Saltar al contenido

Вальгейм може бути не закінчений, але відчувати себе добре

12 de abril de 2021

Ключові винос

  • Вальгейм поєднує виклик ігор Dark Souls з дослідженням ігор для виживання.
  • Незважаючи на дочасний доступ, Вальгейм має тонну вмісту і відчуває себе відшліфованим у його поточному стані.
  • ВальгеймМінімальна увага до гравця проти гравця нагадує, що ігри на виживання не повинні змушувати взаємодію PVP бути веселою та цікавою.

Це може виглядати не так сильно на поверхні, з його старовинною піксельною графікою, але Вальгейм вже формується як одна з найкращих ігор року. Переглядаючи знімки екрана, розміщені на сторінці гри Steam, легко недооцінити першу гру Iron Gate AB. Але під нерівною поверхнею гладка, захоплююча геймплей, наповнена вмістом, і вона вже почала хвилювати соціальні медіа, Twitch і навіть у Steam. «Завантажити Вальгейм, «Стример Twitch та ведучий професійного кіберспорту Алекс» Голденбой «Мендес написав у Twitter.» Це $ 20 і є найкращою грою на виживання, створеною за якийсь час. #NotAnAd Я просто це люблю «.

Змістовий покажчик

Піднятися воїн

Окрім отримання похвали від тисяч у соціальних мережах, Вальгейм в даний час займає перше місце у списку топ-продавців Steam. Він також має «переважно позитивний» рейтинг оглядів у Steam, і все з поважних причин. Повертаючись до часів нерівних 3D-пригод з його візуальними ефектами, Вальгейм багато чому навчився в сучасних іграх на виживання, таких як 7 днів, щоб померти. Жорстока бойова система, яка змушує користувачів блокувати, парирувати та ухилятися від атак, лежить в основі досвіду, черпаючи натхнення з таких назв, як Темні душі, відомі своєю складністю. Результат – це плавний бойовий досвід, завдяки якому вивчення світу стає захоплюючим, а також змушує гравців пам’ятати про те, куди вони йдуть.

Персонаж Вальгейма досліджує ліс вночі, тримаючи факел

Різні біоми поступаються місцем новим ворогам та небезпеці для навколишнього середовища, такі як замерзаючий дебаф, який вимагає зілля чи навіть нової броні для безпечного подорожі. У поєднанні з системою глибокого оновлення, що демонструється як у зброї, так і в броні, Вальгейм будує ті самі основні основи, що є в багатьох інших іграх з вивчення виживання, і з великою кількістю лаку, змазаного зверху. Поки Вальгейм це назва з раннім доступом, вона не схожа на неї. Існують біоми, які все ще будуються, і деякі системи все ще можуть бути дивними, але це плавне плавання для потенційних авантюристів.

Новий Світ, Новий Я

Один з найбільш захоплюючих факторів у Росії Вальгейм це процедурно сформований світ, що дозволяє гравцям створювати власні ігри та сервери, всі зі своїми унікальними світами. Це чудовий спосіб дослідити різні біоми та секрети гри по-новому, і ви навіть можете знайти світові насіння, які з самого початку ускладнюють ситуацію – якщо ви шукаєте більше викликів.

Персонаж Вальгейма, відпочиваючи біля багаття на снігу

Інші ігри на виживання також використовують цю функцію, щоб зберегти відчуття гри та вивчення карт свіжим Вальгейм відчуває себе трохи більш відполірованим, з ділянками, що з’єднуються між собою без будь-яких дивних проблем. Ця згуртованість важлива навіть у іграх із процедурним поколінням, оскільки вона допомагає зануритись у світ. Ви можете грати в гру повністю самостійно, якщо хочете, хоча багатокористувацька кооперація – одна з найкращих її можливостей. Подібно до хіту Re-Logic 2011 року, Терарія, Вальгейм дозволяє гравцям потрапити у ваш світ з будь-якими предметами, які вони вже мають у своєму інвентарі. Якщо ви гравець, якому подобається грати в такі ігри в одиночку, але вас свербить, щоб заскочити до кількох друзів, варіант завжди є. Також дуже легко налаштувати та запустити власний сервер з гри, хоча виділений сервер може бути кращим варіантом для деяких користувачів.

Гравець проти гравця також є варіантом, хоча система базується на згоді гравця. Після ввімкнення в налаштуваннях лише ті гравці зможуть нашкодити іншим, хто це ввімкнув. Відсутність вимушеного PVP – величезний плюс, особливо в жанрі, де ігри подобаються DayZ і Іржа підштовхнули конфлікт гравців як основну увагу Зазвичай, коли гра стає доступною для раннього доступу, вона не є десь поруч із повною функцією. Часи раннього доступу часто можуть відчувати себе затягнутими, особливо якщо у грі немає багато контенту, який можна запропонувати рано. На щастя для Iron Gate AB, Вальгейм вже відчуває себе повноцінною грою. І якщо поточну збірку можна продовжувати, цей дорогоцінний камінь раннього доступу може стати однією з найкращих ігор 2021 року.