Saltar al contenido

Використання Adobe Photoshop Fix CC

16 de abril de 2021

Останнє доповнення до лінійки програм Adobe Touch, Adobe Photoshop Fix CC, є наступним кроком у процесі передачі потужності Adobe Photoshop на смартфони та планшети. Не перестає дивувати, як люди, які повинні знати краще, дивуються, чому немає версії Photoshop для пристроїв. Одна з причин полягає в тому, що Photoshop має так багато, що якби Adobe змогла здійснити цей інженерний подвиг, наші пристрої танули б у нас в руках. Натомість майстри Adobe надають основним компетенціям Photoshop – Imaging and Compositing – пристрої, розділяючи їх та розміщуючи в окремих додатках. Першим кроком у цьому процесі став композитор, який з’явився в Adobe Photoshop Mix CC. Інша компетенція – ретушування / обробка зображень – була додана до лінійки випуском Adobe Photoshop Fix CC. У цьому додатку багато, тож давайте почнемо.

Змістовий покажчик

Як користуватися інтерфейсом Adobe Photoshop Fix CC

Хоча під капотом багато чого, інтерфейс Fix досить простий у використанні. Уздовж верхньої частини є ряд меню. Зліва направо вони:

 • Шари: Якщо зображення є багатошаровим документом, ви можете переміщатися між шарами.
 • Відправити: Звичайний вибір тут. Вони є вашою бібліотекою Creative Cloud, Photoshop, Lightroom, Illustrator, вашим рулоном камери, Facebook, Instagram або зображенням можна ділитися серед багатьох програм соціальних медіа чи пристрою.
 • Назад / Вперед: Ці дві вигнуті стрілки при натисканні переміщують вас назад або вперед. Подумайте про них як про скасування та повтор.
 • Повноекранний: Торкніться цього, і інтерфейс «зникне», і зображення відображатиметься на весь екран.

Інструменти показані внизу. Майте на увазі, що ці інструменти є більш узгодженими з пунктами меню. Коли ви натискаєте на інструмент, рядок меню змінюється, щоб показати різні параметри для вибраного інструменту. Інструментами зліва направо є:

 • Урожай, врожай: За допомогою цього інструменту можна обрізати трохи більше, ніж просто. Це також дозволяє повертати зображення, перевертати зображення або обрізати до вибраного співвідношення сторін.
 • Налаштування: Тут виконуються коригування кольорів – експозиція, контраст, насиченість, виділення та тіні.
 • Зріджувати: Так само, як і його колега Photoshop, цей інструмент додає до зображення кілька цікавих спотворень – Warp, Swell і Twirl
 • Загоєння: Використовуйте цей інструмент для видалення артефактів. Інструмент включає ряд щіток: Точкове загоєння, патч, клон-штамп та видалення червоних очей.
 • Гладка: Торкніться цього, і ви зможете згладити або загострити області на зображенні.
 • Світло: Торкніться цього, і ви зможете освітлити або затемнити ділянки зображення.
 • Колір: Торкніться цього, і ви можете збільшити або зменшити насиченість зображення.
 • Фарба: Торкніться цього, і ви зможете використовувати пензлик для зміни кольору предмета. Мало того, що в цій області є піпетка, ви можете вибрати, чи слід поєднувати колір із предметом, який малюється.
 • Розфокусування: Думає про це як про кисть Blur.
 • Віньєтка: Торкніться цього, і ви зможете додати і керувати віньєткою для зображення.

Як видалити артефакти в Adobe Photoshop Fix CC

Інструменти зцілення показані внизу інтерфейсу.

На зображенні вище у верхньому лівому куті є вентиляційний отвір, який слід видалити. Для цього ми спочатку натиснули Цілюща щітка щоб відкрити Варіанти зцілення. Коли вони відкриваються, у вас є на вибір щітки по дну та a Щітка з’являється зліва. Щоб скористатися панеллю «Щітка», натисніть і утримуйте кнопку Значок розміру і перетягуйте вгору та вниз, щоб збільшити або зменшити розмір пензля. Твердість піктограма дозволяє контролювати силу пензля, перетягуючи вгору та вниз, а піктограма внизу включає червоне накладення, подібно до швидкої маски у Photoshop, щоб показати вам область, на яку впливає. Спочатку ми вибрали Пензель Spot Heal, встановіть розмір та непрозорість щітки та ретельно зафарбуйте вентиляційний отвір. Далі ми вибрали Клонувати штамп інструмент і натиснув один раз на лінію, що розділяє панелі сайдингу, щоб встановити джерело. Потім ми перетягнули територію, яку щойно зажили, щоб додати лінію. Це може бути трохи складно. Якщо клонована область знаходиться не зовсім там, де повинна бути, торкніться значка Скасувати стрілка. Закінчивши, торкніться значка Галочка внизу праворуч, щоб прийняти зміни. Ви натискаєте X щоб відкинути зміни і почати спочатку.

Як кольорово виправити зображення в Adobe Photoshop Fix CC

Зображення показує різні засоби корекції кольору внизу зображення.

