Saltar al contenido

Все, що можна зробити за допомогою Force Touch на Apple Watch

29 de abril de 2021

Функція Force Touch від Apple Watch – це версія 3D Touch, яку можна носити на iPhone. Ці функції дозволяють розблокувати нові опції та ярлики, натискаючи на екрані пристрою. Ось як Force Touch працює з деякими типовими завданнями Apple Watch. Інформація цієї статті стосується пристроїв Apple Watch, на яких встановлено watchOS 6 та попередні ітерації. пристрої watchOS 7, включаючи Apple Watch Series 6 та Apple Watch SE, більше не підтримують цю функцію.

фантазія / Pixabay

Змістовий покажчик

Використання Force Touch із сповіщеннями

Якщо сповіщення накопичуються на вашому Apple Watch, Force Touch може легко допомогти вам очистити їх усі одночасно.

 1. Перейдіть до Повідомлення екран.

 2. Натисніть на екрані.

 3. Торкніться Очистити все. Ви очистили всі свої сповіщення.

  Очистьте всі свої сповіщення за допомогою Force Touch

  Ви також можете змінити налаштування для окремих сповіщень, натискаючи на них. Це відкриє меню, яке дозволяє вам спокійно доставити їх із цієї програми або повністю вимкнути.

Управління Apple Watch Faces

Force Touch також може допомогти надати Apple Watch новий, індивідуальний вигляд або видалити циферблати, якими ви більше не хочете користуватися.

Створення та налаштування годинників Apple Watch

 1. Натисніть на екрані поточного циферблата.

 2. Відкриється меню, в якому ви зможете налаштувати параметри для вашого поточного обличчя (включаючи ускладнення та кольори) або вибрати нове.

 3. Торкніться Налаштувати , щоб змінити поточні налаштування, або проведіть пальцем ліворуч і торкніться знак плюс щоб вибрати нове обличчя.

  Торкніться Налаштувати, щоб змінити поточні налаштування, або проведіть пальцем ліворуч і торкніться знака плюса, щоб вибрати нове обличчя.

Створіть циферблат із фотографії

Створіть власний циферблат, використовуючи будь-яку фотографію у вашій бібліотеці.

 1. відчинено Фотографії на вашому Apple Watch.

 2. Виберіть зображення, яке потрібно використати, а потім натисніть його.

 3. Торкніться Створіть циферблат а потім торкніться будь-якого Фотографії обличчя або a Калейдоскоп обличчя. Kaleidoscope Face дозволить вам повернути цифрову корону, щоб створити різні ефекти на основі вибраної вами фотографії.

  Торкніться Створити циферблат, а потім торкніться або Фотографії обличчя, або обличчя калейдоскопа.

  Kaleidoscope Face доступний лише на watchOS 4 або новіших версіях.

Видаліть Apple Watch Faces

Якщо на вашому Apple Watch є старі обличчя, які ви більше не хочете використовувати, Force Touch допоможе вам їх позбутися.

 1. Від поточного обличчя натисніть дисплей, щоб підняти Вибір та налаштування екран.

 2. Проведіть пальцем ліворуч до циферблата, який потрібно видалити.

 3. Проведіть пальцем угору та торкніться Видалити щоб очистити непотрібне обличчя.

Змініть параметри відображення програми

За замовчуванням програми Apple Watch відображаються у формі соти, яку ви можете налаштувати за допомогою програми Watch на вашому iPhone, але знайти речі таким чином не завжди легко. Якщо ви віддаєте перевагу алфавітному списку своїх програм, Force Touch може допомогти.

 1. Дивлячись на циферблат годинника, натисніть Цифрова корона щоб відкрити екран програми.

 2. Натисніть на дисплей.

 3. Торкніться Перегляд списку щоб отримати новий вигляд.

  Перегляд списку надає списку додатків новий вигляд

Змініть налаштування в Activity

Force Touch працює в додатку Activity, щоб допомогти вам перевірити ваш прогрес і змінити деякі налаштування.

 1. Відкривши програму «Діяльність», натисніть екран, щоб відкрити меню з двома опціями: Щотижневий підсумок і Змінити ціль переміщення.

 2. Торкніться Змінити ціль переміщення щоб налаштувати, скільки калорій потрібно спалити, щоб закрити червоний Рухайся каблучка.

 3. Торкніться значка знак плюс або знак мінус щоб перемістити ціль із кроком у 10 калорій, а потім натисніть Оновлення як тільки ви встановите його на свій смак.

  Використовуйте Force Touch, щоб допомогти змінити мету переміщення

Використання Force Touch у Календарі

Додаток Календар вашого Apple Watch містить кілька опцій, які стають доступними завдяки Force Touch. Ось як використовувати Force Touch для керування вашими подіями.

Вибір подання в Календарі

Календар дозволяє переглядати ваші майбутні події та зустрічі чотирма різними способами: Список, Вперед, День і Сьогодні. Коли у вас відкрито одне представлення, використовуйте Force Touch, щоб відкрити меню, яке дозволяє вибрати один із трьох інших.

 1. У календарі натисніть екран, щоб відкрити меню перегляду.

 2. Виберіть з доступних параметрів перегляду календаря, щоб перейти до нього.

  Зміна подання в Календарі на Apple Watch

  Перегляд списку показує ваші події в одному списку, Далі дозволяє прокручувати події окремо за допомогою Digital Crown, День дає вам погодинну розбивку подій певного дня, і Сьогодні обмежує цей список лише поточною датою.

Отримання вказівок до події

Force Touch допоможе вам легко знайти напрямки до події з вашого календаря.

 1. Переглядаючи подію календаря, натисніть екран.

 2. Торкніться Напрямки щоб відкрити додаток Карти та вибрати один із доступних маршрутів.

