Saltar al contenido

Більше способів пошуку за допомогою нового Chromecast від Google

12 de abril de 2021

Ключові винос

  • Новий Chromecast від Google пропонує пульт дистанційного керування та новий інтерфейс вартістю менше 50 доларів.
  • Новий Chromecast пропонує кращий досвід, ніж багато його суперників, каже один експерт.
  • Геймерам доведеться почекати на підтримку Stadia до наступного року.

Ne Chromecast із Google TV, підключеним до задньої панелі телевізора

Google

Новий Chromecast від Google пропонує нові та вдосконалені способи знайти практично будь-які розваги, щоб відвести ваші думки від нескінченного нападу приреченості, який настане в 2020 році. Цей оновлений Chromecast далеко не відповідає потоковій стрічці за $ 35, яка вперше з’явилася в магазинах у 2013 році. нове оновлення додає оновлений користувальницький інтерфейс і віддає пульт дистанційного керування для хорошої міри. Однак помітно бракує способу доступу до вмісту Apple TV. «Додавання Google TV та пульта дистанційного керування до останнього пристрою Chromecast – це програма, яка змінює ігри для різачів шнурів», – сказав Бретт Етвуд, доцент університету штату Вашингтон, який зосереджується на нових тенденціях споживчих та розважальних технологій, в електронному інтерв’ю. «До цього випуску для існуючих власників не було достатньо вагомих причин для оновлення.»

Змістовий покажчик

Що нового в Chromecast?

Chromecast – це гладкий хокейний пристрій у формі шайби, який відповідає мінімалістичному дизайну інших продуктів Google. Він живиться від супутньої цегли потужністю 7,5 Вт замість кабелю USB, пропонованого в деяких інших моделях. Ціна за $ 49,95 відповідає таким конкурентам, як Streaming Stick Roku та Amazon TV Stick 4K від Amazon, але новий Chromecast перевершує деяких своїх конкурентів за чистими характеристиками, пропонуючи 2 ГБ оперативної пам’яті замість одного гігабайта на пристрої Amazon.

Chromecast із Google TV та новим пультом дистанційного керування

Google

Також новиною для цьогорічної моделі є включений пульт дистанційного керування. У ньому є кнопка, яка активує функцію голосового пошуку, яка «майже бездоганна, що робить пошук акторів, фільмів чи тем неперевершеним», – сказала Лора Фуентес, оператор Infinity Dish, в електронному інтерв’ю.

Новий інтерфейс

Новий телевізійний інтерфейс Google працює на платформі Android і показує користувачам весь вміст, доступний від різних постачальників, поруч. Оновлення робить Chromecast «більш серйозним конкурентом Roku, Apple TV та Fire TV», сказав Етвуд. «Chromecast також має можливість захопити певну частку ринку за межами Fire TV – яка продовжує опускати деякі нові потокові сервіси (наприклад, HBO Max і Peacock), оскільки Amazon продовжує брати участь у переговорах про перевезення». Новий Chromecast пропонує вишуканий досвід, ніж багато його конкурентів, сказав Чанс Вебер, засновник і генеральний директор Leap Clixx, в електронному інтерв’ю, додавши, що «кожна версія стала меншою, але потужнішою, обробна потужність залишається великою, а додатки завантажуються швидко, майже без затримки часу «.

А для тих, хто хоче транслювати власні медіа, Chromecast може відповідати цим вимогам, каже один спостерігач. «Головною перевагою нового Chromecast з Google TV є те, що вам не потрібно мати зовнішнє джерело для потокового передавання», – сказав Рос Рубін, технічний аналітик Reticle Research, в електронному інтерв’ю. «Ви можете просто перейти на Chromecast і переглянути багато джерел відео. Якщо у вас вже є Chromecast, але у вас немає іншого потокового пристрою, такого як програвач Roku або Amazon FireTV, це має більше сенсу». Chromecast також дешевший за Apple TV, який продається за 179 доларів, зазначив Рубін, додавши: «Roku має продукти, які мають конкурентні ціни на Chromecast, але деякі люди можуть віддавати перевагу промисловому дизайну та голосовому керуванню Google Assistant, що нові пропозиції Chromecast. Також існує тісна інтеграція з YouTube TV «.

Однак підтримка Stadia відсутня

Однак геймери можуть захотіти пошукати деінде, оскільки Chromecast не підтримуватиме власну службу Google Stadia приблизно до 2021 року. «Невиразні ігрові пропозиції на вкладці» Програми «не завоюють багатьох ентузіастів ігор, а останній Chromecast також не підтримує NVIDIA GeForce Now та Xbox Game Pass «, – сказав Етвуд.

Але для тих, хто не може дочекатися підтримки Stadia, Рубін пояснює, що ви все одно можете отримати доступ до ігор Google Play на Chromecast. «Вам доведеться використовувати ігровий контролер Bluetooth», – сказав Рубін. «Новий Chromecast офіційно ще не підтримує службу Google Stadia, але цілком справедливо, що він буде підтримуватися до того, як ми побачимо його на інших платформах, і він може ніколи не з’являтися на Apple TV». Споживачі, які шукають шляхи передачі контенту на свої телевізори, балуються безліччю пристроїв на ринку. На новому Chromecast, ймовірно, багато людей скажуть: «Гей, Google, передай попкорн».