Saltar al contenido

Все про механічні клавіатури

28 de julio de 2021

Механічні клавіатури мають фізичні перемикачі під клавішами, які відтворюють досвід набору тексту на друкарській машинці. Натисніть клавішу, і ви натискаєте її перемикач. Хоча в механічних клавіатурах використовуються різні типи перемикачів, ці клавіатури, як правило, призводять до більш точного набору тексту. Механічні клавіатури можуть здатися незграбними реліквіями минулої ери комп’ютерів. Тим не менше, для багатьох людей новіші мембранні клавіатури не мають однакового задовільного звуку чи відчуття.

Беккі Стерн / CC By 2.0 / Flickr

Змістовий покажчик

Мембранні проти механічних клавіатур

Сьогодні більшість клавіатур для ноутбуків та настільних ПК – це мембранні клавіатури. Це означає, що клавіатура складається з набору з трьох пластикових мембран, з куполоподібними гумовими перемикачами під кожною клавішею. Натисніть клавішу, і гумовий перемикач штовхає отвір у середній мембрані, щоб з’єднати верхню та нижню мембрани, створюючи електричну ланцюг, що змушує клавіатуру відправляти вхід на комп’ютер. Ця конструкція недорога і стійка до розливу, але вона не дає стільки тактильних чи звукових відгуків при натисканні клавіші, що може змінити спосіб введення тексту. Для порівняння, мембранна клавіатура може виглядати плоскою або м’якою. Якщо ви проводите багато часу за клавіатурою ПК, можливо, вам варто витратити час, щоб перейти на механічну клавіатуру. Деякі виробники виготовляють клавіатури з механічним перемиканням, що нагадує класичну модель IBM Model M. Ці конструкції зазвичай допомагають швидше та точніше вводити текст. Крім того, механічні клавіатури служать довше, ніж стандартні вкладені в ПК клавіатури. Це також може забезпечити більш задоволений досвід письма. Серед тих, хто може вважати механічну клавіатуру надійною інвестицією, – це офісні працівники, робота яких залежить від швидкого та надійного введення даних, геймери та професійні письменники.

Механічні клавіатури: плюси і мінуси

Переваги

  • Більше тактильних та слухових відгуків.
  • Як правило, більш точні, ніж мембранні клавіатури.
  • Міцна конструкція.

Недоліки

  • Галасливий.
  • Дорожче мембранних клавіатур.
  • Важка.

Механічні клавіатури мають декілька переваг, зокрема довший термін служби клавіш, підвищена точність та міцніші конструкції. Крім того, що вони дорожчі за більшість Bluetooth -клавіатур та дротових мембранних клавіатур, найбільшим недоліком є ​​те, що механічні клавіатури голосні. Хоча гучність залежить від того, який тип перемикача використовується на клавіатурі, і вашої техніки набору тексту, механічні клавіатури голосніші за інші типи клавіатур. Це не може бути проблемою для офісних працівників або в середовищі з колегами, які носять гарнітури. Механічні клавіатури важкі – зазвичай близько трьох фунтів – і, як правило, служать довше. Механічні вимикачі сертифіковані, щоб переживати перемикачі з гумовим куполом майже по всій платі, незалежно від виробника, якщо ви не пролили напій на нього. Механічні клавіатури можуть змусити вас друкувати по-іншому. Мембранні клавіатури вимагають натиснути клавішу до упору, щоб завершити електричне коло. За допомогою механічних клавіатур потрібно натискати лише до тих пір, поки ви не почуєте клацання, а це означає, що клавіша подолає меншу відстань.