 3. Якщо ви закінчили з активністю, натисніть Видалити щоб вилучити його з докета.

Використання Force Touch із картами

Додаток Apple Watch Maps також має кілька опцій Force Touch:

 • Від Карта екрану, перемикайтеся між Стандартною картою та Транзитною картою одним дотиком.
 • Використовувати Пошук можливість переглядати сусідні компанії та шукати певні місця за допомогою диктанту або Писанини.
 • Знайдіть адреси своїх контактів, якщо вони збережені у вашому телефоні.
 • Якщо ви перебуваєте в середині кудись і вирішили, що вам більше не потрібна допомога, Force Touch в середині навігації, а потім натисніть Кінець щоб зупинити покрокові інструкції.

Як використовувати Force Touch з камерою

Apple Watch може служити пультом дистанційного керування для камери на своєму парному iPhone. Менший екран не забезпечує достатньо місця для всіх елементів управління, які вам можуть знадобитися, але Force Touch може викликати решту. Використовуйте його для перемикання між режимами перегляду iPhone та iPhone, вмикання та вимикання спалаху, використання режиму HDR та увімкнення та вимкнення живих фотографій.

Параметри камери на Apple Watch

Зміна мови в пошті та повідомленнях

IPhone та Apple Watch підтримують десятки мов як для тексту, так і для диктування, і якщо ви багатомовні, швидко перемикаєтесь між ними.

 1. У тексті чи електронному листі натисніть на екран із відкритим повідомленням або ланцюжком.

 2. Торкніться Виберіть мову.

 3. Використовуйте цифрову корону, щоб прокрутити доступні мови, а потім торкніться потрібної мови.

  Вибір мови в Повідомленнях на Apple Watch

Інші способи використання пошти та повідомлень

Якщо ви читаєте електронні листи та повідомлення на Apple Watch, Force Touch надає вам кілька опцій:

 • Натисніть на екран із відкритим повідомленням, щоб вибрати відповідь, позначення, сміття, архівування або позначення як непрочитане.
 • Створіть новий електронний лист із папки «Вхідні» за допомогою Force Touch, натиснувши екран, а потім торкнувшись стрічки Нове повідомлення.
 • Відкривши нитку повідомлень, використовуйте Force Touch, щоб відповісти, переглянути деталі контакту та надіслати своє місцезнаходження другові.

Використання Force Touch в запасах

Якщо ви використовуєте Акції на Apple Watch, щоб стежити за своїм інвестиційним портфелем, Force Touch допоможе вам керувати інформацією із зап’ястя.

 1. На головному екрані натисніть дисплей, щоб побачити зміну вартості запасів у балах або відсотках, або переглянути поточну загальну ринкову вартість запасу.

  Як змінити вигляд на Акції на Apple Watch

 2. Якщо ви хочете видалити запас зі списку, торкніться його на головному екрані, а потім Примусово торкніться його та торкніться Видалити.

Зміна дому вдома

Додаток Home – це центральний центр, який дозволяє контролювати всі розумні пристрої у вашому домі. Це навіть дозволяє встановити декілька локацій. На головному екрані використовуйте Force Touch, торкніться Змінити дім, потім торкніться місця, яке потрібно розпочати контролювати.

Як змінити будинок удома на Apple Watch

Показати або сховати виконані завдання в нагадуваннях

Якщо ви зберігаєте список справ у програмі Нагадування iPhone, ви можете переглянути все, що в ньому, на вашому Apple Watch. За допомогою Force Touch виберіть, показувати чи приховувати викреслені елементи. Натисніть на екран, а потім торкніться будь-якого Сховати або Показати нагадування щоб змінити налаштування.

Як використовувати Force Touch з пультом дистанційного керування

Пульт дистанційного керування дозволяє керувати Apple TV або бібліотекою iTunes із зап’ястя. Натисніть екран годинника, щоб додати інший пристрій або керувати тими, які ви вже налаштували.

Як змінити джерела AirPlay за допомогою Force Touch на Apple Watch

Якщо ви використовуєте пульт дистанційного керування iTunes, Force Touch також дозволить вам використовувати Airplay для виведення звуку на пристрій Bluetooth або Apple TV. Відкривши пісню, натисніть екран, торкніться Ефір, а потім торкніться пристрою, який потрібно використовувати.

Видаліть картку з Apple Pay

Якщо у вас є якісь кредитні або дебетові картки, збережені для використання з Apple Pay, ви знайдете їх збереженими у програмі Wallet. Щоб видалити ті, у яких закінчився термін дії, або лише ті, які більше не хочете зберігати, торкніться картки, натисніть екран, а потім натисніть Видаліть картку.

Як використовувати Force Touch з погодою

Додаток Weather дає вам швидке уявлення про те, якими є умови у вашому місцезнаходженні та інших районах, які ви контролюєте. Force Touch може запропонувати більше можливостей.

 1. Відкрийте програму Погода та натисніть на екран.

 2. Виберіть, чи відображати прогнози щодо умов, температури та ймовірності опадів.

 3. Торкніться Видалити щоб видалити місто, яке ви спостерігали.

  Як перевірити умови в Погоді на Apple Watch

Як використовувати Force Touch з додатком Clock

Apple Watch розбиває додаток Годинник iOS на чотири ітерації: Світовий годинник, Таймер, Будильник та Секундомір. У більшості з них Force Touch має спеціальні програми.

 1. В Світовий годинник, натисніть дисплей годинника з відкритим містом, щоб видалити його.

 2. Додайте нове попередження в Сигналізація розділ.

 3. В Секундомір, вибирайте між чотирма різними дисплеями.

  Як відображати різні секундоміри на Apple Watch