Skip to content

Використовуйте функцію MODE.MULT для пошуку декількох режимів у даних в Excel

9 de Липень de 2021

Математично існує кілька способів знайти середнє значення для даного набору даних – середнє значення є центром або серединою групи чисел у статистичному розподілі. У випадку з режимом, середнє означає найчастіше зустрічається значення у списку чисел. РЕЖИМ функція знаходить єдине найчастіше зустрічається значення або режим у списку чисел. MODE.MULT, з іншого боку, повідомляє, чи є кілька значень або кілька режимів, які найчастіше трапляються в діапазоні даних. Ці інструкції стосуються Excel для Microsoft 365, Excel 2019, 2016, 2013 та 2010.

Синтаксис та аргументи функції MODE.MULT

МНОГО.РЕЖИМ функція повертає кілька режимів, лише якщо два або більше чисел часто трапляються у вибраному діапазоні даних. Синтаксис функції відноситься до макета функції та включає її назву, дужки та аргументи. Синтаксис для MODE.MULT функція: = MODE.MULT (Number1, Number2, … Number255)

type = “code”>

Кількість (обов’язково): значення (максимум до 255), для яких потрібно обчислити режими. Цей аргумент може містити фактичні числа, розділені комами, або може бути посиланням на клітинку до розташування даних на аркуші. Потрібен лише номер1; Число 2 і більше не є обов’язковими.

Вхід у функцію MODE.MULT

Випадаюче меню Excel Більше функцій із статистичними формулами.

Приклад, показаний на зображенні вище, має два режими, цифри 2 і 3, які найчастіше трапляються у вибраних даних. Є лише два значення, які трапляються з однаковою частотою, але функція знаходиться в трьох клітинках. Оскільки клітин було відібрано більше, ніж є режимів, третя клітина D4 повертає # Не застосовується помилка. Варіанти введення функції та її аргументів включають:

 • Введення повної функції в комірку робочого аркуша
 • Вибір функції та аргументів за допомогою Діалогове вікно функції

Виберіть функцію MODE.MULT та аргументи за допомогою діалогового вікна

Для MODE.MULT функція для повернення декількох результатів, ви повинні ввести її як формулу масиву – тобто одночасно в кілька комірок, оскільки звичайні формули Excel можуть повертати лише один результат на клітинку. Для обох методів останнім кроком є ​​введення функції як функції масиву за допомогою Ctrl, Alt, і Shift клавіші, як описано нижче.

 1. Виділити комірки D2 – D4 на робочому аркуші, щоб вибрати їх. Результати функції відображатимуться в цих клітинках.

  Клітини D2: D4, вибрані в Excel

 2. Виберіть Вкладка Формули.

  Вкладка Формули в Excel

 3. Вибирайте Більше функцій > Статистичні від стрічка щоб відкрити спадне меню функцій.

  Додаткові функції> Статистика в Excel” class=”lazyload”   id=”mntl-sc-block-image_1-0-38″ ></p>
</li>
<li>
<p>Виберіть <strong>MODE.MULT</strong> у списку, щоб підняти <strong>Діалогове вікно функції</strong>.</p>
<p><img decoding=

 4. Натисніть і утримуйте кнопку Ctrl і Shift клавіші на клавіатурі.

 5. Натисніть кнопку Введіть клавішу на клавіатурі, щоб створити формулу масиву та закрити діалогове вікно.

Результати та помилки MODE.MULT

В результаті введення в РЕЖИМ.МНОГО функція, і для створення масиву, як зазначено вище, повинні бути присутніми такі результати:

 • Кількість 2 в клітина D2
 • Кількість 3 в клітина D3
 • Помилка # Не застосовується в клітина D4

Ці результати виникають, оскільки лише дві цифри, 2 і 3, з’являються найчастіше і з однаковою частотою у вибірці даних. Хоча число 1 зустрічається не раз, у клітини А2 і A3, це не дорівнює частоті чисел 2 і 3, тому це не один із режимів для вибірки даних. Інші важливі речі, про які слід знати MODE.MULT включати:

 • Якщо немає режиму або діапазон даних не містить дублікатів даних, файл MODE.MULT функція поверне a # Не застосовується помилка в кожній комірці, вибраній для відображення виводу функції.
 • Діапазон комірок, вибраних для відображення результатів MODE.MULT функція повинна працювати вертикально. Функція не буде виводити результати в горизонтальний діапазон комірок.
 • Якщо потрібен горизонтальний діапазон виводу, ви можете вкласти MODE.MULT функція всередині ТРАНЗОЗУВАТИ функція.