Saltar al contenido

День CES 3: Ігри, електромобілі та попередження від Microsoft

29 de julio de 2021

Третій день виставки CES 2021 не останній, але він наближається до основних сесій шоу. LG провів день за круглим столом про майбутнє ігор у 2021 році, а GM окреслив практичний план розміщення електромобіля в кожному гаражі. У Microsoft не було продуктів для демонстрації, але президент компанії поділився зловісним попередженням про більші наслідки злому, і Asus показав єдині ноутбуки з двома екранами, які можна було показати на виставці CES 2021.

Змістовий покажчик

Конкурентні ігрові приводи HDR, дисплеї з низькою затримкою

Getty Images
Ігри зросли в 2020 році, коли люди по всьому світу шукали розваг та ескапізму. LG влаштувала панель, на якій обговорили, як ці тенденції будуть продовжуватися до 2021 року. Леслі Рорбо, директор з досліджень Асоціації споживчих технологій (CTA), розпочала роботу, зазначивши: «Ігрові приставки були третім найбільш бажаним технічним подарунком у святкових побажаннях споживача. список нещодавно в США «. Незабаром дискусія перейшла до HDR. Хабіб Заргарпур, керівник відділу розвитку фільмів у Digital Monarch Media, сказав під час сесії: “Я думаю, що цей рік, мабуть, стане початком року [for HDR], тому що я думаю, що проблеми платформи були в основному вирішені «. Це включає не тільки підтримку всіх ігрових консолей наступного покоління, але також ігрові монітори, відеокарти для ПК та телевізори високої чіткості. HDR – це не тільки якість зображення. Ніколь ЛаПоінте Джеймсон, генеральний директор Evil Geniuses, каже, що це може бути перевагою в конкурентних іграх, оскільки HDR може виділити дрібні деталі, невидимі в SDR. «Це має величезні наслідки для нашої здатності змагатися та виступати», – сказав Джеймсон під час сесії. «Ми любимо, коли технології штовхають конверт, тому наші гравці можуть споживати більше інформації на більш швидких швидкостях в режимі реального часу, як це можна було б бачити в реальному житті». Джеймсон також зазначив, що, оскільки кіберспортивні заходи більше не проводяться особисто, обладнання, що використовується гравцями, менш обмежене. Це означає, що Evil Geniuses та інші команди кіберспорту повинні врахувати переваги HDR та інших нових технологій. Будь-який край, яким би малим він не був, міг би бути значущим. Потім розмова перейшла до іншої гострої теми в конкурентних іграх: латентності. Тоні Тамасі, старший віце-президент з питань контенту та технологій Nvidia, вважає, що це буде основна увага для ігрового обладнання в 2021 році та пізніше. «Існує взаємозв’язок між меншими затримками та кращими механічними навичками», – сказав Тамасі під час сесії. Це означає, що монітор або відеокарта з меншою затримкою дає гравцям реальну, вимірювану перевагу. Джеймсон погодився, сказавши, що «боротьба за досягнення майже нульової затримки – це вічна подорож кожного гравця в еспорт». Очікується, що це призведе до попиту на будь-яке обладнання, яке може знизити затримку, наприклад, монітори з високим оновленням, відеокарти для ПК та контролери, миші та клавіатури з режимами з низькою затримкою.

GM бажає EV у кожному гаражі

Платформа GM Ultium.

ГМ
Генеральний директор GM, Мері Барра, виступила з доповіддю компанії на другий день CES. Вона показала мобільну вітальню, електромобілі та літаючі кадилаки. Але це була не єдина присутність GM на виставці CES 2021. Метт Ціен, виконавчий віце-президент та технічний директор GM, провів більш обґрунтовану дискусію. Він повторив інвестиції GM в Ultium, модульну платформу автомобілів, розроблену для електромобілів. Це буде основою для всіх електромобілів GM протягом наступного десятиліття. «Ця модульність забезпечує величезні масштаби; масштаби, яких ми ніколи раніше не бачили в цій галузі», – сказав Цієн у своїй презентації. «У нас є план розгорнути 30 автомобілів до 2025 року по всьому світу, і я думаю, що це дасть споживачам великий вибір». Більша кількість електромобілів на дорозі означає необхідність у збільшенні електричної інфраструктури, але Цієн заперечив ідею, що електричні зарядні пристрої повинні бути такими ж звичними, як і АЗС. Цієн сказав, що, оскільки асортимент нових електромобілів перевищує відстань, яку люди зазвичай проїжджають за день, «більшість людей заряджатимуть свої машини за ніч у своїх будинках». Це зрушення від попередніх електромобілів, які мали пробіг лише 75-100 миль. Тим не менше, GM не буде ігнорувати швидку зарядку. Ціен сказав, що компанія має хороші можливості для розміщення зарядної інфраструктури там, де людям вона найбільше потрібна. «Ми можемо використовувати деякі дані з нашої мережі OnStar», – сказав Ціен. «Ми знаємо, де зосереджені споживачі, ми знаємо, де зосереджені транспортні засоби». Ці дані можуть бути використані, щоб допомогти GM та партнерам GM скласти стратегію розширення електричної інфраструктури у міру зростання рівня прийняття електромобілів. Хоча основний виступ Барри показав бачення GM на наступне десятиліття і далі, коментарі Цієна показують, куди рухається GM протягом наступних кількох років, і це проста історія. GM буде розробляти десятки нових електромобілів, продавати їх за конкурентоспроможними цінами та покладатися на покращений асортимент, щоб подолати обмеження інфраструктури. Компанія сподівається, що переконає клієнтів, що пора перейти на електрику.

