Saltar al contenido

Все, що Apple анонсувала на жовтневій події

14 de abril de 2021

Ключові винос

  • Чотири моделі iPhone 12 коштують від 799 до 1099 доларів.
  • Камери на всіх айфонах вражають, а ще краще – на Pro та Pro Max.
  • У коробці немає EarPods або зарядного пристрою USB, але ви можете придбати новий зарядний пристрій MagSafe та магнітний футляр.

Яблуко

Новий iPhone 12 від Apple – досить радикальний новий пристрій. Це швидко, у ньому є абсолютно нова система аксесуарів MagSafe, а камери просто божевільні. А ще є новий HomePod mini. Давайте перевіримо основні моменти. Основним повідомленням Apple є «швидкість», і вона в значній мірі спирається на новий стільниковий зв’язок 5G. Але 5G ще недостатньо поширений, щоб бути корисним, і було оголошено набагато цікавіші функції. Плоский дизайн чудовий, але справжньою зіркою тут є камера. Це просто дивно. «Техніка, яку Apple вклала як у нові камери iPhone, так і в пост-обчислювальну фотозйомку, є нічим іншим, не вражаючим», – говорить Хобі Девід «Стробіст» у Twitter.

Змістовий покажчик

iPhone 12 Розміри та відмінності

Є чотири iPhone 12: два звичайних і два Pro. IPhone 12 і iPhone 12 Pro мають однаковий 6,1-дюймовий екран. IPhone 12 mini менший – 5,4 дюйма, а iPhone Pro Max – 7,7 дюйма. Pro iPhones 12 також мають яскравіші екрани. Усі iPhones 12 мають новий плоский дизайн, як iPhone 4 і 5, а також найновіші iPads Pro та Air, і всі тепер мають OLED-екрани. Єдина відмінність між простим iPhone 12 і міні – це розмір. В обох випадках вони обидва мають однакові риси. Тоді все стає більш заплутаним. Основні відмінності тут полягають у камерах. Усі iPhones 12 мають нічний режим та відео Dolby Vision (докладніше про всі функції камери нижче), а всі мають надширокі та широкі об’єктиви. Моделі Pro додають телеоб’єктив, але більший Pro Max має більш потужний телефото і може переміщати датчик для боротьби з тремтінням камери та вібраціями.

MagSafe та зниклий зарядний пристрій

MagSafe повернувся! Яблучний магнітний зарядний пристрій Apple було вилучено з Mac і замінено на USB-C, але тепер це ім’я відновлено в iPhone 12. Новий зарядний пристрій MagSafe закріплюється на задній панелі iPhone за допомогою магнітів і може заряджатися на 15 Вт, порівняно з максимум 7,5 Вт для звичайного контактного зарядного пристрою Qi. Це як велика версія зарядного пристрою Apple Watch.

Apple iPhone 12 із зарядним пристроєм Mag Safe.

Яблуко

Однак шайба MagSafe не входить у коробку. Вам доведеться придбати такий за 39 доларів. Також у коробці немає USB-цеглинки. Це, за словами Apple, полягає у скороченні відходів та зменшенні упаковок. Мені дуже подобаються ці новини. Хто ще не отримав купу USB-зарядних пристроїв вдома? Однак не всі погоджуються. «Я думаю, що під час придбання нового iPhone 12 вам слід дозволити додавати адаптер живлення без додаткових витрат», – говорить британський розробник програмного забезпечення Кріс Ханна у Twitter. «Уявіть, що ви платите за телефон у розмірі 1399 фунтів стерлінгів, а він не постачається з адаптером живлення»

Як не дивно, iPhone тепер поставляється з кабелем USB-C до Lightning, який не сумісний з усіма цими старими зарядними пристроями. І немає більше навушників Lightning. Насправді ніяких навушників. Вам доведеться використовувати свої старі або купувати нові. Чесно кажучи, в наші дні я рідко бачу білі EarPods від Apple у дикій природі. Це все Beats, Sony або AirPods. MagSafe не лише для дорогих зарядних пристроїв. Магніти дозволяють наклеювати футляри і навіть невеликий гаманець для картки, що дуже зручно. Гаманець захищений, щоб захистити картки.

Хто піклується про 5G (ще)?

