Saltar al contenido

Використання тексту як маски зображення в Adobe InDesign

18 de julio de 2021

Ми всі це бачили. Велика літера в макеті журналу, яка не заповнена чорним чорнилом, а замість цього, заповнена зображенням, тематика якого безпосередньо пов’язана з темою статті. Це і помітно, і, якщо це зроблено належним чином, насправді підтримує статтю. Якщо читач або користувач не може зрозуміти контекст для графіки, тоді техніка опускається ні до чого іншого, як художник-графік, який демонструє, наскільки розумний він чи вона. Ключ до техніки – правильний вибір гарнітури та зображення. Насправді вибір типу є критичним, оскільки саме форма літер буде використовуватися як маска зображення. Коли мова заходить про заповнення літер зображеннями, вага ((: римський, жирний, надто жирний, чорний) та стиль (наприклад: курсив, косий) повинні враховувати рішення щодо заповнення листа зображенням, оскільки, навіть якщо ефект є “Круто”, розбірливість важливіша. Також майте на увазі наступне:

 • Цей ефект найкраще працює, коли ви використовуєте дуже великого персонажа. На зображенні вище літери мають понад 600 пунктів. Підсумок – тут шрифт повинен мати характерний набір великих символів із, можливо, добре накресленою зарубкою, зарубкою із плитою або яскравим курсивом.
 • Також слід уникати надзвичайно тонких або легких шрифтів.
 • Уникайте використання шрифтів гранж або проблем. Ці шрифти характеризуються використанням мазків пензля, артефактів та текстур.

Маючи це на увазі, давайте почнемо.

Змістовий покажчик

Як створити документ в Adobe InDesign

Знімок екрана за автором
Першим кроком у процесі є відкриття нового документа. Коли Новий документ діалогове вікно відкрите, використовуйте такі налаштування:

 • Намір: Друк
 • Кількість сторінок: 3
 • Початкова сторінка №1
 • Розмір сторінки: Журнал
 • Стовпці: за замовчуванням
 • Поля: за замовчуванням
 • Кровотеча: 0p0 навколо
 • Слизень: 0p0 навколо
 • Попередній перегляд: Вибрано

Клацніть OK.

Як створити лист, який буде використовуватися як маска в Adobe InDesign

Ключ до цієї техніки - для нас шрифт, який читається і читається.

скріншот за автором
Після створення сторінки ми тепер можемо звернути свою увагу на створення листа, який буде заповнений зображенням. Виберіть Інструмент набору тексту. Перемістіть курсор у верхній лівий кут сторінки та перетягніть текстове поле, яке закінчується приблизно в середині сторінки. Введіть велику літеру «А». Виділивши літеру, відкрийте спливаючий шрифт на панелі «Властивості» у верхній частині інтерфейсу або на панелі «Символ» і виберіть відмінний шрифт Serif або Sans Serif. У цьому випадку ми використовуємо Myriad Pro Bold і встановіть розмір на 600 ст. Перейдіть до інструменту «Виділення» та перемістіть літеру в центр сторінки. Тепер лист готовий стати графічним, а не текстовим. Вибравши букву, виберіть Введіть> Створити контури. Незважаючи на те, що це може здаватися не так багато, насправді, лист перетворено з тексту у векторний об’єкт з обведенням та заливкою.

Як створити текстову маску в Adobe InDesign

Замість однотонного кольору в якості заливки для бланка використовується зображення.

Після перетворення літери у вектори, тепер ми можемо використовувати цю букву для маскування зображення. Виділіть окреслену букву інструментом «Виділення» та виберіть Файл> Місце. Перейдіть до місця розташування зображення, виберіть його та натисніть відчинено. Зображення з’явиться у бланку. Якщо ви хочете перемістити зображення всередині бланку, натисніть і утримуйте на ньому, і з’явиться «привітна» версія. Перетягніть зображення навколо, щоб знайти потрібний вигляд, і відпустіть мишку. Якщо ви хочете масштабувати зображення, переверніть його, і з’явиться ціль. Клацніть на нього, і ви побачите обмежувальне поле. Звідти ви можете посередині зображення.