Ви маєте два варіанти виправлення кольору в Adobe Fix CC. Можна виправити глобально, а можна і локально. Давайте подивимось, як працюють глобальні корективи. Для глобального виправлення натисніть Налаштуйте значок. Це відкриє параметри налаштування для експозиції, контрасту, насиченості, тіней та світлих тонів. Внизу зображення розміщений повзунок. Ви торкаєтесь опції та рухаєте повзунок праворуч або ліворуч, щоб збільшити або зменшити ефект від обраної опції. Коли ви вносите зміни, застосовувані параметри будуть мати синій підкреслення. У той же час у верхньому лівому куті зображення з’являється нова піктограма. Натисніть і утримуйте, і ви зможете побачити ефект зміни, показавши попередній перегляд до та після. Як тільки ви переконаєтесь, натисніть Галочка , щоб прийняти зміни.

Як зробити локальні налаштування кольору в Adobe Photoshop Fix CC

Зображення відображає параметри світла, включаючи накладення на затемнену область зображення.

Локальні зміни до певних областей зображення вносяться в Параметри світла. Коли він відкриється, ви побачите три варіанти: Освітлити, Потемніти, і Відновлювати. Використовуйте Світліть на світлих місцях, Затемніть на тінях та Відновити, щоб видалити ефект освітлення або затемнення з області, яка йому не потрібна. На зображенні вище ми використали функцію відновлення щоб видалити опцію Darken з кронів дерев. Коли ви задоволені, натисніть на Галочка прийняти зміни або X щоб почати спочатку. Колір варіанти – це ще один спосіб внесення локальних змін. Торкніться піктограми Колір, і ви можете вибрати Насичувати або Десатурація область зображення, або ви можете торкнутися Поп щоб Фікс впорався з домашніми справами. Якщо є ділянки, яким потрібно відновити первісний вигляд, то Відновлювати інструментом для цього є щітка.

Як обрізати зображення в Adobe Photoshop Fix CC

На зображенні показано управління обертанням, а також різні варіанти обрізання.

Інструмент обрізання досить класно. Коли ви натискаєте Урожай, врожай піктограми ви бачите ряд несподіваних опцій.

 • Поворот: Робить саме те, що ви очікуєте. Транспортир під зображенням був несподіваним. Якщо ваш трішки “непристойний”, поверніть зображення пальцем. Тільки пам’ятайте, що, обертаючи зображення, воно масштабується з вищими значеннями обертання
 • Перевернути: Робить саме те, що ви думаєте.

Решта піктограм – це місце, де в простий урожай вводиться трохи магії. Щоб встановити урожай, перемістіть ручку. Якщо співвідношення сторін є абсолютно критичним, натискання одного з них не лише встановить область обрізання на вибраний коефіцієнт, але й масштабує обрізане зображення відповідно до нового співвідношення.

Як змінити колір об’єкта в Adobe Photoshop Fix CC

На зображенні показані різні варіанти Paint, а також панель пензля ліворуч. Рукавички пофарбовані в синій колір.

Fix містить досить цікавий інструмент Paint. Коли ви натискаєте Фарба , відкриються параметри Paint. Знизу знаходиться Пензель, підбір кольору, який буде відбирати колір на зображенні та перемикач Blend. Панель пензля містить звичайні опції, включаючи системну підбірку кольорів. У цьому прикладі ми вирішили змінити колір рукавичок відповідно до кольору куртки. Для цього ми прослухали Виберіть колір а потім постукав по темно-синьому в куртці. Потім ми постукали Фарба і встановіть Розмір, Твердість, і Непрозорість варіанти. Ми також прослухали Перемикач суміші забезпечте поєднання кольору з рукавичками. Якщо ви помилилися, використовуйте Відновити пензлик. Задоволившись, ми прослухали Галочка прийняти зміни.

Як додати та відрегулювати віньєтку в Adobe Photoshop Fix CC

Коло віньєтки показано над зображенням, як і варіанти віньєтки.

Знімок екрана / Том Грін
Віньєтки витягують фокус зображення на вибрану вами область, затемнюючи краї зображення. Акуратне у Photoshop Fix – це інструмент «Віньєтка», який також містить досить приємний сюрприз. Коли ви натискаєте Віньєтка, Варіанти відчинено. Що ви побачите, це два кола та приціл для пістолета над зображенням та повзунок внизу. Повзунок змінює область віньєтки. Де справжня сила цього інструменту набуває значення – це ті кола з ручками. Перетягування ручок всередину або назовні дозволяє налаштувати віньєтку, і приціл пістолета можна перемістити до тієї частини зображення, де ви хочете привернути увагу глядача. Приємним сюрпризом є Значок кольору в Варіанти. Натисніть його та Підбір кольору відкривається. Потім ви можете змінити колір віньєтки, виконавши:

 • Використання інструмента вибору та повзунка.
 • Вибір теми з Adobe Capture.
 • Вибір кольорової теми з бібліотеки Creative Cloud.