Skip to content

Де безкоштовно дивитись цілісні епізоди аніме в Інтернеті

20 de Червень de 2021

У шанувальників аніме є кілька варіантів, де можна дивитися Один шматок онлайн. Деякі методи вимагають послуг передплати, але якщо ви не проти прочитати субтитри, ви можете переглянути кожен серіал Один шматок безкоштовно в Інтернеті. Інформація в цій статті стосується франшизи аніме 1999 року Один шматок включаючи всі розподілені фільми та спеціальні телепрограми.

Де ви можете безкоштовно дивитись “One Piece” в Інтернеті?

Наявність Один шматок епізоди можуть відрізнятися залежно від вашого регіону, але ви, швидше за все, можете знайти їх безкоштовно на наступних веб-сайтах.

Мері Маклейн / tebapit

Дивіться безкоштовно «One Piece» на Neon Alley

Neon Alley є частиною Viz.com. Епізоди, доступні на Neon Alley, подані лише на японській мові з англійськими субтитрами, проте, оскільки понад 700 доступних безкоштовно, важко скаржитися.

Дивіться серії One Piece безкоштовно онлайн на Neon Alley.

Дивіться “One Piece” на Crunchyroll

Crunchyroll пропонує численні програми, які дозволяють вам транслювати Один шматок на планшеті, смартфоні, смарт-телевізорі чи ігрових консолях. Якщо ви не проти переглядати рекламні ролики, ви можете дивитись безкоштовно.

Дивіться епізоди One Piece безкоштовно онлайн на сайті Crunchy Roll.

Дивіться “One Piece” на Funimation

Funimation має 13 сезонів Один шматок на додаток до ексклюзивних телевізійних пропозицій. Більшість серій доступні лише японською мовою, але деякі доступні обома мовами.

Дивіться епізоди One Piece безкоштовно онлайн на Funimation.

Дивіться на OnePieceOfficial.com

Чиновник Один шматок веб-сайт має кілька епізодів для перегляду, але веб-сайт може бути складним для навігації.

Дивіться серії One Piece безкоштовно онлайн на сайті OnePieceOfficial.com.

Дивіться “One Piece” на Хулу

Хулу має понад 700 серій оригіналу Один шматок аніме на японській мові з англійськими субтитрами, але є також понад 100 серій з англійським звуком. Плани підписки на доступ до всієї бібліотеки шоу та фільмів Hulu починаються з $ 5,99 на місяць, але ви можете платити більше, щоб видалити рекламу; якщо ви новий користувач, ви можете скористатися його безкоштовною пробною версією. Hulu також доступний для перегляду на ігрових консолях, смартфонах та різноманітних смарт-телевізорах. Студенти можуть отримати безкоштовний доступ до Hulu через партнерство зі Spotify.

Перегляньте епізоди One Piece на Hulu.

Придбайте серії “One Piece” на iTunes та Xbox

Якщо ви надаєте перевагу цифровим копіям своїх улюблених серій, які можна переглядати в автономному режимі, ви можете придбати їх у таких сервісах, як Amazon Prime Video, Apple iTunes Store та Microsoft Movies & TV.