Saltar al contenido

Все, що вам потрібно знати про iTunes Match

12 de mayo de 2021

iTunes Match є частиною набору веб-сервісів Apple iCloud. За допомогою нього ви можете завантажити свою музичну колекцію у свою музичну бібліотеку iCloud і поділитися нею з іншими пристроями за допомогою того самого Apple ID. iTunes Match дозволяє легко отримати доступ до всієї вашої музики на будь-якому сумісному пристрої. Оскільки iTunes Match затьмарений широко використовуваною музикою Apple Music, він не приділяє особливої ​​уваги. Вам може здатися, що Apple Music – це все, що вам потрібно, і в більшості випадків це правда. Але хоча ці дві служби пов’язані, вони роблять деякі речі по-різному. iTunes Match вимагає платну щорічну підписку. Після підписки послуга автоматично поновлюється щороку, якщо ви не скасуєте її. iTunes Match працює з iTunes 10.5.2 та новішими версіями.

Змістовий покажчик

Додавання музики до iTunes Match

Ви можете додати до 100 000 пісень у свою музичну бібліотеку iCloud за допомогою iTunes Match, а ваша музика надходить до iTunes Match трьома способами:

 • Музика, яку ви придбали в iTunes Store, автоматично входить до вашої музичної бібліотеки iCloud.
 • iTunes Match сканує вашу бібліотеку iTunes для каталогізації пісень у ній. Потім програмне забезпечення Apple додає музику з вашої бібліотеки на жорсткому диску, яка також доступна в iTunes, до вашого облікового запису. Не має значення, звідки ця музика – якщо ви купили її в Amazon, вирвали з компакт-диска або придбали з іншого джерела. Поки він знаходиться у вашій бібліотеці та доступний у магазині iTunes Store, він буде частиною вашої музичної бібліотеки iCloud.
 • Apple завантажує з вашої музики у вашу бібліотеку iTunes музику, яка недоступна в магазині iTunes Store, до вашої музичної бібліотеки iCloud. Але це робиться лише з файлами у форматах AAC та MP3.

Тільки iTunes (у macOS та Windows) та додаток iOS Music сумісні з iTunes Match. Жодна інша програма музичного менеджера не дозволяє додавати музику до iCloud або завантажувати її на свої пристрої.

Формати музичних файлів у iTunes Match

iTunes Match підтримує всі формати файлів, які робить iTunes: AAC, MP3, WAV, AIFF та Apple Lossless. Однак пісні, з якими він відповідає з iTunes Store, не обов’язково мають бути в таких форматах. Музика, яку ви придбали через iTunes Store або відповідає iTunes Store, автоматично оновлюється до файлів AAC без DRM DRM 256 Кбіт / с. Ваш комп’ютер перетворить пісні, закодовані за допомогою AIFF, Apple Lossless або WAV, у файли AAC 256 Кбіт / с, а потім завантажить їх у вашу музичну бібліотеку iCloud.

Якісні музичні файли та резервні копії

Коли iTunes Match створює пісню AAC на 256 Кбіт / с, ця версія завантажується лише до вашої музичної бібліотеки iCloud. Оригінальна пісня не видаляється, тому ці файли залишаються в оригінальному форматі на вашому жорсткому диску. Якщо ви завантажите одну з цих пісень із iTunes Match на інший пристрій, це буде версія AAC із 256 Кбіт / с. Завжди слід створювати резервні копії оригінальних музичних файлів, хоча iTunes Match зберігає копію в iCloud. Створення резервних копій особливо важливо для високоякісних музичних файлів, якими ви можете володіти, оскільки якщо ви видалите якіснішу версію пісні зі свого комп’ютера, у вас буде лише 256 Кбіт / с із iTunes Match.

Вам потрібні iTunes Match та Apple Music?

Служба підтримки Apple заявляє, що:

Якщо ви підписалися на Apple Music, ви отримуєте всі переваги iTunes Match, а також доступ до всього каталогу Apple Music. Ви також можете отримати членство в сім’ї, щоб поділитися каталогом із членами вашої родини.

Підписавшись на Apple Music, ваша музика переміщується до вашої музичної бібліотеки iCloud, і вона буде доступна на всіх ваших пристроях, які ввійшли в один і той же Apple ID, як і в iTunes Match. Для більш глибокого вивчення цього питання перегляньте У мене є Apple Music. Чи потрібен iTunes Match?

Потокове передавання музики з iTunes Match

На комп’ютері ви можете транслювати або завантажувати пісні з музичної бібліотеки iCloud. Натисніть кнопку iCloud поруч із відповідною піснею, щоб завантажити цю пісню на свій комп’ютер. Якщо двічі клацнути, щоб відтворити, пісня транслюється без завантаження. На пристрої iOS відтворення пісні призводить до її відтворення та завантаження, тоді як на Apple TV ви можете передавати лише музику.

