б об’ємнішими та важчими, якби їх друкували на книжкових паперах менших сортів.

Змістовий покажчик

Робота з біблійним папером

Біблійний папір підходить для офсетного друку-зокрема, тексту, чотириколірного процесу, тритону та дуетонів. Цифрові файли створюються такими, якими вони є, для будь -якої ваги паперу, а зображення можна друкувати із звичайними налаштуваннями екрана. Однак там, де потрібне покриття сильним чорнилом, художникам -графікам (або їх комерційним принтерам) слід використовувати для видалення кольорів зображення. Оскільки він такий легкий і тонкий, з ним важко працювати. З нею важко поводитися і легко пошкоджується. На кожному етапі виробничого процесу з ним слід бути дуже обережним. Через це друковані проекти, призначені для біблійного паперу, часто несуть премію за ціну, щоб покрити додаткову обробку та псування.

Оцінки біблійного паперу

Біблійний папір буває трьох сортів: грунтова деревина, безкоштовний аркуш та змішаний.

  • Грунтова деревина – використовується в економічних біблійних виданнях. Він має коричневий колір, і папір з часом стає жовтим і ламким. Він товщі, ніж два інших сорти біблійного паперу, і не рекомендується для високоякісних проектів.
  • Безкоштовний аркуш – клас, який найчастіше використовується в Біблії. Папір біліший за ґрунтову деревину і містить деревину. Щоб збільшити непрозорість, необхідну для такого тонкого паперу, до паперу додають діоксид титану для заломлення світла. Цей папір тонший за деревину і коштує дорожче. Однак рекомендується для більшості видів використання.
  • Змішані – папір порівняно новий на ринку. Для непрозорості він містить деревину, а не діоксид титану. Важко відрізнити змішану оцінку від сорту вільного листа. Оскільки він новий, немає інформації про його довголіття.

Оскільки він дуже тонкий, аркуші біблійного паперу не такі жорсткі, як більшість паперів, а краї сторінки можуть зігнутися. Крім того, непрозорість (або її відсутність та будь-яка супутня кровотеча) є серйозною проблемою при використанні біблійного паперу. Якщо перед вами стоїть завдання вибрати біблійний папір, безпечним вибором є безкоштовний аркуш біблійного паперу. Деякі постачальники можуть називати це папером для Індії. Шукайте комерційний принтер, який спеціалізується на роботі з цим папером.

Інші види використання

Крім Біблії, цей папір використовується для публікацій інших типів. Типове використання включає великі книги та:

  • Молитовники
  • Гімни
  • Словники
  • Енциклопедії
  • Книги страхових тарифів
  • Розкішні путівники