Saltar al contenido

Виготовлення кнопок HTML у формах

31 de julio de 2021

HTML -форми – це один з найпростіших способів додати інтерактивність до вашого веб -сайту. Ви можете задавати запитання та шукати відповіді від своїх читачів, надавати додаткову інформацію з баз даних, налаштовувати ігри тощо. Існує ряд елементів HTML, які можна використовувати для створення форм. І як тільки ви створили форму, існує багато різних способів подати ці дані на сервер або просто почати виконання дії з формою. Ви можете подати свої форми кількома способами:

  • Це найпоширеніший спосіб отримання даних на сервер, але він може виглядати дуже просто.
  • Використання зображення дозволяє дуже легко пристосувати кнопку подання до стилю вашого сайту. Але деякі люди можуть не розпізнати це як кнопку подання.
  • Тег кнопки INPUT дає багато тих самих параметрів, що і тег зображення INPUT, але більше схожий на стандартний тип подання. Для активації потрібен JavaScript.
  • Тег BUTTON є більш універсальним типом кнопки, ніж тег INPUT. Для активації цього тегу потрібен Javascript.
  • Елемент COMMAND є новим у HTML5 і пропонує спосіб активації сценаріїв та форм із пов’язаними діями. Він активується за допомогою JavaScript.

Змістовий покажчик

Елемент INPUT

Елемент INPUT – це найпоширеніший спосіб надсилання форми. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати тип (кнопка, зображення або надіслати) і при необхідності додати деякі сценарії для надсилання до форми.
Елемент можна записати просто так. Але якщо ви це зробите, у різних браузерах результати будуть різними. Більшість браузерів створюють кнопку з написом «Надіслати», але Firefox робить кнопку з написом «Надіслати запит». Щоб змінити текст кнопки, потрібно додати атрибут: value = «Надіслати форму»>

type = «code»> Елемент записується так, але якщо залишити всі інші атрибути, у браузерах відображатиметься лише порожня сіра кнопка. Щоб додати текст до кнопки, використовуйте атрибут value. Але ця кнопка не надішле форму, якщо ви не використовуєте JavaScript. onclick = «submit ();»>

type = «code»> Він схожий на тип кнопки, якому потрібен скрипт для надсилання форми. За винятком того, що замість текстового значення потрібно додати URL -адресу джерела зображення. src = «https://www.tebapit.com/submit.gif»>

type = «code»>

Елемент кнопки

Елемент BUTTON вимагає як відкриваючого, так і закриваючого тегу. Коли ви його використовуєте, будь -який вміст, який ви розміщуєте всередині тегу, буде вкладений у кнопку. Потім ви активуєте кнопку за допомогою сценарію. Подати форму

type = «code»> Ви можете додати зображення до своєї кнопки або поєднати зображення та текст, щоб створити більш цікаву кнопку. Подати форму

type = «code»>

Елемент команди

Елемент COMMAND є новим у HTML5. Для цього не потрібно використовувати ФОРМУ, але вона може виконувати функцію кнопки надсилання форми. Цей елемент дозволяє створювати більше інтерактивних сторінок, не вимагаючи форм, якщо вам дійсно не потрібні форми. Якщо ви хочете, щоб команда щось сказала, ви записуєте інформацію в атрибут label. label = «Надіслати форму»>

type = «code»> Якщо ви хочете, щоб ваша команда була представлена ​​зображенням, використовуйте атрибут icon. icon = «https://www.tebapit.com/submit.gif»>

type = «code»> HTML -форми мають кілька різних способів надсилання, як ви дізналися на попередній сторінці. Два з цих методів – тег INPUT і тег BUTTON. Існують вагомі причини використовувати обидва ці елементи.

Елемент введення

Тег – це найпростіший спосіб подати форму. Він не вимагає нічого, крім самого тегу, навіть значення. Коли клієнт натискає кнопку, він автоматично надсилається. Вам не потрібно додавати жодних сценаріїв, браузери знають, що потрібно надіслати форму, коли натискається тег введення INPUT.
Проблема в тому, що ця кнопка дуже потворна і проста. Ви не можете додати до нього зображення. Ви можете стилізувати його так само, як і будь -який інший елемент, але він все одно може відчувати себе потворною кнопкою. Використовуйте метод INPUT, коли ваша форма має бути доступною навіть у веб -переглядачах, у яких вимкнено JavaScript.

КНОПКА Елемент

Елемент BUTTON пропонує більше можливостей для надсилання форм. Ви можете помістити всередину елемента BUTTON і перетворити його на кнопку подання. Найчастіше люди використовують зображення та текст. Але ви можете створити DIV і зробити все це кнопкою подання, якщо захочете.

Найбільший недолік елемента BUTTON полягає в тому, що він не подає форму автоматично. Це означає, що для його активації потрібен певний тип сценарію. І тому він менш доступний, ніж метод INPUT. Будь -який користувач, у якого не ввімкнено JavaScript, не зможе надіслати форму лише з елементом BUTTON.

Використовуйте метод BUTTON для форм, які не є такими критичними. Крім того, це чудовий спосіб додати додаткові параметри подання в одну форму.

Формат mla apa chicago Ваша цитата

Кірнін, Дженніфер. «Створення кнопок HTML у формах». ThoughtCo, 1 червня 2021 р., Thinkco.com/buttons-on-forms-3464313.
Кірнін, Дженніфер. (2021, 1 червня). Виготовлення кнопок HTML у формах. Отримано з https://www.thoughtco.com/buttons-on-forms-3464313
Кірнін, Дженніфер. «Створення кнопок HTML у формах». ThoughtCo. https://www.thoughtco.com/buttons-on-forms-3464313 (доступ 31 липня 2021 р.).