Списки відтворення та голосові нотатки

iTunes Match підтримує списки відтворення, але не голосові нагадування, навіть якщо ви синхронізуєте нагадування з телефону. Ваші списки відтворення iTunes синхронізуватимуться з усіма вашими пристроями за допомогою Match, за винятком тих, що містять непідтримувані файли, такі як голосові нагадування, відео та PDF-файли.

Оновлення бібліотеки iTunes Match

Поки iTunes Match увімкнено, він автоматично намагається додати ваші нові пісні до музичної бібліотеки iCloud – вам не потрібно нічого робити. Однак, щоб примусити оновити iTunes Match, виберіть Файл > Бібліотека > Оновіть музичну бібліотеку iCloud.

iTunes із виділеним шляхом до оновлення музичної бібліотеки iCloud

Обмеження до iTunes Match та DRM

iTunes Match має кілька обмежень, крім обмеження на 100 000 пісень. Ви не можете завантажувати пісні, розмір яких перевищує 200 МБ або перевищує 2 годин, до вашої музичної бібліотеки iCloud. Пісні з увімкненим керуванням цифровими правами (DRM) завантажуватимуться, лише якщо ваш комп’ютер має дозвіл на їх відтворення. Технічно Apple може сказати, чи є частина музики у вашій бібліотеці iTunes піратською, але компанія заявила, що не буде передавати будь-яку інформацію про бібліотеки користувачів третім сторонам, таким як звукозаписні компанії або RIAA, які може бути схильний переслідувати піратів. Нарешті, лише 10 пристроїв можуть спільно використовувати музику в обліковому записі iTunes Match.

Скасування передплати на iTunes Match

Якщо ви підписалися на iTunes Match, але хочете скасувати передплату та скасували підписку на iTunes Match, вся музика у вашій музичній бібліотеці iCloud – покупки iTunes Store, відповідність музики або завантаження з вашого комп’ютера – залишається там, де вона є. Однак ви не можете додавати нову музику або завантажувати або транслювати пісні, не підписуючись знову.

Музичні іконки iCloud

Після реєстрації та ввімкнення iTunes Match ви можете переглянути в iTunes стовпець, який відображає стан iTunes Match пісні (ці значки за замовчуванням відображаються в програмі Music). Щоб увімкнути його, виберіть Музика зі спадного меню у верхньому лівому куті, а потім виберіть Пісні на бічній панелі iTunes. Клацніть правою кнопкою миші верхній рядок і встановіть прапорець для iCloud Завантажити.

iTunes на Mac із виділеним налаштуванням меню iCloud Download

Після цього біля кожної пісні у вашій бібліотеці з’явиться піктограма:

 • Хмара зі стрілкою вниз означає, що ця пісня є у вашій музичній бібліотеці iCloud, але її немає на цьому пристрої. Клацніть на піктограму, щоб завантажити пісню.
 • Хмара з пунктирним контуром позначає пісню, яка не завантажена або чекає на завантаження.
 • Хмара з X означає, що пісню видалено з вашої музичної бібліотеки iCloud іншим комп’ютером або пристроєм iOS, який має до неї доступ.
 • Хмара з лінією через неї означає пісню, яка не може брати участь у програмі iTunes Match з будь-якої кількості причин.
 • Хмара зі знаком оклику означає, що пісню не було додано до вашої музичної бібліотеки iCloud через помилку. Оновіть свою бібліотеку, щоб додати її знову.

У цьому ж меню ви можете вибрати iCloud Статус для текстового опису кожної пісні:

 • Apple Music означає, що він надійшов до бібліотеки iTunes від сервісу Apple Music.
 • Відповідні означає, що iTunes Match або Apple Music зіставили його з бібліотекою.
 • Придбано з’являється, якщо ви купили композицію в iTunes Store.
 • Завантажено призначений для пісень, які ви додали з компакт-диска чи іншого джерела.
 • Не завантажено означає, що пісня надійшла з іншого пристрою, наприклад, iPhone, але файл на вашому комп’ютері відсутній.
 • Не підлягає призначений для пісень, які заборонено відтворювати, тому що їх придбав інший ідентифікатор Apple, або вони не потрапляють в обмеження довжини чи розміру iTunes Match.
 • Чекаю означає, що трек знаходиться в процесі завантаження, але ще цього не зробив.
 • Вилучено пісні на вашому комп’ютері, але не у вашій музичній бібліотеці iCloud.

iTunes на Mac із виділеним заголовком iCloud Status