Skip to content

Все, що вам потрібно знати про “Світ танків”

12 de Липень de 2021

“World of Tanks” – це безкоштовна багатокористувацька онлайн-гра від Wargaming.net, яка фокусується на командному бою. З моменту свого випуску в 2010 році “World of Tanks” надихнув мобільний спіноф під назвою “World of Tanks Blitz” та масове оновлення “World of Tanks: Mercenaries” був випущений в червні 2018 року. У всіх версіях ігрової франшизи гравці контролюють реальні історичні танки та інші броньовані машини Франції, Німеччини, Радянського Союзу, США, Китаю, Великобританії, Японії та постійно зростаючий список інших країн у віртуальному режимі. війни. Перегляньте особливості ігрового процесу, системні вимоги та розмір завантаження програми “World of Tanks”, щоб допомогти вам вирішити, чи хочете ви грати.

Як завантажити “Світ танків”

Якщо ви граєте в Windows, найкраще завантажувати файли гри “World of Tanks” з офіційного веб-сайту “World of Tanks”, але вони також доступні на інших ігрових сайтах та сайтах, що розміщують файли, таких як File Planet та Joystiq. Якщо ви граєте на PS4 або Xbox One, ви можете легко завантажити гру з відповідних Інтернет-магазинів. Обсяг завантаженого файлу “World of Tanks” становить близько 2,7 ГБ; однак, нестиснутий файл може зрости до понад 40 ГБ після встановлення всіх різних оновлень.

Користувачі Mac тепер можуть грати в “World of Tanks” завдяки обхідному шляху, розробленому CodeWeavers, але він вимагає від гравців спочатку завантажити та встановити Codeweavers Mac Wrapper.

Особливості та ігровий процес

Гра працює за моделлю розповсюдження freemium, що означає, що “World of Tanks” можна безкоштовно завантажувати та грати. Серед інших назв фріеміумів – “Герої поля бою” та “Епоха імперій в Інтернеті”. Гравці зароблять кредити, або “золото”, яке можна використовувати для оновлення танків, екіпажів тощо. Як і багато інших багатокористувацьких ігор Freemium, гравці мають можливість здійснювати мікроплатежі, які можуть бути переведені в ігрове золото для використання на очках досвіду, швидшого оновлення танка та преміум-танків, які не є частиною звичайних дерев танків. Ці преміум-танки не мають ні особливих здібностей, ні переваг у бою над “вільними” танками, але вони заробляють збільшену кількість золота та досвід, що дозволяє швидше модернізувати. “Світ танків” дозволяє проводити танкові бої до двох 15-танкових команд на загальній кількості 30 танків на одному полі бою. Карти мають розмір від менш ніж 1 квадратного кілометра для міських карт до 25 квадратних кілометрів для битв, які відбуваються у більш відкритих місцях, таких як пустеля Північної Африки. Усі танки представлені з історичною точністю, включаючи кожну деталь озброєння, маневрування, характеристики транспортного засобу та багато іншого. Танки та транспортні засоби класифікуються за п’ятьма категоріями: легкі танки, середні танки, важкі танки, есмінці танків. Wargaming.net продовжує впроваджувати нові елементи ігрового процесу, такі як нові піхотні одиниці, додаткова протитанкова зброя та багато іншого. Чотири різні типи боїв в основному використовуються для визначення команд: випадкові битви, битви кланів, битви тренувань команд і битви танкових рот. Командний матч і захоплення прапора – це ігрові режими, які використовуються для визначення команди-переможця. Найпопулярнішим режимом є кланові війни, що є постійною, наполегливою кампанією на карті світу, яка була розділена на окремі секції чи райони. Клани борються за ці регіони або країни в надії на загальне завоювання. З останнім оновленням “Світ танків: Найманці”, наполеглива кампанія воєн кланів тепер дозволяє здійснити дипломатію, таку як пакти про ненапад та угоди між кланами.

Дати виходу версії “World of Tanks”

Франшиза “Світ танків” розпочалася в 2010 році:

 • “Світ танків”: серпень 2010 року
 • “Блиц World of Tanks”: грудень 2014 року
 • «Світ танків: найманці»: червень 2018 р

Жанр і тема

“Світ танків” – це багатокористувацька гра бойових дій на танках. Більшість танків відносяться до епохи Другої світової війни, але регулярно додаються нові танки, які не є виключними для Другої світової війни.

Розробник

Європейська компанія-розробник Wargaming.net розробила “Світ танків”. Попередні ігри від компанії включають “Орден війни” та серію “Масивний штурм”. На додаток до постійної розробки успішної серії “World of Tanks”, Wargaming.net випустив подібні багатокористувацькі бойові ігри, включаючи “World of Warplanes” та “World of Battleships”.

