Saltar al contenido

Всесвітня конференція розробників Apple (WWDC) 2021: дати, новини, чутки та інше

22 de mayo de 2021

Всесвітня конференція розробників Apple – це щорічна подія, на якій розробники програмного забезпечення зв’язуються з інженерами, які передбачають і створюють продукти, послуги та програмне забезпечення Apple.

Змістовий покажчик

Коли WWDC?

Як ми і передбачали, Apple підтвердила, що WWDC 2021 відбудеться перший повний тиждень у червні: 7 – 11 червня 2021. Основна доповідь повинна розпочатися о 10:00 за тихоокеанським часом / 13:00 за східним часом. Також, як і передбачалося: компанія також знову прийме віртуальний WWDC цього року, і пропустить традиційну розмову під час конференції.

Як зареєструватися та відвідати WWDC

Всесвітня конференція розробників (WWDC) ще не відкрита для реєстрації. Як тільки це та деталі потокової передачі будуть доступні, ми розмістимо їх тут.

Які оголошення очікуються?

Оголошення про програмне забезпечення є традиційним початком цієї події (ну, це подія розробника!), Тож очікуйте, що iOS 15 та всі супутні функції, виправлення та налаштування стануть зіркою шоу. Окрім цього, шукайте iPadOS15, macOS 12, tvOS 15 та watchOS 8, щоб виглядати. Враховуючи, що аватари пам’яті для події виділяють 7 червня у своїх окулярах, ми підозрюємо, що подія відкриється на ура. Це означає, що нарешті буде анонсовано і Apple Glass? Це може бути пов’язано з чуткою AR-камери на майбутньому Macbook Pro. Існують певні припущення, що Apple використовуватиме WWDC для анонсування різноманітних послуг підписки в дусі Apple Fitness + або Apple Music. Loup Ventures, компанія венчурного капіталу, яка інвестує та стежить за такими компаніями, як Apple, прогнозує, що компанія оголосить про різноманітні послуги «плюс» у 2021 році, такі як Podcasts +, Maps + або Mail +. Однак мало хто в галузі говорить те саме, тож або Лу знає те, чого не знають всі інші, або ці послуги набагато далі, ніж очікує Луп. Оскільки Apple буде проводити продуктовий захід у квітні, будь-які очікування щодо запуску обладнання WWDC зміцняться після цього. Ось річ, яка швидше за все трапиться: Apple випустить SDK, щоб нарешті дозволити розробникам створювати універсальні програми для екосистеми Apple. Вони оголосили про цю ідею на WWDC 2020, тому ці чутки мають досить міцну основу. Якщо нічого іншого, Apple знає, як тримати своїх клієнтів (і галузь) у напрузі.

Останні новини про Apple

Незважаючи на те, що ви завжди можете прочитати останні новини про технології на tebapit, ось кілька цікавих моментів, що стосуються, зокрема, Apple. Слідкуйте за цією сторінкою; ми часто оновлюємо його, коли дізнаємось більше про WWDC 2021.