Saltar al contenido

Відповіді на основні запитання про DVD-рекордери

13 de abril de 2021

DVD поступається місцем Blu-ray, відео на замовлення та потоковому передаванню через Інтернет. Ці зміни в способі доступу до відеовмісту також вплинули на використання та доступність DVD-рекордерів. Однак у багатьох людей все ще виникають питання про те, що таке DVD-рекордери, для чого вони можуть використовувати DVD-рекордери та як працюють ці пристрої. Для вирішення найпоширеніших питань щодо DVD-рекордерів, ось кілька загальних запитань та відповідей, які можуть спростити рішення щодо придбання вашого DVD-рекордера з урахуванням обмеженого вибору.

Амазонка

Змістовий покажчик

Що таке DVD-рекордер і що таке DVD-конфорка?

Записувачі DVD та конфорки DVD подібні, але різні. DVD-рекордери – це окремі блоки, які підключаються до телевізора та записують відео та аудіо на DVD. Запис DVD – це пристрій, який вбудовується в ПК або, якщо є зовнішнім, підключається до ПК для запису відео, аудіо та даних.

Чи можу я скопіювати VHS-відео та DVD на DVD-рекордер?

Все, що ви можете скопіювати на відеомагнітофон, ви можете скопіювати на DVD за допомогою DVD-рекордера, якщо відео, яке потрібно записати на DVD-рекордер, не захищено копіюванням.

Чи можу я скопіювати відео з відеокамери на DVD-рекордер?

Всі DVD-рекордери мають підключення, які дозволяють копіювати відео з відеокамери на DVD.

Чи можуть DVD-рекордери підключитися до антени, кабелю або супутникової коробки?

Якщо DVD-рекордер має вбудований тюнер, його можна підключити до антени. Якщо у вас є кабельний або супутниковий пристрій, підключіть пристрій до DVD-рекордера за допомогою аналогових аудіо / відео з’єднань. Однак є й інші міркування.

Чи можу я дивитись одну телевізійну програму під час запису іншої за допомогою DVD-рекордера?

Якщо у DVD-рекордер є вбудований тюнер, і ви приймаєте телевізійні програми через антену, ви можете одночасно переглядати одну програму та записувати іншу програму. Однак, якщо у вас є кабельний або супутниковий пристрій, ви можете одночасно отримувати доступ лише до одного каналу для перегляду або запису.

Чи можу я зробити копію кабельного / супутникового відеореєстратора чи DVD-запису, який я зробив із HBO?

Ви можете записувати програми з платних служб, таких як HBO та Showtime (крім запиту та вибору спеціального вмісту подій), на жорсткий диск кабельного або супутникового відеореєстратора. Однак через захист від копіювання може бути неможливо скопіювати запис, зроблений на DVD, на інший DVD за допомогою DVD-рекордера.

Що таке формати DVD, що можна записати, і чи можна їх відтворювати на інших програвачах DVD?

Записувачі DVD можуть записувати в одному або декількох із таких форматів: DVD-R, DVD-RL, DVD-RW, DVD + R, DVD-R DL, DVD + RW та DVD-RAM. За винятком DVD-RAM, решта форматів відтворюються на більшості DVD-програвачів, але є що розглянути.

Чи існує DVD-рекордер, який записує у всіх форматах?

Немає записів DVD-рекордера у всіх форматах. Однак деякі можуть записувати на DVD-R, DVD-RW, DVD + R та DVD + RW.

Скільки часу я можу записати на DVD?

На відміну від відеомагнітофона, DVD-рекордер не записує на швидкості. Натомість він використовує режими. Час визначається рівнем стиснення, щоб розмістити відео бажаної довжини на диску. Прикладами часу запису DVD є:

  • XP: 1 година
  • ІП: 2 години
  • LP: 4 години
  • EP: 6 годин

Чи можу я створити розділи та меню на DVD-дисках, які я роблю за допомогою DVD-рекордера?

Залежно від марки та моделі DVD-записуючого пристрою та використовуваного формату диска, ви можете створювати на DVD розділи та меню, що дозволяють орієнтуватися у вмісті DVD.

Яка якість якості відеозапису DVD-запису у порівнянні з відеомагнітофоном або DVD-програвачем?

