Saltar al contenido

Віртуальна нерухомість процвітає, але це може бути примхою

27 de marzo de 2023

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • Ринок віртуальної нерухомості процвітає, оскільки користувачі та інвестори намагаються заробити на ідеї метавсесвіту.
  • Нещодавно продали ділянку землі, якої фізично не існує, за 2,4 мільйона доларів США.
  • Один експерт попереджає, що лише час покаже, чи стане віртуальна нерухомість примхою.

Віртуальна нерухомість не дозволить вам розім’яти ноги, але вона може зробити вас багатими. Нещодавно компанія купила земельну ділянку, якої фізично не існує, за криптовалюту на 2,4 мільйона доларів. Придбання нерухомості відбулося в Decentraland, онлайн-середовищі, де користувачі можуть гуляти, відвідувати будівлі та зустрічати людей як аватари. «Монетизація віртуальної нерухомості нічим не відрізняється від віртуального автомобіля чи віртуального одягу», — сказав Едвард Мермельштейн, юрист і радник з питань нерухомості, в електронному інтерв’ю Lifewire. «Творці віртуальних світів і вмісту в них монетизують речі, яких раніше не існувало».

Віртуальна монополія?

Віртуальна нерухомість є частиною зростаючого інтересу до метавсесвіту, віртуального онлайн-середовища. Нещодавно Facebook змінив назву на Meta, щоб відобразити свою зосередженість на розробці продуктів віртуальної реальності для цього нового онлайн-простору. Однією з актуальних областей зараз є тип метавсесвіту, який використовує блокчейн, як Decentraland. Земля та інші активи в Decentraland продаються за допомогою незамінних токенів (NFT), інвестиції, які використовують технологію блокчейн. Криптовалютні спекулянти захоплюють віртуальну землю в блокчейн-середовищах. У Decentraland валютою вибору є криптовалюта під назвою MANA. Дочірня компанія Tokens.com під назвою Metaverse Group купила ділянку нерухомості за 618 000 MANA, що на той час становило близько 2 428 740 доларів США. Купівля нерухомості була в центрі району Фешн Стріт у Децентраленді. Metaverse Group заявила, що нерухомість буде розроблена для показів мод і торгівлі в рамках вибухової індустрії цифрової моди. Компанія також заявила, що планує налагодити партнерські відносини з кількома існуючими модними брендами, які прагнуть зв’язатися з новою аудиторією та розширити свої пропозиції електронної комерції в метавсесвіті. «Мода — це наступна масштабна сфера для зростання в метавсесвіті», — сказав у прес-релізі Сем Гамільтон, керівник відділу контенту Decentraland Foundation. «Тож це своєчасно та дуже цікаво, що Metaverse Group взяла на себе таке рішуче зобов’язання, придбавши цю землю в центрі модного району Децентраленд».

Прогуляйтеся віртуальною дорогою

Деякі оглядачі кажуть, що майбутнє для віртуального захоплення землі виглядає яскравим. Decentraland заявив, що нещодавнє придбання Metaverse Group стало найдорожчим придбанням ділянки віртуальної нерухомості на платформі. «У короткостроковій перспективі Metaverse безперечно дасть поштовх роздрібній торгівлі», — сказав Мермельштейн. «Простори для проведення заходів, де можуть зустрічатися великі групи, також будуть домінувати в цьому просторі найближчим часом, враховуючи постійне повторення варіантів COVID». Монетизація віртуальної нерухомості нічим не відрізняється від віртуального автомобіля чи віртуального одягу. Але придбання віртуальної нерухомості значно відрізняється від покупки реального будинку, сказав Джефф Хольцманн з RREAF Holdings, інвестиційної та девелоперської фірми, в електронному інтерв’ю Lifewire. «Історично склалося так, що нерухомість народилася з потреби в притулку, а комфорт істот, розташування та інші «цінності» були доповненням», – сказав він. «З віртуальною нерухомістю формула була перероблена. Оскільки наше життя стає все більш цифровим, наша взаємодія все більше онлайн, а наші дані все більше базуються на хмарі, цілком природно, що люди хочуть «інвестувати» своє майбутнє в цифрову сферу. » Якщо ви збираєтеся купувати віртуальну землю, вибирайте уважно, кажуть експерти. У світі нерухомості є стара приказка, що все залежить від місця розташування. «Подумайте про володіння нерухомістю на перехресті, де всі хочуть тусуватися, проїжджати і жити поруч», — сказав Хольцманн, а потім попередив, що тільки час покаже, чи виявиться віртуальна нерухомість примхою.

людина, що стоїть на даху, дивлячись на знак біткойн, побудований із двійкового коду

«Сьогоднішній символ статусу може стати марним завтра», – додав він. «У кінці будь-якої економічної теорії завжди є хтось, хто повинен заплатити за рахунком». Однак, якщо ви вірите в концепцію метавсесвіту Марка Цукерберга, то покупка віртуального вуличного простору може стати хітом, сказав він. «Оскільки все більше з нас переводять свою діяльність на цифрові платформи, такі як Zoom-зустрічі замість особистих зустрічей і соціальні мережі за допомогою коментарів і публікацій замість відвідування бару, то «місце розташування» є не менш важливим», – додав Хольцманн. «Володіння, оренда або навіть забезпечення доступу до якоїсь першокласної нерухомості може в кінцевому підсумку стати різницею між тим, чи ви приїдете чи не».