Saltar al contenido

Віджет обміну фотографіями Locket показує, що важко поєднувати соціальні мережі та конфіденційність

21 de junio de 2023

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Locket дозволяє ділитися фотографіями прямо на головних екранах iPhone ваших друзів.
  • Це фантастична функція — просто дивіться, що надсилаєте.
  • Додатку потрібен доступ до всієї вашої бази даних контактів.

Програма Locket дозволяє друзям ділитися фотографіями прямо на головному екрані iPhone, але це геніально чи жахливо? Locket — це свого роду суперприватна соціальна мережа, яка дозволяє ділитися фотографіями прямо на головних екранах iPhone ваших друзів. Це працює так: ви додаєте віджет програми на головний екран, а потім будь-хто з ваших друзів може надіслати вам зображення, і воно з’являється тут же у віджеті. Це фантастична ідея, яка зараз, очевидно, стає вірусною. Але, звісно, ​​такий легкий доступ до такого публічного місця на вашому iPhone також може призвести до звільнення або розлучення. «Будь-яка програма, яка дозволяє вам мати певний доступ до екранів інших, становить загрозу безпеці», — повідомила Lifewire електронною поштою Крістен Боліг, засновниця SecurityNerd. «Мені здається, що ця програма — цікава ідея. Однак я збираюся триматися подалі від неї, щоб переконатися, що моя інформація залишається максимально захищеною».

Медальйон вгору

Додаток Locket Widget створено незалежним розробником Метью Моссом, який створив його як подарунок на день народження своїй дівчині минулого року. Друзі помітили це і захотіли скористатися. Мосс випустив додаток на Новий рік, і згідно з Tech Crunch, станом на тиждень тому його завантажили понад два мільйони. Будь-яка програма, яка дає вам певний доступ до екранів інших, становить загрозу безпеці. З точки зору конфіденційності програмі потрібен доступ до ваших фотографій (звичайно) і всієї вашої бази даних контактів. Для реєстрації також потрібен номер телефону. Вони потрібні, щоб новим користувачам було легше знаходити один одного, а в політиці конфіденційності програми зазначено, що вона не зберігає жодних контактних даних і не надсилає повідомлення без вашого дозволу. Однак пам’ятайте, що будь-яка програма, яка має доступ до ваших контактів, може будь-коли скопіювати їх. Крім того, пам’ятайте, що дані у вашій програмі контактів належать не вам, а людям, які там знаходяться. Коли ви додаєте фотографію в програму Locket, вона надсилається всім у вашій групі. Отже, не надсилайте сексуальні фотографії своїй кращій половині. Точніше, якщо ви надсилаєте сексуальне фото своєму партнеру, ви також надсилаєте його своїм батькам, улюбленим колегам по роботі та будь-кому іншому, кого ви додали до групи. І тут все стає ризикованим.

Безпека

Якщо почитати політику конфіденційності, то видно, що Мосс на рівні. Це написано людьми та для людей, а не юристами. Але Locket показує труднощі надання функцій соціальної мережі без шкоди для конфіденційності. — розповів Мосс Tech Crunch Сара Перес каже, що він розглядає можливість зміни вимоги щодо доступу до контактів, наприклад, але це робиться для того, щоб спростити використання служби. І можна задатися питанням, чи була б програма таким шаленим успіхом, якби її не було так легко запустити. Зручність часто приходить за рахунок конфіденційності, навіть якщо розробники працюють із благими намірами. Але це може бути не так, якщо цю функцію підхопить одна з великих соціальних мереж, швидше за все Facebook.

Просто функція

Віджет Locket Widget є безкоштовним, і хоча цілком можливо, що Facebook зробить пропозицію про його придбання, для Facebook буде набагато легше додати таку ж функцію до своїх програм Instagram або WhatsApp, наприклад. У вас уже є програма та мережа друзів. Все, що йому потрібно, це віджет.

Скріншоти програми Locket.

«Функції копіювання таких титанів соціальних медіа, як Instagram, Snapchat і Facebook, надзвичайно поширені в таких ситуаціях, коли нова конкуруюча програма злітає й потрапляє в мейнстрім», – Джастін Клайн, співзасновник маркетингової агенції впливу Markerly. , повідомив Lifewire електронною поштою. «Проте функції копіювання з цих платформ не завжди призводять до катастрофи для оригінальних програм. Instagram швидко розробив Reels, щоб конкурувати з TikTok, і хоча Reels досяг успіху, цього було недостатньо, щоб знищити TikTok,» Тепер, якщо ми уявімо віджет на основі Facebook, усе стане справді страшним. Для початку кошмарний сценарій обміну фотографіями для дорослих не з тими людьми буде набагато ймовірнішим, якщо ви боретеся з налаштуваннями конфіденційності, які важко розшифрувати. Сильна сторона Locket полягає в тому, що він починається з нуля, тож ви додаватимете лише тих людей, яким хочете бачити ваші фотографії. Instagram і Facebook – навпаки. Ймовірно, ви стежите за сотнями незнайомців. Locket може стати чудовою незалежною альтернативою великим мережам, особливо якщо він може щось вирішити з проблемами телефонного номера та бази даних контактів. Соціальний контакт через наші телефони необхідний для того, щоб залишатися на зв’язку та ділитися своїм життям. Але робити це, зберігаючи конфіденційність, важко, навіть якщо ви активно намагаєтеся робити правильні речі.

Виправлення 1/19/22: Цитату в третьому передостанньому абзаці було змінено, щоб відобразити правильне присвоєння авторства, Джастін Клайн.