Saltar al contenido

Вбудований програвач Apple може оновити подкастинг

19 de abril de 2021

Ключові винос

  • Вбудований програвач Apple дозволяє ділитися майже будь-яким наявним подкастом.
  • Поточній відкритій екосистемі подкастів загрожують ексклюзивні угоди та інвазивні рекламні технології.
  • «Подкаст» – це не просто аудіо в Інтернеті.

Тепер ви можете вбудувати будь-який подкаст у веб-сторінку за допомогою нового веб-програвача від Apple. Це схоже на кнопку відтворення «Spotify», лише більш потужну та цілеспрямовану. І це може допомогти Apple у її несподіваній війні з подкастингом. Каталог подкастів iTunes – це фактично універсальний каталог подкастів. Будь-хто може подати своє шоу, а будь-який розробник може отримати доступ до каталогу та включити його у свій додаток для подкастів. Це фантастичний ресурс, який Apple залишає в спокої роками. Зараз Spotify після підкастів – і реклами подкастів – у значній мірі, і Apple нарешті починає боротися. І це дуже добре. «Spotify вже був найбільшою загрозою для подкастів …», – написав підкастер і розробник додатків для подкастів Марко Армент у Twitter. «Вони розбивають подкасти на два світи – огороджений сад Spotify з ексклюзивами та відстеженням реклами та відкрита екосистема всіх інших —Кооптирувати «подкасти», що означають «на Spotify». »

Змістовий покажчик

Що насправді є подкастом?

Це може здатися німим запитанням, але подкаст має цілком конкретне визначення. Це не просто «аудіо в Інтернеті», інакше навіть аудіо лише відео на YouTube було б подкастом. Зокрема, подкаст – це аудіопрограма, яку можна завантажувати автоматично та періодично за допомогою програми для подкастів. Це воно. Якщо ви не можете передплатити його, а нові шоу, коли вони виходять, це не подкаст. Це означає, що аудіо-шоу Spotify не є подкастами, хоча Spotify називає їх так. Це може здатися не важливим, але це, безумовно, є; подкастинг – це відкрита платформа, до якої може долучитися кожен. Аудіо-шоу Spotify – ні. Заплутано, все ще можна слухати звичайні подкасти через веб-програвач Spotify.

Випадковий технічний подкаст на Spotify

Spotify також має намір вводити показники реклами у світ подкастів. Раніше цього місяця Spotify придбав Megaphone, компанію, яка вставляє динамічну рекламу в подкасти. В даний час майже єдине відстеження, яке ви можете зробити на подкасті, – це те, чи його було завантажено чи ні. Рекламодавці хочуть наповнювати подкасти стільки ж кодом відстеження, скільки Інтернетом. «Кожне оголошення про подкасти, яке ви коли-небудь чули за останні 15 років, продавалось здебільшого або повністю без тих типів» даних «, які великі видавці та преса постійно говорять про необхідність галузі продавати рекламу», – говорить Армент.

Як працює вбудований програвач подкастів від Apple

Щоб вставити епізод подкасту, перейдіть на сторінку інструментів маркетингу підкастів від Apple і знайдіть потрібний вам подкаст. Це може бути ваш власний подкаст, але ви можете вбудувати будь-який подкаст, який вам подобається, або зробити посилання на нього. Отримавши результат, ви можете вибрати стиль – від повного вбудованого епізоду до простого посилання – і налаштувати зовнішній вигляд, мову та піктограму. Існує навіть можливість створити QR-код.

Звідти читачі / слухачі можуть легко зіграти шоу, передплатити або те й інше. Коли ви натискаєте кнопку відтворення, аудіо передається безпосередньо з джерела подкасту.

У чому справа?

Це здається невеликим доповненням до світу подкастингу, але це може бути величезним. За допомогою цього нового програвача ви можете вставляти та транслювати майже кожен підкаст у світі (за винятком ексклюзивних аудіо-шоу Spotify), тобто, швидше за все, програвач Apple стає типовим вибором для вбудовування подкастів. «Стати вбудованим програвачем за замовчуванням на веб-сайтах – це гідний привілей для гравців і той, який може допомогти Apple залишатися попереду Spotify з точки зору залучення слухачів на своїй платформі», – пише Ешлі Карман для Грань. «Чим більше людей передають потоки з Apple і чим менше їм доводиться думати про те, куди їх передавати, тим краще для Apple».

Вбудований інструмент Apple Podcast

Мало того, дотепер насправді не було гідного, універсального варіанту вбудовування подкастів. Програвач Apple має шанс стати вбудованим аудіо на YouTube. Це, очевидно, добре для Apple, але це також добре для подкастингу, оскільки це означає, що люди будуть і надалі мотивовані додавати свої шоу до відкритого каталогу Apple, замість того, щоб вибирати ексклюзивні платформи, такі як Spotify. Так, технічно є простір для більш ніж однієї платформи, але насправді ми, як правило, віддаємо перевагу єдиним варіантам. Vimeo чудовий, але YouTube – це місце, де перебувають глядачі. Amazon не єдиний Інтернет-магазин, але це перший, який Ви перевіряєте. Сподіваємось, це ознака того, що Apple прокинулася від доброякісного нехтування масовою пропозицією подкастів. Це може бути перший постріл у війні на Spotify, і це добре для всіх нас.