Saltar al contenido

Бібліотека Amazon Kindle: 3 способи запозичення книг Kindle

19 de abril de 2021

Коли я виріс незадовго до того, як відеоігри набули статуру, який вони мають зараз, читати книги було моїм найвищим заняттям у дитинстві. У звичайному світі вони були як паспорти у цілий новий світ, наповнений пригодами, таємничістю та навчанням. Знову ж таки, я міг придбати лише певну кількість книг, враховуючи мій обмежений бюджет у дитинстві. З огляду на мою невгамовну жагу до матеріалу для читання, це зробило моїх колег книжкових хробаків та публічну бібліотеку чудовим ресурсом для розширення мого задоволення від читання за допомогою старих старих запозичень.

Змістовий покажчик

Позики в епоху Kindle

З додаванням електронних книг до заповнення, запозичення також тепер включає цифрові можливості, які ще більше розширюють ваш всесвіт читання. Сюди входить лінійка пристроїв Kindle від Amazon, які домінують на ринку як вибір читачів електронних книг для багатьох людей. Якщо у вас є Kindle, будь то зчитувач E Ink, такий як Kindle Paperwhite та базові планшети Kindle або Amazon, такі як Kindle Fire HD або навіть Kids Edition, тоді ви можете запозичити електронні книги Kindle. Власники програми Kindle для інших мобільних пристроїв або ПК та Mac можуть також позичити електронні книги. Незалежно від пристрою, у вас є три варіанти запозичення книг:

 • Позики у іншого власника Kindle.
 • Позики у публічної бібліотеки.
 • Позики у бібліотеки власників Amazon Kindle.

Якщо ви все ще шукаєте варіанти безкоштовних книг після ознайомлення з перерахованими вище, ви також можете перевірити програму Amazon Reading, яка також пропонує безліч чудових переваг. Кожен спосіб досить простий у використанні за умови з’єднання з Інтернетом. Позичальникам бібліотек також знадобиться бібліотечна картка, а ті, хто користується Позичною бібліотекою власників Kindle, повинні мати членство в Amazon Prime. Готові позичити ці електронні книги? Ось покроковий підручник про те, як можна позичити електронні книги за допомогою кожного методу.

Як позичити електронну книгу у іншого власника Kindle

Якщо ви знаєте іншого власника Kindle, ви можете фактично брати у них книги на 14 днів. Як позичальник, вам навіть не потрібно мати Kindle. Це тому, що ви можете позичити електронні книги за допомогою програми Kindle на своєму смартфоні, планшеті або ПК. Зверніть увагу, що періодичні видання, такі як журнали та газети, не можуть бути запозичені цим методом на момент написання цього підручника. Не всі книги також доступні для запозичення.

 1. Щоб позичити електронну книгу у іншого власника Kindle, він або вона повинні спочатку її позичити вам. Власник заголовка повинен буде зайти на amazon.com/mycd та перейти до електронної книги, яку ви хочете позичити. Звідти ця людина може отримати доступ до Керуйте своїм вмістом та пристроями розділ їхнього рахунку.

 2. Попросіть позикодавця натиснути на Дія прямо біля заголовка електронної книги, який позначається багатоточистю.

 3. Звідти натисніть Позичте цю назву. Якщо опція недоступна, це означає, що книга не має права на позику.

 4. Якщо книга має право на позику, ви отримаєте кілька полів, які ви можете заповнити. Обов’язкові поля – адреса електронної пошти одержувача і назва позикодавця. Адреса електронної пошти має бути особистою адресою одержувача, а не адресою Kindle. Після того, як позикодавець заповнить поля, натисніть на Відправити зараз вкладку.

 5. Після того, як книга буде відправлена, перевірте свою електронну пошту та відкрийте повідомлення. У тілі повідомлення електронної пошти натисніть на вкладку із написом Отримайте свою позичену книгу зараз.

 6. Вам буде запропоновано увійти і виберіть пристрій, куди слід надіслати запозичену книгу, потім натисніть на Прийміть Позичену Книгу кнопку. Якщо у вас немає пристрою Kindle, ви отримаєте інструкції щодо завантаження книги на ПК або Mac.

 7. Щоб повернути електронну книгу, перейдіть на Керуйте своїм вмістом та пристроями через amazon.com/mycd адресу.

 8. Поруч із заголовком книги, яку ви повертаєте під Ваш вміст на вкладці, виберіть заголовок, а потім клацніть на Дія коробці.

 9. У спливаючому меню виберіть Поверніть цю книгу.

 10. Підтвердьте повернення, натиснувши Так.

Майте на увазі, що за допомогою цього методу книги можна позичити лише один раз через один і той же рахунок, тому ви не можете просто повернути позичену книгу, а потім позичати її знову і знову. Власник книги також не зможе прочитати її, поки її позичає інший користувач.

Як позичити електронну книгу у публічної бібліотеки

Навіть із появою нефізичних текстів, стара добра публічна бібліотека залишається можливістю також позичати електронні книги. Все, що вам потрібно – це з’ясувати, чи надає ваша бібліотека електронних книг, і чи готові ви їхати, поки у вас є необхідна бібліотечна картка. Однак те, що книги є цифровими, ще не означає, що бібліотеки мають необмежену кількість копій для надання. Як і звичайні книги, кожна цифрова копія трактується як одна назва, і її може позичити лише одна людина одночасно.

