Saltar al contenido

Відлік днів між датами в Таблицях Google

2 de agosto de 2021

Використовуйте функцію NETWORKDAYS у Таблицях Google для розрахунку кількості цілих робочих днів між зазначеними датами початку та завершення. За допомогою цієї функції дні вихідного дня (субота та неділя) автоматично видаляються із загальної суми. Також можна пропустити певні дні, такі як визначені законом святкові дні.

Змістовий покажчик

Синтаксис та аргументи функцій NETWORKDAYS

Синтаксис функції відноситься до макета функції і включає її назву, дужки та аргументи. Синтаксис функції NETWORKDAYS – NETWORKDAYS (дата початку, дата закінчення, [holidays]). Аргументи такі:

  • Дата початку – дата початку обраного періоду (обов’язково)
  • Дата закінчення – дата закінчення обраного періоду (обов’язково)
  • Свята – одна або кілька додаткових дат, які виключені із загальної кількості робочих днів (необов’язково)

Для обох аргументів дати використовуйте значення дати, серійні номери або посилання на клітинку для розташування цих даних на аркуші. Святковими датами можуть бути значення дати, введені безпосередньо у формулу, або посилання на клітинки для розташування даних на аркуші. Оскільки NETWORKDAYS не перетворює дані автоматично у формати дати, значення дати, введені безпосередньо у функцію для всіх трьох аргументів, слід вводити за допомогою ДАТА або ДАТЕВАЛЬНІСТЬ функції, щоб уникнути помилок підрахунку.

  1. Виберіть клітинку, де потрібно відображати результат.

    Тед Френч/tebapit
  2. Введіть формулу та відповідні параметри. Наприклад, щоб обчислити робочі дні між датою у клітинках А3 та А4, введіть = МЕРЕЖІ ДНІ (A3, A4). Це повідомляє «Таблиці» про розрахунок робочих днів між 7/11/2016 та 4/11/2016.

  3. Щоб обчислити робочі дні без використання посилань на клітинки, введіть = NETWORKDAYS (дата, дата) – наприклад, = МЕРЕЖІ ДНІ (7/11/16,11/4/2016). Значення! значення помилки повертається, якщо будь -який аргумент містить недійсну дату.

Математика за функцією

Google Таблиці обробляють свій розрахунок у два етапи. По -перше, він оцінює чіткий відлік робочих днів між двома обумовленими датами. Після цього він видаляє кожну дату, зазначену в свята аргумент, якщо дата відбулася в будній день. Наприклад, якщо період часу включав два свята (наприклад, День пам’яті та День незалежності, у Сполучених Штатах), і ці дні обидва відбуваються у будній день, то початковий відлік між датами зменшується на два, і відображається відповідь у таблиці.