Skip to content

Варіанти розширеної гарантії камери: чи варто її купувати?

4 de Липень de 2021

Ви витрачали години, вивчаючи покупку цифрової камери, купуючи в різних магазинах, порівнюючи, здавалося б, нескінченну кількість моделей, і слухаючи ошеломлюючий крок продажів після продажу. Навіть після вибору моделі, у вас є ще один крок продажів, перш ніж ваша кредитна картка пройде машину, тобто вам потрібно буде зрозуміти варіанти розширеної гарантії на камеру. Чи варто купувати розширену гарантію на свою камеру? На це важке запитання, і особисті уподобання зіграють велику роль у визначенні того, чим ви в кінцевому підсумку займаєтесь. Тож, щоб допомогти вам вирішити, чи варто купувати розширену гарантію на свою камеру, просто продовжуйте читати поради та поради нижче.

Що таке розширена гарантія?

Розширена гарантія додає додатковий час, як правило, кілька років, до покриття вашої цифрової камери. Більшість розширених гарантій також зазвичай надають більш широке покриття, ніж стандартна гарантія виробника. Наприклад, деякі типи розширених гарантій можуть охоплювати ремонт падіння камери, тоді як стандартна гарантія виробника майже напевно не буде. Якщо вам потрібна додаткова інформація про різні типи гарантій, перегляньте відповідну статтю. Розширені гарантії не обмежуються камерами, оскільки ви можете придбати їх майже для будь-яких високотехнологічних предметів, тому ви, мабуть, з ними знайомі. Однак це не полегшує вибір щодо вашої нової цифрової камери. Рішення щодо того, чи варто купувати розширену гарантію, є жорстким. Варто виконати домашнє завдання заздалегідь, а не приймати швидке рішення, коли ви тримаєте кредитну картку та платите за камеру.

Мотивація

Завжди пам’ятайте про це, вирішуючи, чи варто купувати розширену гарантію на свою камеру: магазини отримують великий прибуток від розширених гарантій. Магазини не рекламують точну суму прибутку, яку вони отримують від розширених гарантій, які іноді називають контрактами на обслуговування. Однак здоровий глузд підказує нам, що якби магазини не отримували прибуток від гарантій, вони б їх не пропонували. Це не означає, що ви не повинні купувати його, але слід пам’ятати, що магазини не просто пропонують розширені гарантії з почуття доброти.

Ключові компоненти

Не думайте, що, оскільки ви вивчали розширену гарантію на iPod в одному магазині, ви знаєте все про всі розширені гарантії. Різні магазини пропонують різні типи розширених гарантій, і гарантії різняться залежно від типу товару. Найкращі розширені гарантії повністю покривають будь-які витрати на ремонт або заміну вашої камери, незалежно від причини проблеми. Наприклад, деякі розширені гарантії не покриватимуть вашу цифрову камеру, якщо ви її кинете; інші будуть. Оскільки цифрова камера зберігає дані своїх зображень на карті пам’яті, ви майже напевно можете відновити свої фотографії, навіть якщо камера зламається. На відміну від цього, з ноутбуком нелегко отримати дані, якщо ноутбук виходить з ладу. Якщо вас просто турбує отримання ваших даних, можливо, розширена гарантія має менший сенс для цифрової камери, ніж для портативного комп’ютера.

Гарантія виробника

Переконайтеся, що розширена гарантія охоплює проблеми, що перевищують стандартну гарантію виробника. Ви будете здивовані, як часто люди купують розширену гарантію, яка точно відповідає тому, що виробник обіцяє безкоштовно. Обов’язково прочитайте дрібний шрифт будь-якого договору про розширену гарантію та переконайтеся, що знаєте точно що воно охоплює, а що не Не покладайтесь на продавця, щоб пояснити особливості та правила розширеної гарантії порівняно з гарантією виробника. Іноді переконання виробника виконати гарантію може бути клопотом. Можливо, вам доведеться надіслати камеру виробнику за ваш рахунок, а потім почекайте, чи покриє компанія витрати на ремонт. Гарантія виробника, як правило, поширюється лише на дефекти, а не на проблему з камерою, яку ви спричинили. З багатьма розширеними гарантіями ви просто переносите камеру в магазин, де ви її придбали. Потім магазин бере на себе всі ремонти або надсилає його до іншого місця ремонту для вас. Однак такий ремонт може бути тривалим, і змусити магазин дотримуватись розширеної гарантії іноді може бути клопотом, особливо якщо у вас є незгода з магазином щодо того, які типи товарів поширюється на розширену гарантію.

Математика

По суті, розширена гарантія є страховим полісом. Розглядаючи це як страховку, це допомагає провести розрахунок вартості гарантії порівняно з вартістю камери. Якщо розширена гарантія коштує 100 доларів за камеру на 250 доларів, це 40% від вартості камери, що може бути дещо високим для камери, що коштує 250 доларів. Однак, якщо розширена гарантія коштує 175 доларів на камеру вартістю 900 доларів, це приблизно 20% вартості камери, що здається набагато розумнішим. Це також допомагає думати про вартість розширеної гарантії протягом часу, який вона буде діяти. Наприклад, витрата 200 доларів на дворічну розширену гарантію становить 100 доларів на рік, що значно відрізняється від витрачання 240 доларів на чотирирічну розширену гарантію в 60 доларів на рік. Запитайте себе: чи б вам було краще послужити, взявши 200 доларів за розширену гарантію і відклавши її, спрямувавши на придбання нової камери через кілька років? Нова камера забезпечить вам переваги нових функцій та технологій. Якщо вашу стару камеру потрібно замінити за розширеною гарантією, ви не отримаєте переваг нових функцій.

Прийняття рішення

Вам не потрібно проводити широкий пошук в Інтернеті, щоб знайти тисячі історій, що стосуються розширених гарантій. Напевно, більшість з нас знає когось, кому виграла розширена гарантія. Тож чи варто купувати розширену гарантію, купуючи камеру? На жаль, це один із тих випадків, коли одна відповідь не відповідає всім ситуаціям. Деякі люди негайно скажуть «ні». Хтось скаже «так» кожного разу. Ви, мабуть, повинні потрапити до категорії “можливо”. Подумайте про випуск, перш ніж виїхати на касу, вивчіть усі правила, що стосуються цієї конкретної розширеної гарантії, і з’ясуйте, чи це має сенс математично. Яке б рішення ви не прийняли, тоді воно буде принаймні поінформованим. Коли справа доходить до прийняття рішення про придбання розширеної гарантії, ці знання дають вам велику перевагу.