Основна програма Microsoft робить апокаліптичний поворот

Президент Microsoft, Бред Сміт.

Microsoft
Коли ви думаєте про Microsoft, ваш розум, швидше за все, звертається до Windows, Office, Xbox або Surface. Але основна доповідь компанії CES 2021, яку представив президент Microsoft Бред Сміт, взяла поворот до більш серйозних тем. Хакерство SolarWinds, вперше розкрите в грудні, є одним з найгірших в історії. Нібито робота російської розвідки, атака використовувала різні шляхи для компрометації продуктів, вироблених SolarWinds, які, в свою чергу, використовуються урядом США та багатьма компаніями. Корпорація Майкрософт сприяла виявленню та боротьбі з атакою, і досвід, мабуть, справив враження. «Реальне життя минулого місяця та атаки, з якими нам доводилося боротися, мають надзвичайно важливе значення», – сказав Сміт під час виступу Microsoft на виставці CES 2021. «Це не був випадок, коли одна нація просто намагалася шпигувати за іншою. Це була масова, невибіркова атака на глобальний ланцюг поставок». Презентація Сміта була криком. Він закликав усі компанії в технічній галузі виступити проти масштабних хакерів, таких як SolarWinds, сказавши: «Це небезпека, яку світ не може собі дозволити». Він закликав компанії в галузі технологій висловитись проти нападу. Масштабні державні злому – це не єдина небезпека, яку обговорював Сміт. Він також зазначив, що компанії та уряди повинні серйозно ставитися до «ризику, що людство втратить контроль над зброєю війни», додавши, що «ми живемо в десятилітті, коли гіперзвукова зброя та ШІ можуть зробити можливим саме такий сценарій». Сміт використав класичний фільм 1983 року WarGames щоб проілюструвати його думку. Це важкі теми для основного виступу CES, але вони не дивно почути від Microsoft. Більша частина доходу компанії надходить від хмарних та корпоративних послуг. Виступ Сміта показує, що Microsoft стурбована непередбачуваними, апокаліптичними подіями, які можуть пошкодити або зруйнувати її інфраструктуру. Враховуючи події минулого року, важко сказати, що компанія переживає параноїк.

Asus показує подвійні екрани ноутбуків

Ноутбук Asus Zenbook Pro Duo з двома екранами.

Asus
Asus традиційно використовує CES, щоб представити повну лінійку нового обладнання покупцям у Північній Америці, і перша віртуальна CES не стала винятком. Компанія анонсувала десятки нових ноутбуків, моніторів та настільних ПК. Його ноутбуки Zenbook Pro Duo з двома екранами привернули увагу. Вперше випущена в 2019 році, лінія Pro Duo зміщує клавіатуру ближче до користувача, щоб набити другий дисплей, який охоплює всю ширину ноутбука. Asus Pro Duo 15 пропонує основний OLED-дисплей, тоді як Duo 14 покращує дизайн з двома екранами. Pro Duo 15 має нову мобільну відеокарту RTX 3070 для кращих ігор та продуктивності. Компанія Asus також представила ігровий ноутбук ROG Zephyrus Duo 15 SE з двома екранами з 4К, 120 Гц основним дисплеєм і графікою Nvidia RTX 3080. Asus не один пропонує ноутбуки з двома екранами, але це єдина компанія, яка представила нові ноутбуки з двома екранами на виставці CES 2021. Ідея поки що не готова до мейнстріму, оскільки вона зарезервована для дорогих, громіздких і високопродуктивних продуктивність ноутбуків, але рішення Asus побудувати нові моделі з двома екранами через два роки після оригінального показу, що компанія досконала. Хочу більше? Подивіться все наше висвітлення CES 2021 тут.