Saltar al contenido

Віртуальний робочий стіл Immersed дозволяє вам робити справжню роботу у VR

14 de abril de 2021

Ключові винос

  • Я знайшов спокій і зосередженість за допомогою Занурений додаток для віртуальної реальності для роботи.
  • Працювати на палубі космічного корабля, який обертається навколо Землі, є фантастичним досвідом і, можливо, коштує ціна додатка сама по собі.
  • Завдяки кращому обладнанню я міг легко уявити себе, як витрачаю більшу частину робочого дня за допомогою VR.

Занурений

Занурений додаток нарешті дозволить мені виконати реальну роботу за допомогою віртуальної реальності. Я бавився з віртуальною реальністю, в основному використовуючи її для ігор, перегляду веб-сторінок та перегляду фільмів. Я навіть займався за допомогою VR. Але мені також потрібно було трохи попрацювати, і тому я дав Занурений спробувати. Спочатку користуватися гарнітурою Oculus Quest 2 для роботи, а не для гри, було спочатку дивним досвідом. Все, що з’являється на екрані при першому завантаженні VR, означає розвага. Там були мої давні друзі Netflix та Amazon Prime Video, які просто чекали на перегляд. Занадто багато відволікаючих факторів. Але коли я вступив до Занурений додаток, раптом усе це мало сенс.

Змістовий покажчик

Занурений у Мою роботу

Попри те, що я працював вдома, мене раптом «занурили» в офісне середовище. І яка обстановка! Додаток дозволяє вибирати різні занурювальні середовища для роботи, починаючи від печери і закінчуючи космічним кораблем. Насправді, робота на палубі космічного корабля, який кружляє навколо Землі, є фантастичним досвідом і, можливо, коштує ціна додатка сама по собі. Щоб відпрацювати ноутбук або ПК, вам просто потрібно ввести деякі коди, завантажити програму, повозитись з налаштуваннями і, попередньо, робочий стіл екрану з’явиться перед вами у віртуальній реальності. На встановлення у мене пішло близько трьох хвилин.

Перегляд документа Google у зануреній VR

Занурений має безкоштовний режим, який дозволяє один додатковий віртуальний монітор та віртуальну веб-камеру. Версія «Elite», вартість якої становить 14,99 доларів на місяць, включає п’ять віртуальних моніторів та різні середовища. Це також дозволяє чотирьом приватним співавторам та спільній дошці. Я міг зрозуміти, чому деякі люди хотіли б мати всі ці монітори, але я знайшов це відволікаючим. Однак незвичним було відчуття конфіденційності та зосередженості, яке пропонувалось у віртуальній реальності під час роботи. Я не можу підкреслити, наскільки великою була справа, щоб знайти місце для зосередження у віртуальній реальності. У наші дні, коли всі працюють вдома через пандемію коронавірусу, знайти самотність може бути складно. Той факт, що VR відрізає вас від світу, завжди здавався помилкою, а не особливістю. Тепер я усвідомлюю, що це може бути і те, і інше.

Мозковий штурм у ВР

Я провів кілька годин у віртуальній реальності, досліджуючи веб-сторінки, пишучи та редагуючи. Були й мінуси. По-перше, тривале використання Oculus мені не підходить. Це просто занадто громіздко, жарко і незручно. Моя порада для роботи у віртуальній реальності полягає в тому, щоб настільний вентилятор був спрямований на ваше обличчя.

Також є роздільна здатність Oculus, яка не така висока, як пізня модель MacBook, якою я користуюся. Мені набридло розглядати зернисті малюнки. Можливо, я б звик до цього, якби наполягав. Візуально я знайшов величезний, несподіваний бонус у роботі в VR. У мене, як правило, болить голова, дивлячись на екран комп’ютера годинами на день, але налаштування VR намагається змусити ваші очі подумати, що об’єкти знаходяться далі, ніж вони, забезпечуючи миттєве полегшення мого напруження очей. Загалом, Занурений було радістю у використанні та поглядом у майбутнє обчислювальної техніки. Завдяки кращому обладнанню я міг легко уявити себе, як витрачаю більшу частину робочого дня за допомогою VR. Нам просто потрібні легші, зручніші гарнітури, швидші процесори та кращі екрани. Можливо, Apple прийде на допомогу зі своїми чутками про VR-обладнання?