Вся подія iPhone 12 обернулася навколо 5G. Це наступний крок у стільниковій бездротовій мережі, завдяки швидшій передачі даних та кращому зв’язку в зайнятих, перевантажених районах (спортивні арени, концерти та всі ті місця, які ми раніше відвідували). Apple зробила велику справу, оголосивши про нову потужність 5G в американській мережі Verizon у головній події у вівторок, але ніхто не знає, як вона буде працювати, поки ми не почнемо її використовувати. І це лише США. 5G також далеко не завершений в іншому світі. Звичайно, iPhone 12 не є єдиним телефоном 5G, але якщо iPhone 12 продається у своїх звичайних величезних кількостях, це, безумовно, буде стрес-тестом мереж. «Подумайте про це таким чином», – говорить репортер Apple, за повідомленнями Bloomberg, Марк Гурман у Twitter. «Apple може потенційно вдвічі збільшити кількість телефонів 5G на американському ринку лише цього місяця. Має бути … цікаво спостерігати, як споживачі дійсно піддаються дії 5G вперше».

Інший мінус 5G полягає в тому, що він швидко розрядить акумулятор. Apple пом’якшує це, переходячи на 5G лише тоді, коли вам дійсно потрібна швидка передача даних – наприклад, потокове HD-фільми. В інший час він автоматично повертається до з’єднань 4G або LTE. Коротше кажучи, не сподівайтесь на деякий час побачити багато від 5G. Або у вас не буде покриття, або швидкість не буде набагато кращою, ніж при надійному підключенні 4G, або ви уникнете цього для батареї. Насправді 5G здається більш корисним для iPad, оскільки ви використовуєте його більше як звичайний комп’ютер. «Для мене це, безумовно, технологія» якщо ти його побудуєш, вони прийдуть «, – сказав колишній оглядач технічних технологій NYT Кіт Ітон у коментарі tebapit через Twitter. «Швидкість та затримка дозволять купу речей (інновацій, а також нових звичок користувачів), про які ми ще не думали».

Ці камери, Тхо

IPhone 11 вже був величезним стрибком у порівнянні з попередніми iPhone, і 12 закріплює цю позицію. Тепер усі камери мають нічний режим, який робить детальні фотографії без шуму майже в повній темряві. А мікросхема A14, яка працює на пристроях Apple цього року, має ще більше потужності для «обчислювальної фотографії» від Apple, шалено швидкої обробки, щоб отримати чудові фотографії в будь-яких умовах.

Нічна фотозйомка за допомогою камери iPhone 12.

Яблуко

Також новиною в iPhone 12 Pro є камера LiDAR. Це камера, призначена для захоплення інформації про глибину. LiDAR використовується в самохідних автомобілях для картографування оточення, а Apple використовує його в iPad Pro, щоб збільшити свою доповнену реальність. Зараз він використовується разом із звичайними камерами. LiDAR дозволяє iPhone автоматично фокусувати майже миттєво, при дуже слабкому освітленні. Він також може знімати 3D-карту сцени та використовувати її для зйомки портретних фотографій у темряві. Це фотографії, на яких фон розмитий, а об’єкт різкий. Тут є більше такого, як зовсім інший, більший датчик у iPhone 12 Pro Max, але ми плануємо окрему статтю про камери iPhone 12.

HomePod Mini

HomePod mini – це невелика версія звичайного HomePod у формі кулі у розмірі 99 доларів, і це однаково – лише симпатичніше. Якщо ви купуєте два, то вони виявляють один одного і перетворюються на стереопару. Крім того, якщо у вас є телефон з чіпом U1 (представлений в iPhone 11 і iPhone 11 Pro, чіп U1 повідомляє вашому iPhone, наскільки близько і в якому напрямку лежать інші пристрої), він може визначити, коли ваш iPhone поблизу та запропонуйте персоналізовані списки відтворення.

Людина, що тримає iPhone біля HomePod Mini.

Яблуко

Також акуратним є Intercom, нова функція, яка дозволяє надсилати короткі голосові повідомлення на інші HomePods, а також AirPods, Mac, годинник Apple, iPhone та iPad. Я думаю, що це може бути сплячим хітом всієї події. Новий заздалегідь записаний годинний основний формат Apple – чудовий. Це надзвичайно сфокусовано, і вам не доведеться переглядати, здавалося б, нескінченні демонстрації від керівників ігрових компаній. Знову ж таки, досить легко придумати привабливий одногодинний слот, коли у вас є щось таке круте, як новий iPhone і милий маленький HomePod mini.