Skip to content

Використовуйте Google для пошуку на одному веб-сайті

22 de Червень de 2021

Що потрібно знати

 • У пошуку Google введіть сайт: а потім домен і розширення, наприклад сайт: tebapit.com. Потім включіть пошук і натисніть Введіть.
 • Для пошуку за розширенням домену введіть сайт: слідом за розширенням, наприклад сайт: .gov після чого виконайте пошук і натисніть Введіть.

У цій статті пояснюється, як використовувати Google для пошуку в межах одного веб-сайту або типу домену. Це може бути надзвичайно корисним, коли ви впевнені, що інформація знаходиться на певному сайті, але не знаєте, де її шукати. Ви також можете обмежити свої пошуки певним розширенням домену, наприклад .gov або .edu, що може бути надзвичайно корисним, якщо ви проводите дослідження або шукаєте надійні джерела.

Як шукати на певному веб-сайті

Для пошуку на певному веб-сайті потрібно ввести пошук, дотримуючись правил, які Google визнає для такого пошуку.

 1. Клацніть у полі пошуку Google.

 2. Тип сайт: у рядку пошуку Google, за яким слідує назва веб-сайту, до якого потрібно обмежити пошук. Немає необхідності використовувати http: // або www. частина назви сайту, але ви повинні включити .com або .org або інше доменне ім’я. Переконайтеся, що між ними немає вільного місця сайт: та адресу веб-сайту. Наприклад: сайт: tebapit.com

 3. Слідкуйте за назвою веб-сайту одним пробілом, а потім введіть пошукову фразу. Наприклад:

  сайт: tebapit.com хитрощі з пошуком потужності

  Коли ви хочете шукати на веб-сайті статтю на певну тему, краще використовувати більше одного слова у фразі пошуку, щоб звузити результати пошуку. Шукати лише “хитрощі” або “пошук” було б занадто загальним у цьому прикладі.

 4. Натисніть Повернення або Введіть щоб розпочати пошук.

  Результати включатимуть будь-яку статтю з веб-сайту tebapit, яка стосується прийомів пошуку.

Як шукати в одному домені

Зазвичай пошук у цілому домені кидає занадто широку мережу, але якщо ви шукаєте, наприклад, урядову інформацію, ви можете шукати лише на веб-сайтах .gov, вводячи лише ім’я домену. Наприклад:

сайт: .gov вилучив майно Огайо

Цей пошук на сайті обмежений усіма веб-сайтами в домені .gov. Якщо ви знаєте конкретний урядовий орган, краще додайте його, щоб додатково фільтрувати результати. Наприклад, якщо ви шукаєте інформацію про податкову інформацію лише на веб-сайті IRS, використовуйте:

сайт: IRS.gov розрахункові податки

На цьому історія ще не закінчена. Сайт Google: синтаксис можна змішувати з іншими прийомами синтаксису пошуку, такими як пошуки І та АБО.