Saltar al contenido

Високотехнологічний прикордонний контроль може загрожувати конфіденційності

9 de abril de 2021

Ключові винос

  • План митниці та охорони кордонів планує використовувати розпізнавання обличчя для ідентифікації кожного мандрівника, який в’їжджає до країни до 2025 року.
  • Міністерство національної безпеки тепер може отримувати історію місцезнаходження телефону, інформацію в соціальних мережах, фотографії та відео.
  • Програмне забезпечення все ще недостатньо точне, щоб запобігти помилковим збігам.
  • Спосіб обміну даними, зібраними на кордонах, між державними установами є важливим для захисту приватного життя.

Люди в’їжджають до США через пішохідний прикордонний перехід Мехікалі-Калексіко

Едер Заїд Фігероа / Norte Photo / Getty Images

Ерік Лідрінд-Міллер летів минулого року з Хартфорда, штат Коннектикут, на конференцію в Сеул, Південна Корея, коли помітив, що в аеропорту камери сканують його обличчя. За його словами, урядова установа США використовувала розпізнавання обличчя для його ідентифікації. «У мене було трохи трепету», – заявив в телефонному інтерв’ю Лідрінд-Міллер, професор інформатики університету штату Массачусетс Амхерст, який вивчає технології розпізнавання обличчя. «Мене турбує те, що моє обличчя може потрапити в базу даних, яку використовує інший державний орган». Learned-Miller є серед зростаючої кількості мандрівників, які піддаються високотехнологічній ідентифікації та пошуку даних на кордонах США. Деякі експерти з громадянських свобод кажуть, що використання таких технологій загрожує конфіденційності. На початку цього року митниця та охорона кордону (CBP) оголосили, що кожного пішохода, який в’їжджає в країну з Мексики, незабаром буде встановлено ідентифікаційну інформацію за допомогою біометричної технології порівняння обличчя у в’їздному порту Браунсвіля. Раніше представники CBP заявляли, що агентство використовуватиме розпізнавання облич для ідентифікації кожного мандрівника, який в’їжджає в країну до 2025 року. У липні Міністерство національної безпеки детально описало інструменти, які тепер може використовувати для отримання даних телефону, включаючи історію місцезнаходження, інформацію про соціальні мережі. , фотографії та відео.

Змістовий покажчик

Подивіться на факти

За даними CBP, система розпізнавання облич використовує камери та комп’ютери для порівняння фотографій мандрівників із паспортами та фотографіями посвідчень особи. Агенція використовує технологію «для затримання більше 250 самозванців, які намагалися перетнути Південно-Західний кордон, використовуючи проїзний документ іншої особи», з вересня 2018 року, йдеться в прес-релізі. Ця технологія також використовується для перевірки мандрівників, які в’їжджають до США в аеропортах.

Однією з проблем технології розпізнавання обличчя є те, що вона все ще недостатньо точна, щоб запобігти помилковим збігам. Наприклад, нинішні системи розпізнавання обличчя часто неправильно ідентифікують кольорових людей, зазначив Лірденд-Міллер. Він вказав на недавній випадок Роберта Вільямса, чорношкірого чоловіка, який проживає в передмісті Детройта, штат Мічиган, який був помилково ідентифікований програмним забезпеченням і заарештований за злочин, якого він не вчинив. Адвокат з питань конфіденційності Сьюзан Хінце також поставила під сумнів точність технології розпізнавання обличчя і назвала її «дуже зароджуваною з точки зору її здатності» точно визначати людей. «Ці системи більше схильні до помилкової ідентифікації кольорових людей, ніж білих», – додала вона в телефонному інтерв’ю. «Основна проблема тут полягає в тому, що багато людей на кордоні є кольоровими людьми, тому шанси бути невірно визначеними досить високі. Недоречно використовувати цю технологію, поки вона не вдосконалиться «.

CBP каже, що використовувані ним системи розпізнавання обличчя розроблені для захисту конфіденційності. У своєму випуску новин агентство пояснює, що воно “застосовувало суворі технічні заходи безпеки та обмежило обсяг інформації, що ідентифікує особу, що використовується в новому біометричному процесі. «Нові фотографії громадян США будуть видалені протягом 12 годин. Фотографії іноземних громадян будуть зберігатися в безпечній системі DHS «. Громадяни США, які подорожують через кордон, можуть відмовитись від розпізнавання обличчя, вимагаючи ручної перевірки документів, повідомляє агентство.

Ваш телефон не безпечний

Згідно з недавньою доповіддю, прикордонники також здійснюють обшук телефонів та комп’ютерів. Агенти можуть копіювати цифрові пристрої, включаючи мобільні телефони та планшети, коли подорожуючі перетинають кордон і збирають дані, включаючи контакти, журнали дзвінків, електронні листи та інформацію в соціальних мережах. Міністерству охорони та прикордонним агентам було дозволено здійснювати обшук пристроїв без ордера, доки суд минулого року не прийняв рішення проти цієї практики. Зараз більшість обшуків електронних пристроїв збираються за ордерами, йдеться у звіті. Але в документі також викладено широкі категорії, в яких пристрої подорожуючих можна шукати без гарантій, у тому числі, коли подорожній дає згоду, пристрої, які «загублені», і «якщо існує безпосередня загроза безпеці громадськості або закону правозастосування, наприклад, життя чи смерть ». Бренда Леонг, старший юрисконсульт та директор з питань штучного інтелекту та етики Форуму майбутнього конфіденційності, заявила, що збір даних стільникових телефонів на кордоні викликає занепокоєння щодо конфіденційності. “Обсяг даних, доступних через мобільний телефон та пов’язані додатки, хмарне зберігання та відстеження даних від постачальників тощо, неймовірно великий, тому очевидно [it] створює значні проблеми щодо конфіденційності », – пояснив Леонг по телефону.

Кілька камер охорони спостерігають за заблокованим смартфоном

Джеффрі Кулідж / Getty Images

Спосіб обміну даними, зібраними на кордонах, між державними органами є ключовим фактором захисту приватності. «Взагалі, щоб ділитися даними між агенціями потрібен дозвіл, ви не можете просто передавати дані», – сказав Леонг. “CBP не може просто передавати дані ДФС або будь-кому в уряді. Ми мусимо перевірити, чи надсилаються запити на обмін інформацією неналежним чином ». Потрібно ввести запобіжні заходи, щоб переконатися, що зібрані дані не використовуються зловживання, зазначають спостерігачі. Дані, зібрані про мандрівників, повинні зберігатися протягом обмеженого періоду часу і використовуватись лише для зазначених цілей, запропонував Лерденд-Міллер. «Існує можливість зловживання системою, тому, якщо люди роблять вашу фотографію в дозволених цілях, але потім використовують її в будь-яких несанкціонованих цілях, це серйозне занепокоєння». Дізнавшись-Міллер закликав незалежне федеральне агентство регулювати використання технології розпізнавання обличчя, заявляючи, що «для перевірки дотримання правил потрібно проводити аудит та розкриття інформації».