Skip to content

Використання технології GPS з персональним комп’ютером

6 de Липень de 2021

Зараз більшість смартфонів підтримують GPS, але мало персональних комп’ютерів чи ноутбуків. Додати технологію GPS до ПК за допомогою приймача GPS порівняно просто. Після цього є певні речі, які ви можете зробити за допомогою комп’ютера та GPS, що полегшить ваше цифрове життя та життя загалом.

tdub_video / Getty Images

Використовуйте свій ПК для оновлення GPS-карт

Оновлюйте свої карти та інші дані на GPS. Більшість спеціальних GPS-пристроїв мають USB-з’єднання. За допомогою цього ви можете завантажувати останню дорожню карту та інші дані за необхідності. Багато виробників дозволяють купувати, завантажувати та встановлювати додаткові карти, які виходять за рамки базових карт, що постачаються з вашим пристроєм.

Складайте маршрути, аналізуйте дані та ведіть журнал

Складайте маршрути перед від’їздом, а потім, повертаючись, завантажуйте та аналізуйте дані про поїздки. Приймачі GPS можуть поставлятися з програмним забезпеченням для картографування, яке дозволяє намітити маршрут на вашому персональному комп’ютері перед тим, як від’їжджати, а потім перенести його на пристрій GPS. Це особливо корисно для денних піших прогулянок або походів у рюкзаки, коли використовується в тандемі з докладними додатковими топографічними картами. Повернувшись із поїздки або тренування, ви можете перенести дані про поїздку на програмне забезпечення для комп’ютерного комп’ютера, щоб проаналізувати та побудувати графік даних. Зберігання та аналіз даних про тренування та створення цифрового високотехнологічного щоденника тренувань особливо корисно для спортсменів.

Використовуйте свій ноутбук як GPS-пристрій

Використовуйте свій портативний комп’ютер як GPS-навігатор. Придбайте спеціальний GPS-приймач для ноутбука та підключіть його до свого ноутбука через USB або бездротове з’єднання Bluetooth. Пристрої та програмне забезпечення для ноутбуків GPS доступні та прості у використанні.

Спробуйте GPS-розширені Інтернет-послуги

Використовуйте свій персональний комп’ютер із GPS-розширеними онлайн-послугами. Більшість онлайн-служб цифрових фотографій дозволяють прикріплювати до ваших фотографій дані про місцезнаходження GPS. Ці фотографії закріплені на карті, створюючи фотогалереї на основі розташування. Інший тип онлайн-сервісу дозволяє завантажувати маршрут та інші дані, такі як висота або частота серцевих скорочень з вашого GPS, і наносити їх на карту, щоб ділитися з друзями, родиною, тренерами чи Інтернетом. Такі сайти, як Garmin Connect, допомагають керувати та відображати дані про маршрути та навчання.