Saltar al contenido

Використання програми Facebook Pages Manager разом із вашою бізнес-сторінкою

15 de abril de 2021

Ви можете використовувати офіційний мобільний додаток Facebook для оновлення та керування своєю сторінкою у Facebook, але є й інший варіант. Додаток Facebook Pages Manager – це окремий додаток, розроблений Facebook спеціально для адміністраторів та редакторів для управління своїми Сторінками.

Вкладка входу в Facebook на смартфоні.

Пікселів

Змістовий покажчик

Навіщо використовувати менеджер сторінок Facebook, коли ви можете робити все з програми Facebook?

Facebook пройшов довгий шлях, зробивши розділ Сторінки інтуїтивним та корисним. Коли ви переходите на свою сторінку в програмі Facebook, угорі ви побачите чотири основні кнопки: Додому, Дописи, Оголошення, і Більше. Існує також Створити публікацію поле та знімок Оновлення, Інсайт, і Останні повідомлення під ним. Перевагою управління вашою Сторінкою за допомогою програми Facebook є те, що це робить більшість основних завдань простими. Недоліком є ​​те, що це не схоже на те, як ваші шанувальники або фоловери переглядають вашу сторінку. Додаток Facebook не має можливості переглядати Сторінку як шанувальник чи фоловер. Ось тут додаток Facebook Pages Manager стане в нагоді. Ви можете переглянути його та використовувати як справжню Сторінку, подібно до того, як її бачать ваші шанувальники та послідовники. А також подібно до того, як ви б переглядали та керували своєю сторінкою з Facebook.com. Додаток Facebook Pages Manager також пропонує кращу функціональність за допомогою меню внизу та швидше перемикання між сторінками, якщо ви керуєте кількома. У багатьох випадках це може бути кращим варіантом для програми Facebook. Використовуйте Менеджер сторінок Facebook, коли:

 • Ви хочете переглянути свою сторінку, подібно до того, як ви її переглядаєте на Facebook.com або як її переглядають шанувальники та послідовники (включаючи обкладинку, фотографію сторінки та стрічку публікацій).
 • У вас є кілька Сторінок для управління.
 • Ви хочете керувати статистикою сторінки, повідомленнями та сповіщеннями.
 • Ви не використовуєте основний додаток Facebook ні для чого, крім управління своїми Сторінками.

Використовуйте програму Facebook, коли:

 • Ви іноді перевіряєте свою Сторінку на мобільному, але більшу частину своїх публікацій та керування виконуєте з робочого столу.
 • Вам більше цікаво бачити свої останні статистичні дані та створювати швидкі та зручні публікації на мобільному, а не переглядати свою Сторінку так, як її бачать шанувальники та послідовники.
 • У вас є лише одна чи дві Сторінки, якими ви хочете керувати на мобільному телефоні.
 • Ви часто користуєтеся програмою Facebook і вважаєте за краще зводити кількість програм на своєму пристрої до мінімуму.

Чому б не використовувати обидва? Не існує правила, згідно з яким потрібно користуватися тим чи іншим.

Погляд на особливості програми Facebook Pages Manager

У нижній частині програми розташовано п’ять вкладок головного меню, а також дві важливі опції менеджера у верхньому правому куті.

 • Вкладка Сторінка (піктограма прапора): перегляньте свою сторінку, як її бачить шанувальник або послідовник. Оновіть обкладинку або фотографію сторінки, додайте кнопку, опублікуйте публікацію, поділіться фотографією чи відео, створіть подію, рекламуйте свою сторінку та перегляньте стрічку своїх останніх публікацій.
 • Вкладка «Статистика сторінки» (піктограма лінійного графіку): перегляньте підсумок статистики за минулий місяць, найзацікавленіші публікації, статистику подій, активність на сторінці, виявлення сторінки та аудиторію.
 • Вкладка Повідомлення (піктограма вхідних повідомлень): переглядайте останні повідомлення на сторінці та легко відповідайте на повідомлення.
 • Вкладка Сповіщення (піктограма дзвоника): переглядайте свої останні оцінки «подобається», коментарі, теги, згадки тощо.
 • Вкладка Інструменти (піктограма портфеля): скористайтеся перевагами інструментів Page для обміну та просування вашої сторінки.
 • Опція меню (піктограма гамбургера у верхньому лівому куті): переглядайте керовані вами сторінки та легко перемикайтеся між ними.
 • Налаштування (верхній правий кут): налаштуйте загальні налаштування та параметри вашої сторінки, наприклад, видимість.

Початок роботи з програмою Facebook Pages Manager

Програму Facebook Pages Manager можна безкоштовно завантажувати для пристроїв Android з Google Play та для пристроїв iOS з App Store. Після того, як ви відкриєте програму на своєму пристрої, він може визнати, що ви ввійшли в Facebook десь ще, наприклад, в офіційній програмі Facebook, якщо вона є на вашому пристрої. Якщо ні, вас попросять увійти у свій обліковий запис. Менеджер сторінок Facebook автоматично розпізнає сторінки, де ви адміністратор або редактор, і додає ці сторінки. Ви можете переключатися між Сторінками, натискаючи піктограму меню у верхньому лівому куті.