Saltar al contenido

Генеральний директор Writer, Мей Хабіб, веде словами

23 de octubre de 2022

Можливо, Мей Хабіб увійшла в індустрію технологій випадково, але зараз вона очолює успішну компанію та команду для співпраці.

Хабіб є генеральним директором і співзасновником Writer, асистента з написання текстів, який використовує штучний інтелект, розроблений для професіоналів на робочому місці. Компанія з Сан-Франциско використовує технологію машинного навчання, щоб допомогти людям здаватися розумнішими, добрішими та впевненішими. Хабіб розуміє силу слова не лише у своїй компанії, але й під час особистого спілкування, де відбувається справжня магія. «Мені дуже подобається ідея, що, пишучи та друкуючи, ми можемо навчитися комунікаційним стратегіям, які також служать нам офлайн, а також, де формуються справді найміцніші особисті зв’язки», — сказала вона Lifewire по телефону.

Змістовий покажчик

Короткі факти

  • Ім’я: Мей Хабіб
  • Від: Мей виросла в Лівані та переїхала до Сполучених Штатів у 2003 році.
  • Випадкова насолода: У вільний час Мей любить щодня приймати розслаблюючу ванну. І, звичайно, вона проводить час, граючи з дітьми.
  • Ключова цитата або девіз, за ​​яким треба жити: «Порівняння — викрадач радості».

Робота зі словами

Спочатку Хабіб потрапив у технологічну індустрію, коли навчався на старших курсах Гарварду, отримавши участь у технічній групі. Після коледжу вона була на стороні інвестування у світі технологій, поки не вирішила сама зробити такий крок, ставши співзасновником Writer. Технологія, що лежить в основі Writer, використовує ефективну систему письма, в основі якої лежить машинне навчання, щоб вивчати багато нюансів англійської мови. «Незалежно від того, чи ви новачок у англійській мові, чи це ваша рідна мова, бувають ситуації на роботі, коли нам потрібно саме правильне слово», — сказав Хабіб. «На дні [the framework] це те, що ми називаємо основами чудового письма, і це стосується орфографії та граматики, а також письма без жаргону та чіткого та лаконічного.» Наприклад, машинне навчання Writer може навчити моделей вивчати обробку природної мови для визначення різницю між омонімами та те, яке значення багатозначного слова є правильним у реченні. Але професіонали також використовують технологію Writer, щоб просто знаходити правильні слова, щоб виразити потрібну думку.

Крупним планом руки на клавіатурі ноутбука.

«Ми спілкувалися з нашими користувачами та клієнтами, які є професіоналами в області технологій, які нервують, коли надсилають електронний лист, який збирається надіслати зовнішній стороні, або вони не знають, як доставити жорстке повідомлення колезі… вони хочуть бути прямими, але не неввічливими», – сказав Хабіб. Хабіб сказала, що пишається тим, як далеко просунулася компанія з моменту запуску в 2019 році, а також командою, яку вона створила, щоб допомогти досягти цього. «Мені здається, що я працювала всю свою кар’єру, щоб потрапити сюди», – сказала вона. «Я вважаю, що потрапити до місця з командою, яка кидає мені виклик і підтримує мене тими ж мірками, — це досягнення».

Ведучий The Pack

Перебуваючи на керівній посаді, Хабіб сказала, що вона розуміє важливість вникнення в повсякденні дрібниці та лідерства (так би мовити) у мисленні компанії. «Для мене на цьому етапі важливо бути в курсі пріоритетів нашої команди лідерів і відчувати ці пріоритети разом з ними, і мати можливість дати їм злетну смугу, щоб визнати свій успіх і помилки», — сказала вона. . «Я справді вважаю, що підхід до речей із мисленням, спрямованим на зростання та навчання, робить усіх нас набагато успішнішими, а не хвилювання чи відчайдушне бажання щось зробити». Як жінка-лідер у сфері технологій, Хабіб сказала, що вона усвідомлює невідповідність статі в галузі та те, що жінок-керівників технічних компаній менше, ніж їхніх колег-чоловіків. «Лише 2% венчурного фінансування припадає на жінок, що так абсурдно», – сказала вона. Мені дуже подобається ідея, що, пишучи та друкуючи, ми можемо навчитися комунікаційним стратегіям, які також слугують нам офлайн, де справді формуються найміцніші особисті зв’язки. Через це Хабіб сказав, що для жінок, які вже працюють у цій індустрії, життєво важливо підтримувати нових жінок, які приходять у неї. «Сума фінансування, яка йде на команди зі змішаною статтю або команди тільки з жінок, жалюгідна. Це однозначні цифри, і це, безумовно, потрібно вирішити», — сказала вона. «Ми повинні підтримувати жінок, які це роблять. Тим більше [women] їх буде, тоді чим більше вони створюватимуть і фінансуватимуть інших». Хабіб сказала, що, на її думку, насправді є багато переваг бути жінкою в технологічній індустрії в наші дні, особливо коли йдеться про стійкість, щоб продовжувати працювати, незважаючи на виклики, з якими вони можуть зіткнутися «Я відчуваю, що зможу здійснити цю подорож так, щоб мене підтримувала моя сім’я, і тому я повинна продовжувати, тому що у мене є ця прекрасна екосистема, яка підтримує мене, яку я створила, — сказала вона. — Я думаю, Є багато причин, чому жінка не здасться».