Saltar al contenido

Ваш iPod Classic все ще може конкурувати з iPhone Music App

1 de noviembre de 2022

Змістовий покажчик

Ключові висновки

IPod Classic все ще синхронізується з музичною бібліотекою Big Sur. iPhone має набагато більше музичних функцій, але програма «Музика» роздута та заплутана. Вам краще знову звикнути розплутувати кабелі навушників.

Якщо вам потрібна лише музика, iPod Classic може бути кращим, ніж музичний додаток для iPhone. IPod змінив те, як ми слухаємо музику. Це був не перший MP3-плеєр, але він був найкращим, і він нарешті дозволив нам відмовитися від фізичних носіїв, які можна було замінити, на цифровий каталог, що містить всю нашу музику. «1000 пісень у вашій кишені», — йшлося під заголовком. Зараз це може здатися незначним, але це була революція в 2001 році, коли альтернативою були касети та компакт-диски. Але як щодо використання iPod сьогодні? Чи цікавість краще залишити на вітрині? Або він може більше ніж встояти проти сучасних роздутих, заплутаних музичних програм? Розгадка, як кажуть, у питанні.

Старе золото

Нещодавно я купив старий iPod Classic на 120 ГБ у коробці через місцеві оголошення. Очистивши його та синхронізувавши з моїм M1 Mac mini (професійна порада: зачекайте. Може знадобитися кілька хвилин, щоб з’явитися після підключення, але з часом це запрацює), я завантажив всю свою музичну бібліотеку та прогулявся.

iPad Classic на 120 ГБ на чорному столі

Першим недоліком було те, що вся моя музика застаріла роками. Я використовую Apple Music і використовую її з моменту запуску в 2015 році. Це означає, що вся моя локальна музика (скопійована зі старого резервного диска) датується тим часом і раніше. Довести мою колекцію до поточної бібліотеки Apple Music було б досить дорого. Але це короткострокове питання. Давайте перейдемо до важливої ​​частини. Як використання iPod порівнюється з використанням програми «Музика» на iPhone?

Класична музика

Ви можете переміщатися по меню iPod за допомогою коліщатка. Покрутіть коліщатко, щоб прокрутити, і натисніть центральну кнопку, щоб вибрати. Кнопка меню повертається вгору або назад, а кнопки відтворення/паузи та пропуску роблять те, що ви очікуєте. Коли ви звикнете до цього та перестанете гортати екраном за звичкою, система керування чудова, і завдяки всім цим апаратним елементам керування ви зможете багато чого робити, не замислюючись. Знайдіть виконавця, потім альбом, потім пісню. легко. У порівнянні з програмою «Музика» це заплутаний безлад. Відкрийте програму, знайдіть вкладку «Бібліотека». Торкніться його знову, а потім, можливо, ще раз, щоб фактично повернутися до головного екрана бібліотеки. Тоді ви зможете переміщатися приблизно так само, як iPod. Ця базова операція підкреслює головну слабкість програми. У ньому стільки всього, що потрібно трохи часу, щоб дістатися до потрібної частини. Отже, як хтось міг би віддати перевагу такому застарілому музичному плеєру, як iPod, коли iPhone робить набагато більше? В одному аспекті iPhone дійсно виграє. Фізичні кнопки гучності дозволяють легко змінювати гучність, коли він знаходиться в кишені. Гучність iPod регулюється коліщатком під час відтворення музики. Звучить мудро, це краватка. Через дротові навушники (для цього тесту я використовував свої Koss Porta Pros) обидва пристрої звучать чудово. На мій слух немає нічого іншого. Отже, простота iPod перемагає. Але це те, чого ви очікували. Це пристрій з єдиною метою, і апаратне та програмне забезпечення це підтримує.

Сучасні зручності

Давайте тепер розглянемо переваги iPhone, яких дуже багато. Він може синхронізуватися з iTunes без проводів (а не через старий 30-контактний роз’єм док-станції USB). Ви можете купувати музику в iTunes Store або шукати в Apple Music безпосередньо з пристрою. Ви можете використовувати бездротові навушники та керувати відтворенням з Apple Watch. І ви можете сказати Siri відтворити для вас будь-яку пісню. Отже, як хтось міг би віддати перевагу такому застарілому музичному плеєру, як iPod, коли iPhone робить набагато більше?

iPod Classic, підключений до дротових навушників Koss Porta Pros

Це зводиться до мети. iPhone дивовижний, тому що його сенсорний екран може стати чим завгодно. Але це означає, що ви завжди повинні дивитися, перш ніж натискати. Люди віддають перевагу фізичному контролю за їх передбачуваністю. Письменники використовують клавіатури зі своїми iPad. Фотографи віддають перевагу камерам з ручками та циферблатами. Музиканти нескінченно сперечаються про апаратні драм-машини проти драм-додатків. На папері iPod набагато поступається iPhone та його додатку Music. Але під час використання розумові витрати значно менші. iPod виконує лише одну функцію. Якщо ви призупините його та повернетеся завтра, він буде там, де ви його залишили. Він не повертається на домашню сторінку, не відволікає вас сповіщеннями та не видаляє завантаження автоматично. Він також звучить так само добре, як iPhone, і має роз’єм для навушників. Для багатьох зайві клопоти щодо підтримки музичної бібліотеки не варті того. Але для деяких це буде відчуттям свободи.