Saltar al contenido

Все, що вам потрібно знати про iPhone XS, XS Max і XR

11 de junio de 2021

Простіше кажучи, iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR не є настільки великим покращенням порівняно з iPhone X, як X у порівнянні з попередником, iPhone 7. Тим не менш, моделі XS і XR мають що запропонувати і чудові телефони. Їхні внутрішні органи змінилися, тому вони швидші і навіть пропонують одну функцію, абсолютно нову для iPhone. Ось все, що вам потрібно знати про iPhone XS, XS Max та XR,

Старший віце-президент Apple Філ Шиллер представляє iPhone XS і XR.
Apple Inc.

Серії iPhone XS та XR замінено на iPhone 11. Щоб отримати повну інформацію про ці моделі, перегляньте iPhone 11 проти iPhone 11 Pro: в чому різниця?

Змістовий покажчик

Найкрутіші особливості iPhone XS і XS Max

iPhone XS та XS Max

Apple Inc.
IPhone XS та XS Max є еволюційними вдосконаленнями порівняно з iPhone X, а не революційними. Деякі найважливіші функції цих моделей включають:

 • Величезний екран: IPhone XS має той самий 5,8-дюймовий екран, що і iPhone X, але XS Max пропонує найбільший екран на iPhone: величезні 6,5 дюйма. XS Max може бути занадто великим для тих, хто має менші руки, але жоден екран iPhone ще не виглядав так чудово.
 • Фантастична камера: XS та XS Max використовують одну і ту ж камеру, і це фантастично. Ми знаємо, наскільки це добре, оскільки це практично та сама камера, що і на iPhone X. Вона робить 12-мегапіксельні фотографії, пропонує ширококутні та телефото-можливості, оптичне та цифрове збільшення, портретне освітлення, запис відео у форматі 4K та багато іншого. XS та XS Max додають кілька зморшок, включаючи стереозвук для відеозапису.
 • До 512 ГБ пам’яті: IPhone XS та XS Max подвоюють максимальну ємність пам’яті на високотехнологічному iPhone до 512 ГБ. За словами Apple, цього вистачає на пару сотень тисяч фотографій, плюс інші дані.
 • Подвійна SIM-карта: Завдяки інноваційній системі подвійної SIM-карти, XS та XS Max можуть мати два телефонні номери, призначені одному телефону. Перша SIM – це фізична SIM-карта. Другий eSIM повністю заснований на програмному забезпеченні. Це полегшить закордонні подорожі; підпишіться на місцеву послугу, де б ви не використовували eSIM, не міняючи стару SIM-карту або не втрачаючи доступ до телефонного номера, який є у вас удома (і поцілуйте рахунки в роумінгу великих даних на прощання!).
 • Покращені внутрішні елементи: XS та XS Max побудовані на базі кращих внутрішніх компонентів, ніж iPhone X. Процесор A12 Bionic в обох телефонах швидший, ніж A11 у iPhone X (наскільки швидко залежить від того, що ви робите). Порівняно з iPhone X, акумулятор забезпечує на 30 і 90 хвилин більше життя на XS та XS Max відповідно.
 • Кращий захист: Захист від пилу та води на iPhone XS та XS Max відповідає стандарту IP68. Це означає, що вони водонепроникні до 30 хвилин при зануренні у 2 метри води.
 • Стандартні особливості iPhone: Як і на кожному iPhone, на XS та XS Max ви знайдете ключові функції та технології Apple, такі як Apple Pay та Siri. І, як і їх попередник, ці моделі використовують Face ID для безпеки та авторизації транзакцій.

Найкрутіші особливості iPhone XR

IPhone XR із синьою спинкою

Apple Inc.
IPhone XR виглядає значно інакше, ніж iPhone XS. Те, що відбувається під капотом цієї моделі, також сильно відрізняється від XS. Ось ключові особливості iPhone XR:

 • 6,1-дюймовий РК-екран: Хоча iPhone XR не має високоякісного OLED-екрану, який використовується на iPhone X або XS, він має 6,1-дюймовий РК-екран. Не дозволяйте людям переконувати вас, що екран не може бути хорошим, оскільки він не OLED. Це найкращий РК-екран, який Apple поставляла. На відміну від XS, екран XR не підтримує 3D Touch.
 • Біонічний процесор A12: XR побудований навколо того самого потужного нового процесора A12 Bionic, що і XS. Всі три моделі мають однакову комбінацію високопродуктивних та високоефективних мікросхем і використовують однаковий Neural Engine для штучного інтелекту та машинного навчання.
 • Дуже хороша камера: Камера на iPhone XR не відповідає майже професійному обладнанню на XS, проте це, безумовно, найкраща камера, якою коли-небудь володіли люди. Система з одним об’єктивом пропонує телефото-зображення, апаратну стабілізацію зображення, запис відео у форматі 4K та деякі функції портретного освітлення.
 • Три варіанти зберігання: Оскільки XR є звичайним телефоном, він пропонує широкий спектр варіантів зберігання. Виберіть із 64 ГБ, 128 ГБ або 256 ГБ, щоб задовольнити ваші потреби у сховищі та ваш бюджет.
 • Приваблива ціна: IPhone XR об’ємом 64 ГБ починається з 749 доларів США. Хоча це може здатися багато для смартфона, це на 200 доларів менше, ніж iPhone XS з найнижчою ціною. Ця ціна ставить цей високофункціональний телефон високого класу у доступність для багатьох людей.
 • Стандартні особливості iPhone: Як і серія XS, iPhone XR має всі основні технології iPhone, включаючи Siri, Apple Pay та Face ID.
 • Кілька кольорів: Багато людей демонструють свої улюблені кольори у випадку, який вони обрали. Якщо ви віддаєте перевагу без справи або подобається прозорий чохол, ви можете покуштувати купу яскравих кольорів на XR.

Як щодо iPhone X, iPhone 8 та iPhone 7?

Незважаючи на представлення нових моделей, багато попередніх iPhone все ще існують. В останні роки така модель була у Apple: впроваджуйте нові моделі та тримайте старі за нижчими цінами як привабливі варіанти для більш бюджетних споживачів. У цьому випадку Apple продовжує пропонувати телефони серії iPhone 8, починаючи з менш ніж половини ціни на iPhone XS. IPhone X повністю замінили XS і XR, а iPhone 7 припинили.