Saltar al contenido

Все, що може зробити iPad

26 de julio de 2021

Якщо ви думаєте придбати iPad або якщо ви щойно придбали його, і все ще досліджуєте пристрій, можливо, буде зручно точно дізнатись, що він може зробити для вас. Цей список охоплює деякі з багатьох способів використання iPad для бізнесу та розваг.

Змістовий покажчик

Замініть свій ноутбук

IPad ефективно виконує більшість основних обчислювальних завдань. Чи може він замінити ваш ноутбук або настільний ПК? Це залежить від ваших особистих потреб. Деякі люди використовують власне програмне забезпечення, яке недоступне для iPad.

Hero Images / Getty Images
Для загального користування iPad може виконувати багато різноманітних завдань, які ви виконуєте на ноутбуках або ПК. Шукайте інформацію в Інтернеті, перевіряйте електронну пошту та продовжуйте працювати за допомогою таких інструментів, як додаток Notes. Додайте аксесуари, такі як клавіатура та миша, щоб імітувати налаштування ноутбука або робочого столу.

Залишайтеся на зв’язку в соціальних мережах

Більшість соціальних мереж мають відповідний додаток для iOS або iPadOS. Для програм соціальних мереж, таких як Instagram, iPad може покращити досвід. Такі функції, як Retina Display та технологія True Tone, яскраво відображають фотографії та інший візуальний вміст. Насолоджуйтесь більше місця, ніж смартфон, але менший обсяг порівняно з ноутбуком для обміну оновленнями.

Грати в ігри

Тоді як найвідоміші ігри для iPad люблять Candy Crush і Храмовий біг звертаючись до випадкових гравців, iPad підтримує назви, які навіть задовольняли б жорсткого гравця. Найновіший iPad має таку ж графічну потужність, як Xbox 360 або PlayStation 3, а також обробну потужність більшості ноутбуків, завдяки чому він забезпечує глибокий ігровий досвід.

ipad pro ігор - -

Яблуко
Apple також пропонує підтримку деяких бездротових контролерів та гри на клавіатурі та миші з певними іграми iPad.

Переглядайте фільми, телебачення та YouTube

IPad перевершує медіаплеєр, маючи можливість купувати або брати напрокат у iTunes, транслювати фільми з Netflix або Hulu Plus або дивитися безкоштовні фільми на Crackle. Але це не зупиняється на програмах для потокового відео. Ви також можете дивитись телевізор на iPad. Скористайтеся програмою вашого оператора кабельного телебачення або передайте кабель через Інтернет із такими послугами, як Sling TV або YouTube TV.

Створіть власну власну радіостанцію

IPad робить чудовий музичний плеєр, і він настільки ж функціональний, як iPhone або iPod. Синхронізуйте його з iTunes або вашим ПК та отримайте доступ до власних списків відтворення. Або скористайтеся функцією Genius, щоб створити власний повсякденний список відтворення. Стріміть музику чи Інтернет-радіо за допомогою iHeartRadio або створіть свою власну радіостанцію на Pandora, вибравши улюблені пісні чи виконавців. А завдяки передплаті на Apple Music ви можете транслювати більшість пісень і слухати куратори радіостанцій у додатку.

Почитайте хорошу книгу

IPad робить чудовий читач електронних книг. Окрім придбання книг у програмі Apple Books, ви можете отримати доступ до своїх книг Barnes & Noble за допомогою програми NOOK або своїх заголовків Kindle за допомогою програми iPad Kindle. Синхронізуйте вміст із iPad у відповідному додатку, щоб ви могли продовжувати, де зупинилися, незалежно від того, яким пристроєм ви користуєтесь.

Стопку книг з цифровий планшетний

Джерело зображення / Getty Images
Один приємний бонус: Ви можете знайти безліч безкоштовних електронних книг від Project Gutenberg, групи, яка займається створенням цифрових версій книг у відкритому доступі. Деякі з цих назв є класикою, як оповідання Шерлока Холмса або Гордість і упередження.

Допомога на кухні

IPad також може робити чудові справи на кухні. Існують різні програми, такі як Epicurious, які виводять ідею кулінарної книги на новий рівень. Використовуйте ці програми, щоб знаходити рецепти з певними інгредієнтами або шукати на основі дієтичних потреб, таких як рецепти без глютену.

Відеоконференція

Скористайтеся фронтальною камерою iPad для відеочат у чаті з друзями та родиною через FaceTime. Якщо ви хочете використовувати iPad для професійних зустрічей, завантажте відповідний додаток для відеоконференцій для таких платформ, як Skype або Zoom.

