Saltar al contenido

Виявлення людей iOS має на меті допомогти користувачам зі слабким зором

19 de abril de 2021

Ключові винос

  • Для виявлення людей потрібен датчик LiDAR, який можна знайти лише в iPhone 12 та iPad Pro 2020 року.
  • Ваш iPhone може подати попередження або зробити таємний удар, коли люди наближаються.
  • LiDAR використовує лазери. Лазери – це круто.

Тепер iPhone може виявляти людей навколо вас, повідомляти, де вони знаходяться та як далеко. Сліпі або слабозорі користувачі зможуть соціально дистанціюватись і навіть орієнтуватися в чергах. Apple додала виявлення людей до програми Magnifier в останньому оновленні iOS 14.2. Він використовує камеру і датчик LiDAR в iPhone 12 і 2020 iPad Pro, і може змінити спосіб орієнтації користувачів із низьким зором у просторі. «Навіть після пандемії я передбачаю використання таких технологій», – Аарон Пріс, головний редактор Американського фонду сліпих AccessWorld, розповів tebapit електронною поштою. «Наприклад, пошук шляху через величезний натовп людей, куди навіть собака-поводир не може знайти шлях».

Змістовий покажчик

LiDAR

People Detection використовує дві ключові особливості iPhone 12. Одна – це датчик LiDAR, який є своєрідним лазерним радаром, вбудованим в масив камер iPhone. Це дозволяє iPhone виявляти положення навколишніх предметів і використовується, наприклад, для покращення портретного режиму розмиття фону камери. Інша важлива частина – це величезна здатність iPhone до машинного навчання, яка займає приблизно чверть місця на своєму чіпі A14. Це дозволяє камері обробляти просторові дані з LiDAR та камери та розпізнавати людей навколо вас. Варто зазначити, що виявлення людей не працює в темний час доби. «Перші користувачі апаратного забезпечення, які є сліпими або людьми із вадами зору, безсумнівно, виграють від цієї нової функції»

Як може допомогти виявлення людей?

Ходити навколо, не маючи можливості побачити, – це не просто уникати стін, дорожнього руху та інших небезпек. Навіть якщо ви добре знаєте місце, увійти в чергу може бути складно. Знайти вільне місце в автобусі чи поїзді не менш важко – звідки ви знаєте, які місця вільні, а які зайняті? Виявлення людей не може замінити людську взаємодію, але, безсумнівно, може посилити її. «Я думаю, що це буде настільки цінним при спробі орієнтуватися в районах, особливо в аеропортах, вестибюлях готелів та ресторанах», – сказала головний фахівець із питань сувенірів Мелоді Гудспід. tebapit електронною поштою. «Я дуже радий скористатися цією функцією та повернути трохи свободи та безпеки». Функцію виявлення людей iPhone можна встановити з попередженням про мінімальну відстань і може подавати попередження з тактильною вібрацією або за допомогою AirPod, які є різновидами доповненої реальності, яка не перериває ваш потік. Це може навіть, на думку MacStoriesАлекс Гійо, виявляйте нелюдські об’єкти та «повідомляйте, наскільки близькі предмети або інші люди». Ось це в дії:

«Мета – допомогти людям з вадами зору зрозуміти своє оточення», – пише експерт з питань доступності Стівен Акіно Forbes. «Приклади включають знання того, скільки людей знаходиться в касі в продуктовому магазині, наскільки близько стоїть людина до кінця перону на станції метро, ​​і знайти вільне місце за столом».

Тримайся там

Існує кілька застережень щодо цієї технології. Один з них полягає в тому, що для його використання вам потрібно активувати iPhone та збільшувальну програму. Це може розрядити акумулятор досить швидко. Вам також знадобиться спосіб утримати iPhone, щоб він міг оглянути сцену попереду, якщо тільки ви не будете радіти весь час носити його в руці. «Перші, хто впроваджує апаратне забезпечення, які є сліпими або людьми із вадами зору, безсумнівно, виграють від цієї нової функції», – сказала Нева Ферчайлд, національний фахівець із питань старіння та втрати зору. tebapit електронною поштою. «Буде життєво важливо, щоб вони змогли повісити свій iPhone на ремінь на шиї, щоб не залишати руки вільними для використання тростини чи собаки та перенесення особистих речей. Це виявляється проблемою для цього типу технологій». «Я думаю, це буде настільки цінним при спробі орієнтуватися в районах, особливо в аеропортах, лобі готелів та ресторанах». Незважаючи на ці бар’єри, виявлення людей є прикладом Apple у найкращому вигляді. Він не тільки використовує новітній датчик LiDAR для посилення фотографії, він вже інтегрував його до і без того вражаючого асортименту інструментів доступності на iOS. Камера, датчик, тактильний зворотний зв’язок, звуковий зворотний зв’язок через AirPods. Це все є, майже в перший день. А тепер уявіть, наскільки це буде круто, якщо його інтегрувати в окуляри Apple, про які давно ходять чутки.