Saltar al contenido

Видалення iTunes без втрати пісень

17 de julio de 2021

Якщо ви вичерпали майже всі поради щодо усунення несправностей, які ви можете знайти в Інтернеті, щоб вирішити проблему iTunes, то у вас, мабуть, не залишиться жодної можливості, як повністю видалити програму, а потім перевстановити її. Але як щодо всієї цифрової музики у вашій бібліотеці iTunes? Зазвичай це не видаляється, коли ви видаляєте iTunes, але все-таки найкраще резервувати все це на всякий випадок. Якщо у вас немає оновленої резервної копії вашої медіатеки iTunes, то бажано зробити її копію на зовнішньому запам’ятовуючому пристрої – наприклад, на портативному жорсткому диску. Якщо вам пощастило, і iTunes все ще можна запустити, найкраще спочатку об’єднати свою бібліотеку перед тим, як зробити резервну копію. Цей процес консолідації гарантує, що всі мультимедійні файли, з яких складається ваша бібліотека iTunes, копіюються в папку iTunes – це вирішує проблему необхідності пам’ятати, де знаходяться ваші мультимедійні файли, якщо вони поширюються в різних папках на жорсткому диску вашого комп’ютера. Якщо iTunes більше не функціонує, вам, мабуть, доведеться пропустити цей процес консолідації та просто виконати резервне копіювання вручну. Щоб побачити весь процес консолідації та створення резервної копії вашої бібліотеки iTunes, прочитайте наш посібник із копіювання файлів пісні iTunes у локальне сховище.

Повністю видалення iTunes в Windows

Для повного видалення iTunes із середовища Windows існує кілька компонентів, які потрібно видалити – і в правильному порядку! Для цього виконайте наведені нижче дії.

  1. Йти до Програми та функції на панелі керування. Якщо ви не знаєте, як дістатися до цього, натисніть кнопку Кнопка Windows Пуск і потім Панель управління.

  2. Клацніть на Програми та функції посилання для перегляду програм, встановлених на вашому комп’ютері.

  3. Перегляньте список встановлених програм і натисніть на основна програма iTunes. Тепер, коли ви це виділили, натисніть на Видаліть варіант – він знаходиться трохи вище стовпця імені.

  4. З’явиться повідомлення з запитом, чи впевнені ви, що хочете видалити iTunes зі свого комп’ютера – натисніть Так щоб розпочати видалення.

  5. Після видалення iTunes вам також потрібно буде видалити QuickTime застосування. Видаліть це так само, як і для основної програми iTunes (кроки 3 та 4).

  6. Викликається наступний програмний компонент для видалення Оновлення програмного забезпечення Apple. Знову ж таки, видаліть це точно так само, як і дві попередні програми.

  7. Ще одна частина iTunes, яку вам потрібно буде видалити, на випадок, якщо проблема все ще залишається – це Підтримка мобільних пристроїв Apple. І, як ви вже здогадалися, повторіть ту ж процедуру, що і на попередніх кроках.

  8. Сервіс Bonjour працює у фоновому режимі та може спричинити несправність, яку ви відчуваєте з iTunes. Отже, приберіть це, щоб також бути в сейфі.

  9. Швидше за все, у вас є версія iTunes, яка перевищує 9. Отже, знайдіть Підтримка додатків Apple і видаліть це теж. Ви будете раді дізнатись, що це останній, який видаляється.

  10. Нарешті, закрийте вікно Програми та функції та перезавантажте комп’ютер.

Після перезапуску Windows встановіть програму iTunes з нуля, переконавшись, що у вас остання версія. Її можна завантажити з веб-сайту iTunes.