Saltar al contenido

Виправлення помилки помилки оновлення Xbox 360 Live

15 de abril de 2021

Якщо ви отримали код помилки 3151-0000-0080-0300-8007-2751 під час спроби оновити або завантажити на Xbox 360, це, ймовірно, спричинено пошкодженим профілем. Як правило, проблема призводить до того, що Xbox припиняє завантаження, і іноді консоль перериває з’єднання з маршрутизатором, що може створити враження, що бездротовий адаптер, приєднаний до Xbox, несправний. Однак для цієї конкретної помилки проблема з мережею Xbox або підключенням, швидше за все, не є проблемою, і ви можете заощадити собі значну кількість часу на усунення неполадок, спробувавши спочатку це рішення.

Змістовий покажчик

Виправлення помилки

Спочатку перевірте стан свого акаунта мережі Xbox. Шукайте кредитні картки з вичерпаним терміном дії чи інші проблеми, які можуть спричинити помилку. Далі видаліть поганий профіль. Ця помилка, як правило, спричинена пошкодженим профілем, і рішення є простим і повинно виправити проблему.

Альтернативні рішення

Хоча проблема, яка призводить до цієї помилки, швидше за все, пошкоджений профіль, який можна вирішити, видаливши його, код помилки є частиною групи помилок, які потрапляють до сімейної помилки сімейства, тому при видаленні поганого можуть виникнути інші проблеми profile не вирішує проблему. Спробуйте ці рішення, якщо у вас все ще виникають проблеми.

  1. Очистіть кеш-пам’ять жорсткого диска Xbox. На інформаційній панелі перейдіть до меню Система, виберіть Пам’ять і потім Жорсткий диск. Натисніть кнопку Y і виберіть Очистити кеш.

  2. Очистити невдалі оновлення з кешу. Вимкніть Xbox 360. Утримуючи кнопку Синхронізація кнопку біля гнізд одиниці пам’яті, увімкніть Xbox. Це очистить чергу завантаження та перезапустить невдалі завантаження.

  3. Переконайтеся, що проблема не у вашому маршрутизаторі. Якщо ви використовуєте маршрутизатор, обійдіть його, від’єднавши Xbox від маршрутизатора та підключивши безпосередньо до модему. Спробуйте оновити та перевірте, чи воно успішно завершено. Якщо це сталося, підключіться до маршрутизатора. Можливо, вам доведеться перевірити свій маршрутизатор та його налаштування.