 1. Дізнайтеся, чи видає публічна бібліотека книги Kindle. Ви можете перевірити веб-сайт бібліотеки або скористатися OverDrive, щоб переконатися, що вони це роблять. Щоб скористатися останнім, перейдіть на сторінку search.overdrive.com.

 2. Якщо бібліотека видає електронні книги Kindle, перейдіть на їх веб-сайт і знайдіть заголовок, який ви бажаєте запозичити.

 3. Після того, як ви знайшли потрібну книгу, увійдіть у свій обліковий запис Amazon, як тільки перейдете до каси. Звідси виберіть пристрій або програму Kindle, на яку потрібно надіслати запозичену електронну книгу.

 4. Якщо ви використовуєте Kindle, підключіть його до Інтернету через Wi-Fi. Ви повинні отримати книгу автоматично, якщо активовано функцію Whispersync Kindle.

 5. Якщо ні, то вам доведеться вручну синхронізувати ваш Kindle. Для цього перейдіть у меню Kindle і торкніться значка Швидкі дії вкладка (схожа на шестерню). Це відкриє ще одне підменю.

 6. Торкніться Sync My Kindle. Після цього вам слід отримати свою запозичену електронну книгу.

Як позичити електронну книгу в бібліотеці, що видає власники Kindle

Швидка, безкоштовна доставка та можливість перегляду шоу зазвичай приходять на думку спочатку, коли люди замислюються про переваги членства в Amazon Prime. Однак для власників Kindle служба також надає доступ до безлічі понад 800 000 електронних книг через свою бібліотеку, що видає. Вимога до членства в Amazon Prime, безумовно, є обмежуючим фактором для програми видачі бібліотек Amazon, враховуючи те, як вона вимагає платну підписку. Однак однією з переваг видавничої бібліотеки Kindle Owners ‘у порівнянні із запозиченням у друга чи бібліотеки є те, що ви обмежені обмеженнями, що стосується відбору. Наприклад, коли всі екземпляри електронних книг бібліотеки передані в оренду, ви не можете їх позичати, доки їх не повернуть. За допомогою програми Kindle Owners вам також не доведеться стикатися з обмеженнями часу для запозичених книг, наприклад, 14-денним періодом для назв, запозичених у інших власників Kindle, або термінами виплат для запозичених заголовків, як у традиційної бібліотеки. Книги, запозичені за допомогою програми, також можна обмінюватися на різних пристроях Kindle. Тільки майте на увазі, що за один раз ви можете позичити лише одну книгу. Ось покроковий посібник для книжкових хробаків, які хочуть перевірити будь-який з назв, що входять до служби.

 1. Зайдіть у Kindle Store зі свого пристрою Kindle. Звідти торкніться значка меню, який позначається вертикальним еліпсисом на момент написання цього посібника.

 2. У меню натисніть Позитивна бібліотека власників Kindle. Це відкриє інший екран, де ви зможете шукати заголовки, які вам цікаво перевірити.

 3. Ви повинні побачити різні категорії, такі як Дитячі електронні книги, Історія та Художня література. В іншому випадку ви також можете натиснутиУсі електронні книги Kindle”Категорія. Доступний вибір змінюється кожного місяця.

 4. Знайшовши потрібну книгу, торкніться її, щоб відкрити кілька варіантів. Один із варіантів – купити книгу відверто, але ви помітите ще одну кнопку із написом Позичайте безкоштовно. Виберіть цей, і це майже все.

Як тільки ви регулярно починаєте користуватися послугою і перевіряєте книгу, натискання кнопки «Позичити безкоштовно» відкриє меню для повернення поточної книги. Позичені електронні книги також автоматично повертаються, якщо ви скасуєте підписку на Amazon Prime. Позитивною стороною є те, що будь-які нотатки, закладки чи основні моменти, які ви робите в запозиченій книзі, будуть збережені на вашому обліковому записі Amazon, що дозволить вам побачити їх знову, якщо ви коли-небудь вирішите позичити чи придбати книгу в майбутньому.

Повернення електронної книги до видавничої бібліотеки Kindle

Повернути електронну книгу до бібліотеки, що видає власники Kindle, так само просто:

 1. Щоб повернути електронну книгу, перейдіть на amazon.com/mycd та відкрийте Керуйте своїм вмістом та пристроями розділу вашого облікового запису.

 2. Під Ваш вміст на вкладці, ви повинні побачити список назв, які у вас є. Виберіть заголовок, який потрібно повернути. Після встановлення, натисніть на Дії вкладка поруч із нею, яка позначається символом еліпсиса.

 3. Клацнувши на Дії на вкладці відкриється нове спливаюче вікно меню, в якому перелічено різні опції. Один з них буде Повернути книгу. Просто натисніть Повернути книгу і він поверне поточну назву, яку ви запозичили, звільнивши вас, щоб ви позичили на її місці іншу книгу.

І ось вам різні способи запозичення книг через пристрій Kindle або програму Kindle.