Saltar al contenido

Ваш автомобіль може бути не єдиним електромобілем у майбутньому

22 de agosto de 2022

Ключові висновки

  • Компанії працюють над чим завгодно: від електричних дирижаблів до електричних і автономних залізничних транспортних засобів.
  • Незвичайні електромобілі (EV) можуть зменшити забруднення та бути дешевшими в обслуговуванні.
  • Ізраїльська компанія незабаром планує випробувати пасажирський літак з електричним двигуном.

Електромобілі були такими минулого року, а тепер виробники звертаються до незвичайних засобів пересування на акумуляторах. Winnebago industries щойно показала свою нову концепцію електричного автомобіля для відпочинку (RV). Компанії працюють над чим завгодно: від електричних дирижаблів до електричних і автономних залізничних транспортних засобів.

Усе це є частиною зусиль, спрямованих на зменшення забруднення за допомогою альтернатив автомобілям, які споживають газ. «Звичайне паливо, яке використовується в цих транспортних засобах, має тенденцію виробляти парникові гази та інші забруднюючі речовини, які є шкідливими для здоров’я людини та навколишнього середовища», — сказав tebapit в електронному листі Рамтін Сіошансі, професор інженерії в Університеті штату Огайо та співробітник IEEE, який вивчає електромобілі. інтерв’ю. «Може бути важко розробити інші види рідкого палива, які не мають цих характеристик. Перехід на електроенергію усуває ці викиди».

Змістовий покажчик

Електричні фургони

Типовий автофургон проїжджає лише 6-10 миль за галон, що може швидко стати дорогим, коли витрати на пальне високі. Але Winnebago стверджує, що має рішення зі своїм новим електричним автофургоном. Концептуальний транспортний засіб Winnebago e-RV — це повністю електричний автофургон з нульовим рівнем викидів, який включає вдосконалену трансмісію та акумуляторну батарею, яка також живить усі житлові системи автобуса.

Він оснащений автомобільними приладами, розробленими для оптимізації споживання енергії та продуктивності акумулятора, одночасно максимізуючи комфорт і функціональність.

Існує навіть 350 вольт постійного струму для водонагрівача та встановленого на даху кондиціонера з тепловим насосом і 110 вольт змінного струму для індукційної плити. «Споживчий попит стимулює використання електроенергії на багатьох фронтах, і ми вважаємо, що споживачі автофургонів готові отримати вигоду від розширених функцій і зручності використання, які нададуть електрифіковані та підключені продукти для автофургонів», — сказав Ашіс Бхаттачарія, старший віце-президент Winnebago Industries, у випуск новин.

Електромобілі привабливі тим, що вони настільки стійкі, як екологічно, так і економічно, сказав Андрій Большаков, генеральний директор компанії з виробництва електромобілів Evocargo, в електронному інтерв’ю tebapit. Його компанія розробляє автономні електровантажівки. Дистанційні оператори керуватимуть вантажниками.

Будь-який електромобіль — літак, вантажівка чи автомобіль — матиме нульові викиди та буде тихішим, ніж його звичайний аналог, стверджував Большаков. «Тож світ, повний електромобілів, стане чистішим і комфортнішим», – сказав він. «І оскільки електродвигуни набагато простіші за двигуни внутрішнього згоряння, вони надійніші в експлуатації та дешевші в обслуговуванні».

Потяги, літаки та автомобілі

Виробники використовують слово «електричний» практично перед кожним транспортним засобом, який тільки можна придумати. Наприклад, група колишніх інженерів SpaceX нещодавно оголосила, що будує електровагони вантажного поїзда з автономним живленням.

Компанія Parallel Systems каже, що її вагони енергоефективніші, ніж вантажівки. Транспортні засоби мають кращу аеродинаміку, тому на переміщення однієї одиниці вантажу потягом витрачається чверть енергії, необхідної для переміщення вантажівкою.

Концепція футуристичної вулиці з людьми, які рухаються навколо, і електромобілями для транспортування.

«Ми заснували Parallel, щоб дозволити залізницям відкрити нові ринки, збільшити використання інфраструктури та покращити сервіс для прискорення декарбонізації вантажних перевезень», — сказав Метт Соул, генеральний директор Parallel Systems у прес-релізі. «Наша бізнес-модель полягає в тому, щоб надати залізницям інструменти для перетворення частини американської вантажоперевезення вартістю 700 мільярдів доларів на залізницю.

Система Parallel також може допомогти пом’якшити кризу ланцюга поставок, забезпечивши низьку вартість і регулярне переміщення вантажів у порти та з них». Якщо потяги можуть їздити на електриці, то чому б не те, що літає? Здається, такою була думка компанії Hybrid Air Vehicles, яка нещодавно представила концепції пасажирських дирижаблів з електричним приводом.

Airlander 10 зможе перевозити до 100 пасажирів. Ізраїльська компанія незабаром планує випробувати пасажирський літак з електричним двигуном. Але проблеми, пов’язані з втіленням далеких концепцій електромобілів, залишаються. Майкл Ленокс, професор Університету Вірджинії та автор книги «Імператив декарбонізації: трансформація глобального світу», сказав, що для електричних вантажівок вага акумуляторів, необхідна для перетягування важких вантажів на великі відстані, перевіряє межі сучасних технологій.

Економіка до 2050 року» в електронному інтерв’ю. Він сказав, що ті самі перешкоди, пов’язані з вагою та часом автономної роботи, заважають мрії про далекі комерційні рейси. «Біопаливо та водень можуть стати кращим рішенням для декарбонізації комерційних авіарейсів», — додав Ленокс.