Saltar al contenido

Все, що вам потрібно знати про Nintendo 3DS

17 de julio de 2021

Nintendo 3DS є наступником лінійки портативних ігрових систем Nintendo DS. 3DS здатний створювати 3D-ефекти без допомоги спеціальних окулярів. Nintendo представила 3DS на E3 2010, а також анонси кількох перших і сторонніх ігор. Назви Nintendo 3DS розроблені спеціально для системи, хоча 3DS також сумісний із іграми з усіх ітерацій Nintendo DS, а також може грати в завантажувані ігри DSiWare, запрограмовані для Nintendo DSi. Незважаючи на те, що внутрішнє обладнання Nintendo 3DS набагато потужніше, ніж нутрощі сімейства Nintendo DS, зовнішній кожух повинен вразити знайомою нотою. Дизайн розкладачки залишився від Nintendo DS, як і налаштування з двома екранами. На верхньому екрані 3DS відображаються 3D-зображення, тоді як менший нижній екран зберігає сенсорну функціональність DS. Досі існують помітні естетичні відмінності між Nintendo DS, Nintendo DSi та Nintendo 3DS: 3DS здатний робити 3D-знімки, тоді як DSi – ні, і 3DS також має аналоговий блок, розташований над традиційним хрестоподібним d -прокладка.

Змістовий покажчик

Коли вийшов Nintendo 3DS?

Nintendo 3DS потрапив у Японію 26 лютого 2011 р. Північна Америка отримала систему 27 березня, а Європа 25 березня.

Які специфікації Nintendo 3DS?

Графічний процесор (GPU) 3DS – це чіп Pica200, розроблений Digital Media Professionals. Pica200 може генерувати 15,3 мільйона полігонів в секунду на частоті 200 МГц і здатна згладжувати (що згладжує графіку), освітлення на пікселі та процедурні текстури. Для використання неформального опису графіки 3DS візуально можна порівняти з тим, що ви знайдете на GameCube. Верхній екран 3DS становить 3,53 дюйма, приблизно на 11,3% більше, ніж верхній екран Nintendo DS Lite. Нижній (сенсорний) екран має 3,02 дюйма або приблизно на 3,2% менше, ніж нижній екран Nintendo DS Lite. Акумулятор Nintendo 3DS триває приблизно три-п’ять годин, перш ніж систему потрібно зарядити. На термін служби акумулятора 3DS впливає те, як використовується система: наприклад, за допомогою Wi-Fi, 3D-дисплей або яскравіші налаштування екрана швидше розряджають акумулятор. Nintendo 3DS має датчик руху (думаю, ігри для iPhone) та гіроскоп. Сенсорний екран повертається, як і традиційні кнопки A, B, X, Y, L і R, а також хрестоподібна D-панель. Аналоговий модуль, який називається «колодка», розташований над d-pad, ідеально підходить для навігації в 3D-іграх. Повзунок регулює глибину тривимірного зображення на верхньому екрані або повністю вимикає 3D-ефект. Nintendo 3DS має три камери: одну, яка звернена до користувача над верхнім екраном, і дві, розташовані на зовнішній стороні системи для тривимірних фотографій. Як і Nintendo DS та DSi, Nintendo 3DS здатний бездротово підключатися до Інтернету та спілкуватися з іншими 3DS в локальному середовищі. Вбудована функція під назвою «Street Pass» міняє Miis та інформацію про гру іншими 3DS в діапазоні, навіть коли 3DS перебуває в режимі сну (закритий). Подивіться на характеристики Nintendo 3DS щодо Nintendo DS Lite і Nintendo DSi / DSi XL.

Які ігри має Nintendo 3DS?

За плечима 3DS є чимала підтримка сторонніх розробників у різних жанрах; ветеранські студії, такі як Capcom, Konami та Square-Enix, розробляють розстрочку для відомих франшиз, таких як Resident Evil, Metal Gear Solid, і Final Fantasy. Nintendo відродив давно сплячий режим Малюк Ікар серії про 3DS з Kid Icarus Uprising і випустив 3D римейк Легенда про Зельду: Окарина часу, можливо, найулюбленіший Легенда про Зельду гра всіх часів. Більше того, найпопулярніші франшизи Nintendo продовжують свою спадщину на 3DS, включаючи Super Mario. Ви можете завантажити ігри Game Boy, Game Boy Color та Game Boy Advance через сервіс під назвою «eShop», схожий на віртуальну консоль Wii.