Saltar al contenido

Визначення домену бази даних

15 de abril de 2021

База даних доменнайпростішим є тип даних, який використовується стовпцем у базі даних. Цей тип даних може бути вбудованим типом (наприклад, цілим числом або рядком) або спеціальним типом, який визначає обмеження на дані. Кожен тип бази даних надає спосіб визначити набір обмежень та правил, які регулюють допустимі дані, навіть якщо вони не називають їх доменом. Детальніше див.

Змістовий покажчик

Введення даних та домени

Коли ви вводите дані в будь-яку онлайн-форму – будь то лише ваше ім’я та електронна пошта, або повна заявка на роботу – база даних зберігає ваші дані за кадром. Ця база даних оцінює ваші записи на основі набору критеріїв. Наприклад, якщо ви вводите поштовий індекс, база даних очікує знайти п’ять чисел, або для повного поштового індексу США: п’ять чисел, за якими слід дефіс, а потім чотири номери. Якщо ви введете своє ім’я в поле поштового індексу, база даних, швидше за все, скаржиться. Це тому, що база даних перевіряє ваш запис щодо домену, визначеного для поля поштового індексу. Домен – це, в основному, тип даних, який може включати необов’язкові обмеження.

Розуміння домену бази даних

Щоб зрозуміти домен бази даних, давайте розглянемо кілька інших аспектів бази даних:

  • Схема бази даних визначає набір атрибути, які також називаються стовпцями або полями. Таблиця під назвою Контактна інформація працівникаt може містити атрибути FirstName, LastName, JobTitle, StreetAddress, City, State, ZipCode, PhoneNumber та Email.
  • Кожен атрибут містить домен, який визначає допустимі значення, потенційно включаючи тип даних, довжину, значення та інші деталі.

Наприклад, домен для атрибута ZipCode може вказувати числовий тип даних, такий як ціле число, яке зазвичай називається INT або INTEGER, залежно від бази даних. Або дизайнер баз даних може вирішити визначити його натомість як символ, який зазвичай називають CHAR. Атрибут можна додатково визначити, щоб вимагати певної довжини, або дозволено порожнє або невідоме значення. Коли ви збираєте разом усі елементи, що визначають домен, ви отримуєте індивідуальний тип даних, який також називають «типом даних, що визначається користувачем», або UDT.

Про цілісність домену

Встановлюються допустимі значення атрибута цілісність домену, який гарантує, що всі дані в полі містять допустимі значення. Цілісність домену визначається:

  • Тип даних – наприклад, ціле число, символ або десятковий знак.
  • Дозволена довжина даних.
  • Діапазон, що визначає верхню та нижню межі.
  • Будь-які обмеження або обмеження допустимих значень. Наприклад, поле американського поштового індексу може застосовувати повний код ZIP + 4 або повний дев’ятизначний код.
  • Тип підтримки NULL – або те, чи може атрибут мати невідоме, або значення NULL.
  • Значення за замовчуванням, якщо воно є.
  • Маляр формату дати, якщо застосовно (наприклад, дд / мм / рр. Або мм / дд / рррр).

Створення домену

Для баз даних, що використовують структуровану мову запитів або смак SQL, використовуйте команду CREATE DOMAIN SQL. Наприклад, оператор виконання тут створює атрибут ZipCode типу даних CHAR із п’ятьма символами. Не допускається значення NULL або невідоме значення. Діапазон даних повинен знаходитися в діапазоні від «00000» до «99999». Це створює атрибут ZipCode типу даних CHAR із п’ятьма символами. Не допускається значення NULL або невідоме значення. Діапазон даних повинен знаходитися в діапазоні від «00000» до «99999». СТВОРИТИ ДОМЕН ZipCode CHAR (5) NOT NULL CHECK (VALUE> = ‘00000’ AND VALUE <= '99999')

Ці обмеження бази даних будуть спричиняти помилку додатку, який служить інтерфейсом до вашої бази даних, коли обмеження порушено, тому запрограмуйте підпрограму виявлення помилок у програму для перевірки стану обґрунтованості, перш ніж програма вважатиме, що вона правильно додала інформацію до база даних.