Якщо у вас є високоякісне джерело і ви використовуєте один або двогодинний режим запису, у підсумку ви можете отримати якісну DVD-запис, кращу, ніж VHS. Однак якщо ви записуєте з джерела VHS або використовуєте 4-годинний, 6-годинний або більше розширений режим запису, у підсумку ви отримаєте запис якості VHS.

Чи можна DVD-диски, які я записую, відтворювати де-небудь у світі?

Якщо ви робите DVD за допомогою DVD-рекордера, диск не буде відтворюватися на всіх програвачах у будь-якій точці світу. DVD-програвачі в деяких країнах прив’язані до відеосистеми NTSC, а інші – до відеосистеми PAL.

Чи існують комбінації DVD Recorder / VHS VCR або жорсткий диск / DVD Recorder?

Деякі пристрої містять як DVD-рекордер, так і відеомагнітофон VHS, або DVD-рекордер та жорсткий диск на додаток до автономних машин, що працюють лише на DVD-рекордерах. Залежно від ваших потреб, ці параметри можуть забезпечити більшу гнучкість запису та відтворення.

Чи може DVD-рекордер записувати Dolby Digital 5.1 або DTS Surround Sound?

Незважаючи на те, що DVD-рекордери можуть відтворювати комерційні DVD-диски, кодовані об’ємним звуком Dolby Digital, і DTS 5.1, вони не можуть безпосередньо записувати ці формати. DVD-рекордери мають лише аналогові аудіовходи. Аудіо, записане на DVD, кодує вхідний аналоговий аудіовхідний сигнал як двоканальний Dolby Digital для запису на диск.

Чи можуть DVD-рекордери записувати DVD-диски, що містять лише аудіо?

Записувачі DVD зазвичай не мають такої можливості, оскільки їм потрібен вхідний відеосигнал для синхронізації запису. Однак із цього можуть бути винятки.

Чи можу я записати DVD у режимі прогресивного сканування?

Записувачі DVD не можуть записувати у режимі прогресивного сканування. Прогресивне сканування – це функція відтворення, яка виконується внутрішньою обробкою DVD-програвача. Прогресивне сканування додається під час відтворення, а не під час запису.

Чи можу я записати HDTV на DVD-рекордер?

Оскільки DVD не є форматом високої чіткості, все, що ви записуєте на DVD, є стандартною роздільною здатністю. Якщо у вашому DVD-рекордері є вбудований HD-тюнер, він приймає HD-трансляційні канали. Однак це зменшує масштаб сигналу до стандартної чіткості для запису HDTV на DVD.

Чи може DVD-рекордер без вхідного радіочастотного запису відключати кабель безпосередньо від стіни?

Якщо ваш DVD-рекордер не має радіочастотного входу (іншими словами, він не має вбудованого тюнера), ви не зможете підключити антену або кабель від кабельної чи супутникової служби. Щоб отримувати та записувати програми на DVD-рекордер без тюнера, підключіть зовнішній перетворювач DTV або кабельний / супутниковий пристрій.

А як щодо порожніх DVD?

Переконайтеся, що ви використовуєте диски правильного формату для вашого конкретного DVD-рекордера. Перевірте в посібнику користувача певні типи дисків, сумісні з вашим диктофоном. Крім того, враховуйте, які диски мають найкращу сумісність для відтворення на інших програвачах DVD.

Як підключити DVD-рекордер до телевізора або системи домашнього кінотеатру?

DVD-рекордери мають той самий тип підключень, що й відеомагнітофон, і їх можна підключити до телевізора та домашнього кінотеатру однаково, дотримуючись однакових правил проходження сигналу. Крім того, деякі DVD-рекордери мають виходи HDMI, завдяки чому DVD-рекордер може легко підключитися до HDTV.

Чи мають DVD-рекордери також блокування коду регіону, як DVD-програвачі?

DVD-диски, виготовлені за допомогою DVD-рекордера, не кодуються за регіонами. Однак, якщо ваш DVD-рекордер зв’язаний із системою NTSC, диски будуть записані в NTSC. Якщо вони прив’язані до системи PAL, диски будуть виготовлятися в PAL.

Чи варто зараз купувати DVD-рекордер?

Починаючи з 2010 року, DVD-рекордери зменшуються з точки зору доступності. Magnavox – єдиний, хто робить їх для США. Проте DVD-рекордери користуються попитом, оскільки вживані машини можуть вимагати високих цін. Такий стан справ зумовлений кількома причинами, які слід врахувати.