Saltar al contenido

Вступ до Evernote та чому це корисно для роботи в Інтернеті

1 de mayo de 2021

Evernote – це хмарний сервіс програмного забезпечення, призначений для створення, організації та зберігання різних медіафайлів. Будь то текстовий документ, фотографія, відео, аудіофайл або навіть веб-сторінка, Evernote зберігає всі ваші речі, що зберігаються в хмарі (на відміну від локально на вашому комп’ютері чи мобільному пристрої) через ваш власний персональний Evernote рахунок. Якщо ви знайомі з іншими популярними хмарними службами зберігання даних, такими як Google Drive, Dropbox або iCloud від Apple, тоді ви можете вважати Evernote такою ж послугою. Однак Evernote орієнтований більше на створення блокнотів та нотаток, на відміну від завантаження файлів безпосередньо з вашої машини, і пропонує різні функції, яких ви не можете отримати від інших конкуруючих служб, саме тому багато користувачів вважають це своїм найкращим вибором для хмарного зберігання та управління файлами.

Змістовий покажчик

Як працює Evernote

Коли ви завантажуєте файл або вносите зміни до існуючого файлу в Evernote на одній машині, як на вашому портативному комп’ютері, він синхронізує всі зміни у всьому вашому обліковому записі, тому навіть коли ви отримуєте доступ до нього з іншої машини, як-от iPhone або планшета комп’ютері, все вже буде автоматично оновлено з урахуванням раніше внесених змін. І оскільки все це зберігається на серверах у хмарі, ваші файли та нотатки не займуть багато місця для зберігання на вашому комп’ютері чи мобільному пристрої. Ви також нічого не втратите, якщо будь-яка з ваших машин пошкоджена.

Навіщо використовувати Evernote?

У наш час ми багато робимо на комп’ютерах. Ми носимо наші смартфони скрізь. Ми захоплені перевіркою електронної пошти. Ми живемо у світі, де панує інформація. Тож чи не настав час, коли ми всі починаємо використовувати все-в-одному інструмент, який допомагає нам створювати та впорядковувати всю цю інформацію? Для багатьох професіоналів та випадкових користувачів Інтернету Evernote став найкращим інструментом для створення нотаток та архівування для збору інформації, зберігаючи все це акуратно і навіть співпрацюючи з іншими. Якщо ви щодня використовуєте більше одного комп’ютера чи мобільного пристрою, Evernote може бути серйозним варіантом перевірки.

Деякі переваги використання Evernote

Evernote корисний для управління різними різноманітними особистими та професійними аспектами вашого життя. Якщо ви використовуєте комп’ютер на роботі та комп’ютер вдома, отримати доступ до файлів з кожної машини через Evernote набагато простіше, ніж надсилати їх собі або надсилати на USB кожного разу, коли ви його оновлюєте. Оскільки Evernote автоматично синхронізує все, що зберігається між вашими пристроями, щоразу, коли ви завантажуєте щось нове або вносите будь-які зміни у свої нотатки чи файли, ви не обмежуєтесь роботою лише на одній машині для зберігання всього. І оскільки вона розроблена як повна віртуальна система подання файлів, яка полегшує пошук будь-якого окремого блокнота, нотатки чи іншого типу файлу, вам ніколи не доведеться турбуватися про те, щоб щось зберегти на своєму комп’ютері, а потім забути, де ви це зберегли. Ви можете використовувати Evernote для чогось такого простого, як список покупок, який ви можете створити на комп’ютері, а пізніше отримати доступ зі свого смартфона під час покупок. Крім того, ви можете використовувати Evernote для комерційних цілей, обмінюючись файлами та співпрацюючи над проектами з колегами. Ось ще деякі поширені способи використання Evernote:

  • Збір рецептів
  • Створення знімків екрана
  • Спільна робота з іншими членами команди над файлами
  • Збереження файлів на основі географічного розташування
  • Закладки сторінок в Інтернеті
  • Додавання приміток до вкладень файлів

Evernote на вашому комп’ютері та мобільному пристрої

Оскільки мета Evernote – синхронізувати всі ваші речі в хмарі та зробити їх доступними незалежно від того, звідки ви до них отримуєте доступ, виробники сервісу повинні були переконатися, що він справді світить, коли використовується з мобільних пристроїв. Ви можете безкоштовно завантажити додаток Evernote для використання на iOS або Android. Ви також отримуєте можливість розширити та покращити свій досвід роботи з Evernote, інтегрувавши більше додатків зі свого Центру додатків, які обслуговують все: від бізнесу та продуктивності до способу життя та подорожей. Наприклад, є варіанти інтегрувати його з Google Drive та Microsoft Outlook, щоб ніколи не витрачати час на перемикання між програмами.

Робота з основним обліковим записом Evernote

Якщо ви все ще трохи розгублені і не впевнені в тому, як можна використовувати цей інструмент, ось короткий опис деяких основних функцій, які постачаються з безкоштовним обліковим записом. Це допоможе скласти для вас кращу картину з точки зору того, як ви могли б використовувати її.

Примітки: Примітки – це інформація, яку ви зберігаєте в Evernote. Як зазначалося вище, ця примітка може бути у формі письмового документа, зображення, веб-сторінки чи чогось іншого.

Ноутбуки: Блокноти – це щось на зразок папок. Ви можете зберігати колекцію нотаток у своїх блокнотах та організовувати їх, даючи їм категоричні імена.

Теги: Теги – це ще один корисний спосіб упорядкувати та швидко знайти одну чи багато нотаток певної теми, особливо якщо дві нотатки тісно пов’язані, але належать до різних зошитів. Просто введіть тег ключового слова у розділ тегів вашої примітки для зручного доступу.

Атлас: Якщо ви дозволите Evernote отримувати доступ до вашого місцезнаходження, він буде кодувати ваші замітки для вас на ряді інтерактивних карт. Це корисно, якщо ви багато подорожуєте або вам потрібно прикріпити певні фотографії чи документи до певних місць.

Стовбур: Ствол показує всі інші доступні інструменти, а також деякі початкові ресурси для нових користувачів Evernote. Сюди слід піти, якщо ви хочете точно знати, як правильно використовувати функції Evernote.

Веб-кліпер: Це справді акуратний маленький інструмент. В основному це інструмент закладок, який допомагає вам зберігати веб-сторінки, дозволяючи йому отримувати доступ до даних веб-браузера та активності вкладок. Все підключено до вашого облікового запису Evernote, і ви навіть можете переглядати власні нотатки за допомогою веб-машинки.

Безкоштовний Evernote проти оновленого Evernote

Evernote – справді дивовижна частина програмного забезпечення, і ви можете чудово обійтися з безкоштовною версією, якщо не шукаєте систему, яка не надто вдосконалена. Насправді, безкоштовна версія може просто мати все, що вам дійсно потрібно. Це додається до всього, про що говорилося вище. Однак є кілька преміум-опцій, які пропонують більші можливості завантаження, кращі варіанти спільного доступу, доступ до історії записок, можливість пошуку PDF-файлів, можливість без реклами та багато іншого. Також існує повна ділова версія Evernote для професіоналів, які хочуть вивести співпрацю на новий рівень за допомогою чудових веб-технологій. Безкоштовний обліковий запис Evernote дозволяє використовувати його лише на двох пристроях. Отже, якщо у вас більше двох машин, ви можете подумати про перехід на платний рахунок Plus або Premium. Якщо ви в кінцевому підсумку використовуєте безкоштовну версію майже щодня, як і я, можливо, варто оновити. Щоб дізнатись більше про Evernote або завантажити його для себе, відвідайте Evernote.com.