Saltar al contenido

Всесвітня конференція розробників Apple стане віртуальною (і безкоштовною)

30 de julio de 2021

Щорічна конференція розробників є віртуальною та безкоштовною цього року, що ставить усіх розробників Apple у рівні умови, що може призвести до деяких цікавих інновацій.

Apple Inc.
Apple оголосила, що 31 -а щорічна Всесвітня конференція розробників (WWDC) розпочнеться 22 червня 2020 року як віртуальна подія. Це буде безкоштовно для всіх зареєстрованих розробників, порівняно з типовою ціною квитка 1500 доларів.

Що таке WWDC? Зазвичай цей захід проводиться влітку, і розробники з усього світу відвідують майстер -класи, навчаються новим навичкам та чують плани Apple щодо різних операційних систем. Цього року, швидше за все, ми побачимо нову інформацію про iOS 14 та watchOS 7, як і передбачав MacRumors.

Віртуальна реальність: Завдяки глобальній пандемії, Apple та іншим компаніям довелося боротися, щоб зберегти свій типовий графік, включаючи конференції розробників. Збірка Microsoft стала безкоштовною і запланована як віртуальна подія на 19 і 20 травня, тоді як щорічна конференція F8 Facebook була скасована прямо.

– каже Філ Шиллер: «WWDC20 стане нашим найбільшим досі, безпрецедентно об’єднавши нашу глобальну спільноту розробників, що налічує понад 23 мільйони людей, протягом тижня в червні, щоб дізнатися про майбутнє платформ Apple», – сказав Шиллер, старший віце -президент Apple зі світового маркетингу. у заяві.

Можливість для студентів: Крейг Федерігі, старший віце -президент Apple з програмної інженерії (ласкаво відомий як Hair Force One), зазначив, що у минулому році на WWDC було більше 350 студентів з 37 різних країн. Щоб ще більше заохотити студентів до розробки для платформ Apple, Федерігі оголосила, що компанія проведе новий Swift Student Challenge. Студенти будуть створювати середовище Swift Playground за допомогою програмного забезпечення для кодування Apple Swift, конкуруючи за колекційну куртку WWDC20 та набір штифтів.

Більша картина: Маючи практично подію та не стягуючи плати за доступ, Apple налаштовує, можливо, більше розробників, ніж будь -коли, на захід. Це може бути кардинальною зміною, заохочуючи студентів та розробників, які інакше не могли б дозволити собі вступний внесок або пов’язані з цим витрати на проїзд. Ми навіть могли побачити зростання нових, цікавих додатків від такої більшої групи виробників програмного забезпечення.

Докладніше про розробників додатків