Системні вимоги “World of Tanks”

Мінімальні вимоги
Специфікація Вимога
Операційна система Windows XP / Vista / 7/8/10
ЦП Intel або AMD 2,2 ГГц з підтримкою SSE2
Відеокарта NVIDIA GeForce 6800 або AMD ATI HD X2400 XT
Пам’ять відеокарти 256 МБ
Пам’ять 1,5 ГБ для Windows XP, 2 ГБ для Windows Vista / 7/8/10
Дисковий простір 16 ГБ вільного місця на жорсткому диску
Версія DirectX DirectX 9.0c
Звукова карта Звукова карта, сумісна з DirectX
Різне Необхідне підключення до Інтернету (256 Кбіт / с)
Мінімальні вимоги
Специфікація Вимога
Операційна система Windows XP / Vista / 7/8/10 (64-розрядна версія)
ЦП Intel Core i5-3330 або новішої версії
Відеокарта NVIDIA GeForce GTX660 або AMD Radeon HD 7850
Пам’ять відеокарти 2 Гб
Пам’ять 4ГБ
Дисковий простір 30 ГБ вільного місця на жорсткому диску
Версія DirectX DirectX 9.0c
Звукова карта Звукова карта, сумісна з DirectX
Різне Необхідне підключення до Інтернету (1024 Кбіт / с)

Більше від tebapit

 • Найкращі ігри для iPad за весь час

 • Знімок екрану з Minecraft

  10 найкращих ігор Xbox 360

 • Двоє геймерів, що сидять за столом навпроти один одного з натовпом вболівальників на задньому плані.

  Що таке MMO?

 • Рослини проти зомбі: Битва за сусідство

  Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville Review

 • Консолі Xbox One X та Xbox One S, контролери Xbox, Xbox 1, XB1

  Що таке Xbox One? Все, що потрібно знати

 • Дитина грає в Xbox 360

  Посібник покупця Xbox

 • Ілюстрація людей, які використовують смартфони на вершині "5G"

  5G бездротова технологія

 • Супер Маріо Одісея

  10 найкращих дитячих ігор Nintendo Switch 2021 року

 • Лара Крофт GO Яблучна гра року

  Кожна гра року Apple, коли-небудь

 • Знімок екрана з The Witcher 3

  8 найкращих рольових ігор PlayStation 4

 • Закри руки, що тримає контролер відеоігор

  Найкращі ігри шутери від першої особи

 • 9 найкращих дитячих ігор PlayStation 4 2021 року

 • Людина, що грає в гру симулятора польоту на комп'ютері

  Найкращі симулятори безкоштовного польоту

 • плакат до відеоігри на лазерних дисках 1983 року

  Кращі класичні аркадні ігри на iPad

 • Кіберпанк 2077

  8 найкращих ігор для ПК 2021 року

 • Магазин Epic Games

  Найкращі ігри в Epic Games Store

tebapit

Слідуй за нами

 • Facebook

 • Про нас
 • Рекламуйте
 • Політика конфіденційності
 • Політика щодо файлів cookie
 • Кар’єра
 • Редакційні вказівки
 • Зв’язок
 • Умови користування
 • Конфіденційність ЄС
 • Повідомлення про конфіденційність у Каліфорнії
 • ДОВІРЯВаші права на конфіденційність

tebapit та наші сторонні партнери використовують файли cookie та обробляють особисті дані, такі як унікальні ідентифікатори, на основі вашої згоди на зберігання та / або доступ до інформації на пристрої, показ персоналізованих оголошень та для вимірювання вмісту, аналізу аудиторії та розробки продукту. Щоб змінити або скасувати вибір вашої згоди на tebapit.com, включаючи ваше право на заперечення, де використовується законний інтерес, натисніть нижче. Ви можете будь-коли оновити свої налаштування за посиланням “Конфіденційність ЄС” унизу будь-якої сторінки. Цей вибір буде повідомлений нашим партнерам у всьому світі і не впливатиме на дані веб-перегляду. Список партнерів (постачальників)

Ми та наші партнери обробляємо дані для:

Активно скануйте характеристики пристрою для ідентифікації. Використовуйте точні дані геолокації. Зберігайте та / або отримуйте доступ до інформації на пристрої. Виберіть персоналізований вміст. Створіть персоналізований профіль вмісту. Вимірюйте ефективність реклами. Виберіть основні оголошення. Створіть персоналізований профіль оголошень. Виберіть персоналізовану рекламу. Застосовуйте дослідження ринку, щоб генерувати уявлення про аудиторію. Виміряйте продуктивність вмісту. Розробляти та вдосконалювати продукти. Список партнерів (постачальників)