Saltar al contenido

Все про піксиляцію

28 de abril de 2021

Піксиляція – це стиль анімації, який дуже схожий на зупинку руху. Хоча не надзвичайно важливо декларувати піксиляцію в загальнолюдському розумінні, вона склалася як інший стиль та засіб, ніж інші роботи із зупинками руху.

Змістовий покажчик

Різниця між піксиляцією та зупинкою руху

Піксиляція – це анімація із зупинками, що використовує людей замість маріонеток. Тож замість того, щоб робити арматуру та фотографувати це, ви фотографуєте людину, яка робить невеликі поступові рухи. Результат – сюрреалістичний погляд на наш реальний світ. Закони фізики та реального світу вже не застосовуються, оскільки ми використовуємо анімацію, але оскільки наше оточення та персонажі є реальними місцями, це робить унікальний поворот у створенні фільмів. Те, як ви робите піксиляцію, подібно до зупинки руху, тільки вам потрібна принаймні одна зайва дуже терпляча людина, крім аніматора. Ваші актори тримають позу, коли ви робите знімок, вони рухаються поступово, а потім ви робите інший знімок. Це так просто!

Історія піксиляції

Піксиляція існує з раннього кіно, у найраніших формах ви можете побачити це у фільмах, що датуються 1910-ми роками. Піксиляція насправді не розпочалась, проте до 1950-х років з людиною на ім’я Норман Макларен. Найвідоміший фільм МакЛарена про піксиляцію, і, мабуть, найвідоміший фільм про піксиляцію – Сусіди. Фільм відображає антивоєнні теми через двох ворогуючих сусідів, і використання піксиляції робить це у нашому власному світі, якщо не в більшій мірі. Одним з найвидатніших аніматорів, що працюють сьогодні з піксиляцією, є аніматор PES. Його номінований на «Оскар» короткометражний фільм «Свіжий гуакамоле» поєднує піксиляцію з традиційними зупинками у веселій та творчій формі. Піксіляція відіграла велику роль не лише у світі незалежної анімації, але й у музичних кліпах.

Популярні приклади піксиляції

Одним з найвідоміших прикладів піксиляції є Кувалда Пітера Габріеля. Як і PES, він поєднує в собі піксиляцію з традиційним зупинним рухом. Навіть сьогодні піксиляція все ще велика на сцені музичного відео. У найскладніших кнопках білих смуг кнопка, Radiohead’s There There та OK Go’s End Love використовуються піксиляція та традиційний зупинка руху. Існує така низька вартість входу для створення піксіляцій, все, що вам потрібно, це друзі та камера. Відео OK Go – чудовий приклад цього. Все, що їм справді було потрібно, – це їх світшоти та фотоапарат, щоб почати рух, вони навіть зняли це в парку, так що вам навіть не потрібні якісь божевільні набори.

Піксиляція як шлюз у світ зупинки руху

Я думаю, що піксиляція є чудовим входом у світ традиційного стоп-руху, завдяки швидкому розвороту ви можете швидко створити шорти і перенести те, що ви дізналися, роблячи це, у світ арматури та декорацій. Все, що стосується відео з піксиляцією, застосовується і в традиційному стоп-русі, тому цікаво грати з ними вперед і назад. Є причина, що вона існує так довго, і люди раз по раз звертаються до неї, щоб отримати свої візуальні ефекти. Смартфони зараз мають такі блискучі камери, ви можете зробити ціле музичне відео з тим, що вже у вас у кишені.