Saltar al contenido

Ваш смартфон незабаром можна буде заряджати по повітрю

10 de enero de 2023

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Кілька компаній працюють над тим, щоб дозволити вам заряджати свій смартфон по повітрю.
  • Motorola співпрацює з колишніми вченими Каліфорнійського технологічного інституту над розробкою смартфонів, які можна живити на відстані до 3 футів від зарядного пристрою.
  • Xiaomi нещодавно показала концептуальне відео для заряджання телефону по повітрю.

Завдяки зростаючій кількості технологічних досягнень незабаром ви зможете заряджати свій смартфон по повітрю. Motorola нещодавно заявила, що співпрацює з колишніми вченими Каліфорнійського технологічного інституту для розробки смартфонів, які можна живити на відстані до 3 футів від зарядного пристрою. Ці зусилля можуть означати кінець постійним пошукам шнурів живлення. «Бездротова зарядка дає користувачам набагато більше свободи у роботі з пристроями», — сказав Сезар Джонстон, операційний директор компанії з бездротових зарядок Energous, в електронному інтерв’ю. «Немає потреби відчувати себе прив’язаним до найближчої настінної розетки. Пристроями все ще можна користуватися, поки вони заряджаються по повітрю».

Свобода від шнурів

Для розробки бездротової зарядки (OTA) Motorola співпрацює з компанією GuRu Wireless, заснованою вченими Каліфорнійського технологічного інституту. Більшість пристроїв без бездротової зарядки мають лише одну швидкість заряджання, але бездротова зарядка по повітрю може дозволити користувачам регулювати кількість енергії, що надходить на їхній пристрій. «У Motorola ми постійно працюємо над тим, щоб виводити на ринок інновації, які можуть покращити життя наших споживачів. Завдяки цьому рішенню ми надамо уявлення про свободу та гнучкість, якими користувачі можуть насолоджуватися завдяки революційній бездротовій бездротовій мережі. технологія живлення», – сказав Ден Дері, віце-президент із продуктів Motorola, у прес-релізі. «З GuRu ми уявляємо собі нове покоління бездротових пристроїв». GuRu каже, що його запатентовані мініатюрні модулі дозволять живити пристрої на великій відстані за допомогою точної передачі енергії. Технологія безперервно заряджає пристрої та перенаправляє живлення за потреби як захід безпеки. «Кінцеві користувачі вимагають бездротової зарядки, щоб забезпечити свободу», — сказав Флоріан Бон, генеральний директор і співзасновник GuRu Wireless. Lifewire в інтерв’ю електронною поштою. «Мобільні пристрої та електроніка, як-от пристрої, що носяться, завжди заряджатимуться, оскільки заряджання відбувається у фоновому режимі. Встановлення та обслуговування камер і пристроїв Інтернету речей стає справжньою справою, а вартість, як у доларах, так і в часі/зусиль на роботу цих пристроїв , різко скорочується». Motorola є однією з багатьох компаній, які змагаються за виведення своїх продуктів OTA на ринок. Xiaomi нещодавно показала концептуальне відео для заряджання телефону по повітрю. «У найближчому майбутньому власно розроблена технологія космічної ізоляції зарядки Xiaomi також зможе працювати з розумними годинниками, браслетами та іншими носимими пристроями», — написала компанія на своєму сайті. «Незабаром наші пристрої для вітальні, включно з динаміками, настільними лампами та іншими невеликими продуктами для розумного дому, будуть побудовані на базі бездротового джерела живлення, повністю позбавленого проводів, що зробить наші вітальні справді бездротовими». Одного дня електроенергія може надходити навіть від сигналів мобільних телефонів. Нещодавно дослідники написали в статті, що вони винайшли спосіб збору та розподілу енергії від бездротового зв’язку 5G. «5G був розроблений для неймовірно швидкого зв’язку з малою затримкою», – пишуть автори в статті. «Для цього були прийняті частоти мм-хвиль і дозволили безпрецедентно високу щільність випромінюваної потужності FCC. Не знаючи, що архітектори 5G створили таким чином бездротову електромережу, здатну живити пристрої на відстанях, що значно перевищують можливості будь-яких існуючих технології».

Зменшення телефонів

У поточній гонці, щоб зробити телефони легшими та тоншими, бездротова зарядка може допомогти.

Хтось тримає смартфон із індикатором заряджання на екрані, але без підключених проводів.

Бездротова зарядка по повітрю дозволяє виробникам розробляти менші водонепроникні пристрої без портів, які виглядають, відчувають і працюють краще, ніж ті з громіздкими зарядними портами, які забруднюються та займають цінну нерухомість у все менших пристроях, додав Джонстон. А бездротова зарядка дає користувачам більше контролю над керуванням живленням своїх пристроїв. «Більшість пристроїв без бездротової зарядки мають лише одну швидкість заряджання, але бездротова зарядка по повітрю може дозволити користувачам регулювати кількість енергії, яка надходить на їхній пристрій», — сказав він. Експерти кажуть, що не очікуйте, що зарядка через OTA стане повсюдною. Цей процес потребує суворого схвалення FCC. «З розробкою та схваленням FCC та іншими регуляторними органами нових рішень, як минулого місяця була наша технологія WattUp, ми почнемо спостерігати збільшення відстаней заряджання до більших відстаней до 10-15 футів», — сказав Джонстон.