Двоє колег у відеочат в офісі

Луїс Альварес / Getty Images

Використовуйте це як камеру

Найновіші iPad мають вбудовані фронтальні та задні камери якісної якості для смартфонів. Використовуйте різні режими зйомки та освітлення, щоб робити чіткі фотографії. Навіть старіші iPad з 8-мегапіксельною камерою iSight добре працюють у відділі камер, забезпечуючи фантастичні фотографії. Є кілька способів вдосконалити камеру iPad, щоб робити ще кращі фотографії. Ви також можете використовувати iMovie для покращення відеозаписів, зроблених за допомогою iPad, а за допомогою iCloud обмінюватися фотографіями iPad між пристроями, друзями та родиною.

Завантажте в нього картинки

Завантажте свої фотографії на iPad за допомогою Apple Lightning to USB, Lightning to USB-3 Адаптер камери або Kit Connection Kit. Ці адаптери підтримують більшість цифрових камер і можуть імпортувати відео, а також фотографії. Ви також можете використовувати програми для редагування фотографій або вбудовану програму Photo для iPad, щоб робити обробки зображень, які ви імпортуєте.

Руки, що тримає iPad

Суспільне надбання / Pixabay

Потік фільмів / музики з ПК

Однією чудовою функцією iTunes є Home Sharing, яка дозволяє передавати музику та фільми з настільного ПК або ноутбука на інші пристрої, включаючи iPad. Увімкнувши цю функцію, ви зможете отримувати доступ до всієї колекції музики та фільмів, не з’їдаючи місця для зберігання та не вимагаючи додаткового місця.

Підключіть його до телевізора

Є кілька способів підключити iPad до телевізора. Використовуйте дзеркальне відображення Apple Airplay з вашим Apple TV або іншим смарт-телевізором для бездротового підключення. Для дротового з’єднання використовуйте цифровий AV-адаптер Apple для підключення через HDMI.

Людина, яка використовує програми Smart TV на цифровому планшеті на дивані вітальні

Hero Images / Getty Images
Після підключення ви можете транслювати відео на телевізор, а також грати в ігри на великому екрані. Деякі ігри повністю підтримують відеовихід, максимізуючи графіку телевізора, використовуючи iPad як контролер.

Замініть GPS

Якщо ви віддаєте перевагу більш помітному дисплею, щоб слідувати покроковим інструкціям у вашому транспортному засобі, використовуйте iPad та Apple Maps для заміни GPS у вашому автомобілі. Вам знадобиться iPad із стільниковим з’єднанням або прив’язаний iPad. Підтримуюче кріплення для iPad також допоможе.

Mobotron MS-426 з планшетом, встановленим в машині

МОБОТРОН

Дійте як особистий асистент

Siri, програмне забезпечення для розпізнавання голосу від Apple, має безліч чудових застосувань, які додають досвіду iPad. Одне, що може зробити Сірі, – це діяти як особистий помічник. Ви можете використовувати його для планування зустрічей та подій, встановлення нагадувань або використання як таймер. Siri також допомагає у виконанні таких завдань, як запуск додатків, відтворення музики, пошук сусідніх магазинів та ресторанів та надання прогнозу погоди.

Підключіть клавіатуру

Найбільшим недоліком планшета є відсутність фізичної клавіатури. Екранна клавіатура непогана, і ви можете налаштувати налаштування клавіатури iPad, але мало хто набирає текст так швидко на сенсорному екрані, як на справжній клавіатурі.

IPad Pro з розумною клавіатурою та Apple Pencil

Яблуко
Існує кілька варіантів підключення фізичної клавіатури до iPad, яка працює з більшістю бездротових клавіатур. Деякі футляри для клавіатури можуть перетворити ваш iPad на пристрій, який більше схожий на ноутбук.

Написати лист

Хоча iPad часто називають пристроєм споживання медіа, він також має багато бізнес-цілей. Microsoft Word доступний для iPad для обробки текстів (з обліковим записом Microsoft 365). Ви також можете завантажити безкоштовний інструмент обробки текстів Apple, Pages.

Відредагуйте електронну таблицю

Вам потрібно редагувати таблиці Microsoft Excel? Нема проблем. Microsoft має версію Excel для iPad. Ви також можете завантажити еквівалент Apple, Numbers, безкоштовно. Numbers – це потужний додаток для електронних таблиць. Він також читає як файли Microsoft Excel, так і файли, розділені комами, що полегшує передачу даних із різного програмного забезпечення для електронних таблиць.

