Saltar al contenido

Відкрийте для себе меню за допомогою Google Lens на Картах на Android

26 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Чому це важливо

Легкий доступ до об’єктива на Картах Google просто полегшує перевірку меню під час пошуку місця для їжі.

Оригінальне зображення: Pixabay
Google Lens представляється на Картах Google як доповнення до карт місцезнаходження, завдяки чому можна легко побачити, що популярно їсти в місцевих ресторанах, не виходячи з програми Maps.

Як це працює: Як 9to5Google зазначає, що популярні страви виділяються оранжевим кольором із маленькою зірочкою, коли натискається кнопка Об’єктив (у верхньому правому куті зображень меню на Картах). Завдяки цьому набагато легше побачити, що хорошого в будь-якій місцевій їдальні, не потрібно самостійно піднімати окремий додаток або фотографувати за допомогою програми Lens.

Де це: Ця функція наразі доступна лише для Android; iOS, як правило, отримує такі варіанти пізніше. Якщо ви не бачите кнопки об’єктива у власній версії Карт, переконайтеся, що ви оновили програму.

Велика картинка: Додавання має багато сенсу, оскільки більшість з нас, напевно, шукатимуть ресторани на Картах Google, перш ніж ми почнемо шукати меню в Інтернеті. Маючи об’єктив прямо в додатку Map, ми гарантуємо, що люди знають про цю технологію, виводячи її з власного заблокованого розташування в Android. Ось сподіваємось, що ця можливість також скоро з’явиться і в iOS.

Стати експертом у Google Lens