Saltar al contenido

Ваш посібник із Kindle Fire HD Kids Edition

15 de abril de 2021

На папері добре підходять діти та планшети. Завдяки їхній мобільності та здатності розважати молодих людей за допомогою фільмів, ігор та Інтернету, сланці виглядають ідеальним супутником для дітей. Насправді, матч не зовсім такий ідеальний. Наприклад, у вас є страшилки про те, як діти купують значні рахунки під час придбання додатків чи вмісту, що перебуває в грі. Діти молодшого віку також можуть бути грубими на своїх пристроях, використовуючи планшети, не точно розроблені для витримки тонни фізичного насильства. З огляду на це, Amazon вийшов у дитячий простір для планшетів із власною Kindle Fire HD Kids Edition. Завдяки барвистому дизайну Fire HD Kids Edition практично кричить, що це пристрій, орієнтований на найменших. Тож чи пристрій просто дитячою грою порівняно з планшетними планшетами, такими як iPad, Nexus 7 або Microsoft Surface? Ось зниження рівня нового списку Amazon для дітей.

Амазонка

Змістовий покажчик

Це напрочуд доросло

Дитячі таблетки можуть бути як дитячі цукерки. Вони можуть бути великими за кольором і цукром, але рідкісними за змістом. Ми бачили мою справедливу частку планшетів, які більше схожі на іграшки, але Kindle Fire HD Kids Edition – не одна з них. Незважаючи на свою барвисту зовнішню оболонку, її внутрішність така ж, як і ви, що ви бачите у добросовісному сланці. Він має чотириядерний процесор, який служить його мозком, дисплей високої чіткості та камери як спереду, так і ззаду. Це Amazon Kindle Fire HD, окутаний більш надійним зовнішнім виглядом.

Це жорстко

Дисплей Gorilla Glass чудовий, але це відповідає курсу, який сьогодні використовують багато планшетів. Натомість «Kid-Proof Case» – це те, що відрізняє Kids Edition від Fire HD та більшості планшетів загалом. Екстер’єр додає забарвлення кольору, а також додаткове зчеплення для маленьких рук. Однак його основна робота – витримувати краплі та всілякі зловживання. Наскільки добре вона виконує цю частину своєї роботи? Amazon настільки впевнений, що надає дворічну безкоштовну гарантію заміни на випадок, якщо ваша дитина її зламає. Гарантія також поширюється на електричні та механічні проблеми з пристроєм.

Він поставляється з FreeTime Unlimited

Було сказано, що вміст є королем, і Amazon намагається зробити це справедливим для Fire HD Kids Edition, кидаючи FreeTime Unlimited на один рік. Це надає користувачам доступ до понад 5000 програм, ігор, фільмів та іншого вмісту на пристрої. Сюди входять матеріали від Disney, Nickelodeon, PBS та Warner Bros. На додаток до зайнятості молодих людей; це також допомагає запобігти удару наклейок від випадків, коли вони ненавмисно завантажують платний вміст.

Батьківський контроль

Навіть із FreeTime Unlimited ви все одно хочете мати елементи керування, які обмежують можливості ваших дітей із планшетом Kids Edition та запобігають потенційним аваріям. FreeTime Unlimited також є чудовою причиною мати батьківський контроль, тому що ви не хочете, щоб ваша дитина витрачала занадто багато часу на планшет. На додаток до основних елементів керування, ви можете створити індивідуальні профілі для кожної дитини, щоб налаштувати обмеження, які вони мають при використанні пристрою.

Він поставляється у двох розмірах

Окрім трьох кольорів, Kids Edition доступний у двох версіях. Коли вони вперше були запущені, 6-дюймовий варіант продався за 149 доларів, тоді як 7-дюймова версія коштувала 189 доларів. З тих пір Amazon дав таблеткам значне падіння цін, і тепер обидва коштують лише шматок за одного Бенджаміна в 99,99 доларів.

Їжа для роздумів

Хоча Kindle Fire HD Kids Edition і звучить як чудовий пристрій для дітей, він має один великий застереження, про який повинні знати майбутні покупці. Це пов’язує вас із магазином додатків Amazon. Це означає відсутність доступу до кращої та насиченішої вмістом платформи додатків Google Play, що використовується іншими планшетами Android. Це велика справа, якщо ви інвестуєте в програми з головного магазину програм Google. Однак, якщо ви вже пов’язані з екосистемою Amazon, і не заперечуєте проти відсутності Google Play, тоді варто розглянути Kindle Fire Kids Edition.