Створіть презентацію

Завершує офісний пакет Apple Keynote, їх безкоштовне програмне рішення для презентацій для iPad. Keynote повністю здатний як створювати, так і демонструвати чудові презентації. Microsoft PowerPoint також доступний, якщо вам потрібно більш досконале програмне забезпечення для презентацій. І коли ви поєднуєте ці рішення з можливістю підключення iPad до HDTV або проектора, ви отримуєте відмінне рішення для презентацій.

Друк документів

Яка користь від створення документів, електронних таблиць та презентацій, якщо ви не можете їх надрукувати? AirPrint дозволяє iPad працювати бездротово з різноманітними принтерами, включаючи принтери Lexmark, HP, Epson, Canon та Brother. Ви можете отримати доступ до можливості друку у багатьох програмах.

Приймайте кредитні картки

Однією з популярних бізнес-функцій, яку iPad може виконувати, є дія каси та приймання кредитних карток. Виберіть та завантажте бажаний додаток для кредитної картки та скористайтеся додатковим зчитувачем для реєстрації платежів.

Концепція кредитної картки, оплата кредитною карткою

krisanapong detraphiphat / Getty Images

Підключіть свою гітару

IK Multimedia був одним із перших розробників iPad у музичній індустрії, створивши гітарний інтерфейс iRig, який дозволяє гітарам підключатися до iPad. За допомогою програми AmpliTube iRig може перетворити ваш iPad на процесор із багатьма ефектами. І хоча це може бути не готовим до концерту, це чудовий спосіб потренуватися, коли у вас не є легкий доступ до всього вашого спорядження. Додайте програму для читання нот, і ви отримаєте простіший спосіб відтворення улюблених пісень.

Створити музику

Завдяки можливості приймати сигнали MIDI, музична індустрія вивела iPad на новий рівень за допомогою декількох цікавих програм та аксесуарів. IPad зараз регулярно проходить на щорічному музичному фестивалі NAMM, де музична індустрія демонструє найновіші гаджети та пристрої. Нерідкі випадки, коли музичні робочі станції мають додатковий додаток для iPad. Підключіть MIDI-клавіатуру та використовуйте планшет для створення музики або використовуйте клавіатуру iPad для гри на фортепіано.

Цілеспрямована дівчина з цифровими планшетними навушниками на фортепіано

Hero Images / Getty Images

Запис музики

Не забуваємо про здатність iPad записувати музику. Apple Garage Band дозволяє записувати та обробляти кілька треків. У поєднанні з можливістю підключити мікрофон до iPad, ви можете легко використовувати планшет як багатодоріжковий рекордер або як доповнення до занять.

Використовувати як додатковий монітор

Такі програми, як AirDisplay і DuetDisplay, перетворюють ваш iPad на другий монітор для вашого ПК або Mac. Маки з macOS Catalina (10.15) та моделі iPad з функцією Sidecar спрощують використання iPad як другого дисплея. Активуйте цю функцію в системних налаштуваннях на вашому Mac.

Сучасний офіс з ноутбуком та цифровим планшетом на столі

Westend61 / Getty Images

Керуйте своїм домашнім ПК (iTeleport)

Хочете зробити більше, ніж використовувати iPad як додатковий монітор? Ви можете зробити ще один крок і дистанційно керувати своїм ПК за допомогою iPad. Такі програми, як GoToMyPC, iTeleport та Remote Desktop, дозволяють відкрити робочий стіл ПК та керувати ним через екран iPad.

Зробіть це зручним для дітей

Чи плануєте ви використовувати iPad як сімейний пристрій? Увімкніть батьківський контроль iPad та застосуйте обмеження щодо типу програм, музики та завантажень фільмів. Ви також можете повністю видалити покупки через додаток або магазин додатків і обмежити доступ до таких програм, як Safari.

Дитина, що грає в гру на iPad

Hero Images / Getty Images

Перетворіть iPad у старомодну аркадну гру

Якщо ви сумуєте за днями монетних аркадних ігор, таких як Астероїди і Pac-Man, розгляньте аксесуари, які перетворюють ваш iPad на аркадну гру. Такі гаджети, як ION iCade, включають ігровий шафа в комплекті з джойстиками та кнопками.

Сканувати документи

Перетворити iPad на сканер легко за допомогою корисної програми сканера. Більшість програм сканера роблять важку роботу за вас, включаючи автофокусування та випрямлення документа, щоб виглядати так, як це було б через традиційний сканер.

Віртуальна тачпад

Сенсорний екран iPad, як правило, виконує роботу миші, але коли вам потрібен точний контроль, наприклад, переміщення курсора до певної літери в текстовому процесорі, використовуйте віртуальну тачпад iPad.

Пальцем, вказуючи на цифровий планшетний

tumpikuja / Getty Images